Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

A po pograniu kilku godzin lub paru dni, ma ktos z Was zamiar napisac recezje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak odpuściłem zamówienie na gram.pl. W środę kupię grę za 169zł. Do zobaczenia na ps3 :)

PS. Piękny koniec meczu Arsenalu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paru osobom wysłałem zaproszenie. Może uda się dziś pograć, a z czasem może stworzymy jakąś małą ekipę i podbijemy wirtualny świat futsalu...

Edytowane przez Whatson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj pogramy :) jak wrócę z pracy hehe to zasiadam przed konsolą na dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę do tych, którzy będą dzisiaj grali. Możecie sprawdzić online i potwierdzić/zaprzeczyć, że gra po sieci została wykastrowana z prawdziwych drużyn, panna rules i last man standing? Na zagranicznym forum czytałem, że ma być tylko futsal/5vs5 i tylko drużyny fikcyjne. Pytam, bo informacje pochodziły z wcześniejszych wersji (EA Season Ticket, jakoś tak :P) i może zostało to już odblokowane w wydaniach premierowych (podobnie jak z Ultimate Team w Fifie 12). Jeśli nie będzie tych trybów i drużyn to będzie ogromny fail pod tym względem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koda na Team Adidas już dostałem :) kurier dzwonił już niebawem odpalamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe z domu otrzymałem telefon, że paczuszka już czeka :) pracę kończę o 15.30 także od godziny 16 jestem w grze :) pg5frankie kto chce to proszę wysyłać zaproszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest u mnie również, ale dopiero około 16 włączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po godz. 16 lecę odebrać, już się nie mogę doczekać ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie ma i chyba już dzisiaj nie dojdzie :(

Edit:

Jednak doszła przed chwilą. Kurier nie mógł znaleźć mojego domu :biggrin:

Edytowane przez matison14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w tej Fifie tryb klubowy jak w 12stce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko za 100pkt , ale pewnie mało kto będzie wiedział. Czy można odblokować triki i stadiony przez gre online czy tylko w WORLD TOUR? Narzucili nam tryb single i trzeba przejść , żeby odblokować wszystko. A dla tych którzy nie wiedzą a często padało to pytanie - niemożna grać online klubami i reprezentacjami. To jest strzał w stopę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co nie ma, miejmy nadzieje ze dojdzie dzisiaj :D

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 12.3.2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem , szkoda , że tych boisk nie da rady odblokować online , ale z tego co się zorientowałem to LEVEL zawodnikom rośnie online , ale triki też nie wiem jak odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem , szkoda , że tych boisk nie da rady odblokować online , ale z tego co się zorientowałem to LEVEL zawodnikom rośnie online , ale triki też nie wiem jak odblokować.

Żeby odblokować triki wchodzisz tam gdzie kupujesz umiejętności, dajesz w prawo na zakładkę "Skill" i kupujesz tą, która Cię interesuje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby odblokować triki wchodzisz tam gdzie kupujesz umiejętności, dajesz w prawo na zakładkę "Skill" i kupujesz tą, która Cię interesuje ;)

Ok dzięki. A wiesz co z boiskami?

Panowie mój PSN id: gdynia_1987 zapraszajcie i piszcie na gg: 4026536 to można wieczorem wypróbować Futsal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa że nie ma gry klubami po necie ;( wprawdzie to jestem mocno zdziwiony tym i wkurzony. Ale i tak kupie grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jedno dobre posunięcie - to jest uliczna piłka i takie zespoły zrobione przez nas bardziej mi jakoś pasują i przynajmniej nie będzie każdy grał klubami typu Real czy Barca - lecz z drugiej strony mogli zostawić taką możliwość do gry ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cisnę online, przegralem 1 mecz i potem 5 wygranych : D Gra miodzio, świetnie się gra online. World Tour też ciekawy bardzo, niektore eventy na hardzie na prawde są ciezkie do wygrania. Last man standing najlepszy mod jak dla mnie, szkoda ze nie mozna go online grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło, id psn: midq

zapraszajcie i gramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×