Skocz do zawartości
Emir

Siren: Blood Curse

Rekomendowane odpowiedzi

sirenconfirmedlk2.jpg

Yup, just like we and pretty much everyone else thought, that blood red countdown clock was counting down to a PS3 Siren game. The upcoming issue of Japanese game magazine Famitsu confirms it. Dubbed Siren New Translation, the PLAYSTATION 3 survival horror title is currently 90 percent done and apparently a reworking of the first game. It will go on sale this summer on July 24th, and a demo will be released on April 24th. There's still 45 hours left on the blood red clock. So... Not much of a countdown, huh?

Źródło: Kotaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko stalo się jasne - koniec spekulacji:))) ale demko do zassanie tylko z jap stora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciekawe czy demko będzie dostępne gdzieś poza Japonią Zresztą informacja bardzo mnie cieszy bo mało jest horrorków na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90 % skonczone. i to niby remake hmmm. czekam i sie ciesze bo bardzo zaluje ze nie mialem ps2 i nie gralem w te serie. heh niedlugo to nadrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednie części.

Ale z ciekawością spoglądam na tą odsłonę. Jeśli zaprezentuje coś fajnego to z chęcią kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Grałe w Sirena 2, jest to najlepszy Horror wszechczasów, wyglądał Fantastycznie. Siren 3 i GTA 4 Najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na skanach prezentuje się znacznie lepiej i bardziej klimatycznie od takiego SH5. Zobaczymy jak wypadnie w ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ! Nareszcie jakiś porządny horrorek Jericho - cienki, Condemned - cienki, Dark Sector - cienki, Resident Evil 5 - lepiej, Siren - the best Widziałem filmiki na YT i jestem pod wrażeniem części 1 i 2. Myślę że to będzie coś Aaa i mam pytanko. Czy w tym odliczaniu teraz nie mówią czegoś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole Silent Hilla xP ale demko sciagne bo nie gralem nigdy w ta serie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) Condemned - cienki,

Nie podzielam Twojego zdania^^ Wole takie horrorki niż akcje typu Silent Hill,a Siren do takich się zalicza ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja Grałe w Sirena 2, jest to najlepszy Horror wszechczasów

Nie zgadzam się

Silent Hill 2 to najlepszy horror wszech czasów.

I tej wersji się będę trzymał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik nawet niezły klimat niczego sobie Jakoś nigdy nie maiłem okazji pograć w tą serię na PS2, ale nie omieszkam teraz tego nadrobić na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik spoko ma klimat etc gra powinna byc swietna poniewaz pracuje nad nia profesjonalna ekipa (silent hill 1) aczkolwiek jak tak patrzylem to hmmm straszniejsze wydawaly mi sie trailery poprzednich czesci mimo tego ze graficznie prezentowaly sie no przedpotopowo podstawowe roznice jakie mozna zauwazyc to juz wielonarodowosc bohaterow (nie tylko same japonce) i brak mgielki ktora zastapila ciemnosc. to akurat nie wiem czy jest najlepszym rozwiazaniem. mgielka z sh2 to bylo to - stoisz w miejscu slyszysz dzwiek kreatura i tylko czekasz az sie pojawi, powoli wylania sie jej zarys za mgly az wkoncu widzisz cala i zaczynasz ja siekac ahhh poezja! tutaj poprostu tak mysle (tfu oby nie!) zastosuja efekt jak w tanich horrorach kinowych. siedzisz jest ciemno i nagle wyskakuje Ci gowno i naparza Ciebie.

ogolnie duzo narzekam ale i tak jestem dobrej mysli bo co jak co ta gra jest japoncow w calosci (mam nadzieje ze amerykance nie maczaja w niej paluszkow) a ten kraj potrafi wymyslec mnostwo pieprznietych rzeczy.

apropo. polecam taki dobry japonski film ' Gra Wstępna '

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna grafika, muzyka cuuudowna. Jak historia w grze dopisze to mamy SH5 killera... ale nie zapominajmy o Alone in the Dark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem czy w to zagram.. na ps2 byla podobna produkcja o tytule zdaje sie "projekt 0", ale moglo mi sie cos pomylic. tam historia byla troche bardziej mroczna siegajaca do czasow feudalnej japonii ale wole raczej uganiac sie za duchami niz zombiakami..

zreszta wcale nie podoba mi sie, ze siren jest podobna do silent hill. z tego tasiemca, przeszedelm tylko czesc II, bo historia byla najbardziej wywazona i wciagajaca. pozostale czesci powodowaly u mnie stan przedzawalowy i nie bylem w stanie ich ukonczyc, a szkoda.. moze jestem juz na to za stary, ale wydaje mi sie, ze tworcy przegieli z intensywnoscia 'doznan', a japoncy jak dobrze wiemy sa mistrzami w kreowaniu niepokojacego i przytlaczajacego uczucia strachu.. jak oni to robia????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy w to zagram.. na ps2 byla podobna produkcja o tytule zdaje sie "projekt 0", ale moglo mi sie cos pomylic. tam historia byla troche bardziej mroczna siegajaca do czasow feudalnej japonii ale wole raczej uganiac sie za duchami niz zombiakami..

Chodzi Ci zapewne o kultową, najbardziej dojrzałą, przestraszną i wykur... wyczesaną serię : FATAL FRAME )))

To moim zdaniem najlepsza gra (gry) jaka ukazała się na PS2 w kategorii...no właśnie i tu jest zagwozdka bo to nie jest do końca horror, hehe. No dobra ale powiedzmy że horror z elementami logicznymi. Musze się przyznać że jako koleś 29 letni (tyle miałem lat jak zaczynalem 1-szą część) nie byłem w stanie grać w to w nocy nawet przy zapalonym świetle:))) Kisiel w majtach i palpitacja miejscami a przy tym niemozność przerwania tej masakry zmyslow.

Jak pomyślę że może ukaże się kolejna część na PS3 to juz robię zapasy neospazminy...póki co niebawem prawie tak samo miodny Siren - nr2 na liście gier-mózgojebów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie! fatal frame! to byla bardzo klimatyczna pozycja... choc szczerze powiem, ze z o wiele wiekszym zniecierpliwieniem czekam na nowa produkcje Team Ico (Ico, Shadow of the Colossus), niz na siren, fatal frame i sh5 razem wziete.. a jak na zlosc, Fumito Ueada ani slowem pisnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w 1 i 2 na PS2 ;] mmm... cudo polecam

napewno ta wersja tez bedzie dobra ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. 0_0 Podoba mi się ostry klimat (szumy filtr i ciemno). Grafika jest OK! Jest w stylu Silent Hill.

Oczywiście kupię Siren. Świetna gra!!!

2423439267_b740fd951b_o.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupię jak się pojawi bo grałem na PS2 więc z góry zakładam że będzie git!A z jakiego PSS ściągaliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A z jakiego PSS ściągaliście?

Jest tylko na Japońskim, no chyba, że sie coś zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×