Skocz do zawartości
Emir

Siren: Blood Curse

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo cos na ile godzin zabawy pozwala epizod/cala gra ? Nie moge sie dokopac do takich informacji ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemoglem sie opszec i kupilem Wlasnie sciagam. Nie sciaga sie wszystkiego naraz tylko same epizody, jutro postaram sie opsac wrazenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze względu na brak czasu grałem tylko z godzinkę / dwie, więc z oceną się na razie wstrzymam, ale póki co jest średnio na jeża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawod po pierwwszym epizodzie >przeszedlem w 10 min ;/ ogolnie misja ograniczyla sie do chwilowej rozggrywki ;/ az dziwne mam nadzieje ze dalsze epizody pozwala na dluzsza rozgrywke bo slyszalem o 40 min i dluzej na wyzszym poziomie ale nie 10 min !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u gościa na Allegro do ściągnięcia za 49 zł , także jest ok , bo za wersję pudełkową 185 zł , pokręciło ich chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie skończyłem Sirena i powiem, że gierka całkiem niezła Aczkolwiek fabuła jak dla mnie za bardzo zawiła (nie grałem w poprzednie części). Jak ktoś lubi japońskie klimaty, boi się japońskiego horroru, to gorąco polecam. Szkoda tylko, że nie ma powszechnej wersji pudełkowej w EU , bo prawie 10 giga na dysku PS3 to nie mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłem Sirena i powiem, że gierka całkiem niezła Aczkolwiek fabuła jak dla mnie za bardzo zawiła (nie grałem w poprzednie części). Jak ktoś lubi japońskie klimaty, boi się japońskiego horroru, to gorąco polecam. Szkoda tylko, że nie ma powszechnej wersji pudełkowej w EU , bo prawie 10 giga na dysku PS3 to nie mało.

Jak nie ma są 3 oferty na allegro.pl w wersji pudełkowej, jedna z nich:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=411708040

Moim zdaniem lepiej dołożyć te 90 zł i mieć spokój by później np. po formacie nie ciągnąć od nowa tych 9 GB, tylko lepiej włożyć płytkę i hulać

To już setny post poleciał, szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie kupiłem i zassałem 12 epizodów ;d, trochę miejsca zajmuje ale i tak się opłaca ! , na razie jestem na 2 epizodzie, pierwszy był masakrycznie krótki, mam nadzieję, że dalej będzie coraz dłużej ;d grafika fajna ;d, a shibito - idealne ;d, nic jak tylko polecać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co skonczyli niech napisza ile mniej wiecej giera zajmuje czasu do przejscia? i czy jest bardzo trudna jak i straszna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 5 odcinku, niewiem jak bedzie dalej ale z kazdy odcienkiem jest coraz straszniej i poszczegolne oscinki sa dluzsze. Hhmm tylko nie kojaze zbytnio dlaczego gra jest podzielona na te epizody....tzn gra nie jest spojna. dostajemy tylko kawalki gry, tak jak w demie. zaliczysz misje i juz za chwile grasz kim innym w innej lokacji w innym czasie.. Mam nadzieje ze bedzie to mialo jeden wielki dens przy koncu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy rteż macie taką ziarnistosć, "raster" na ekranach w Sirenie. cos podobnego jak w battlefieldzie tylko na ciemnym jest duzo bardziej widoczne.

Może to efekt zamierzony ale mi nie przypadł do gustu.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną już 10epizodów,więc szczerze mogę polecić każdemu tę grę Oczywiście grajcie tylko na poziomie Normal(szkoda że nie ma hard) wtedy wydłużycie sobie znacznie długość gry. No i zwięczkszycie nieco poziom a o to chodzi:) Nie ma łatwo a powiem,że niektóre epizody zabierają trochę czasu,jak np: chyba 6,przechodziłem ponad 1h. Jest tak,że im dalej,tym dłużej i coraz klimatyczniejsze miejscówki.

Największym atutem tej gry,jest sam dzwięk. W zasadzie to on buduje cały klimat,reszta to tylko dodatki:) Dlatego jak nie macie kina domowego,to polecam dobre słuchawki. Granie na głośnikach z TV mija się z celem. To jak jazda Ferrari na pierwszym biegu,nigdy nie doświadczycie tego co ma w pełni do zaoferowania:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko co było na PSS. Trochę się uśmiałem z tej gry. Jak na horror to mi to bardziej komedie przypomina. Sterowanie jakoś mnie nie kręci, takie sztywne. Podobał mi się motyw jak wciskasz L1 bodajże i celujesz w łeb delikwenta z pistoletu. Jak wyjdzie to na BD to może się w tą grę zaopatrzę. Nawet dobre punktacje zgarnia w różnych serwisach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ebay.com jest już wersja box >>link<< , szukam tego demak i jakoś nie moge znaleść :/ jedynie to mam gre i pojedyncze akty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko w żądnym stopniu nie oddaje klimatu tej gry,jako że jest to drugi epizod to tym bardziej...Gra rozkręca sie dopiero z 5 epizodem,później jest coraz mroczniej i o wiele więcej kombinowania. Całość buduje niezły klimat zaszcucia i niepewności,wychodzić-czy jeszcze czekać

Ta gra to absolutny kozak,jeśli chodzi o klimat i na próżno szukać drugiej takiej na PS3. Więc jeśli lubisz klimatyczne gry,to nie czekaj tylko łykaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAGpl, właśnie czekałem na taką opinie od ktoregoś z graczy, bo nie do każdego trafiąją horrory pokroju sirena widze że zwracasz uwage na te same aspekty gry co ja, wiec nie mam już wątpliwości czy siren tafi w moje gusta ;]

mimo wszystko wersja PSS do mnie nie przemawia, poczekam te pare miesiecy na BD ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie,że mogłem pomóc w jakimś stopniu no i dobrze,że są prócz mnie jeszcze gracze potrafiący docenić kunszt tej gry. Tego wręcz kipiącego klimatu(tak się zastanawiam co ten"wizjoner" odpowiedzialny za całą otoczkę tej gry,miał w głowie w momencie jej tworzenia) nie da się opisać słowami. Pomimo,że gra ma graficzne naleciałości z poprzednich części(drzewa,liście-te tekstury pamiętają jeszcze PS2),ale prócz tego jest wiele więcej smaczków. Efekty świetlne,może nie takie pokroju KillZone 2:) Ale pasujące do tej gry jak najbardziej,budują odpowiedni klimat w wymaganych do tego momentach. Cienie rzucane na ściany i inne obiekty,docenia się to tym bardziej,że brakowało takich elementów w poprzednich częściach.Nie będę zdradzał żądnych szczegółów, musićie sami tego doświadczyć.

Dodam tylko,że cała gra ma filmową fabułę,którą to uzupełniamy o kolejne detale zaliczając wszystkie zadania w każdym z epizodów. Tzn, więc,jeśli ukończymy dany epizod omijając,któreś z zadań to ukończymy go,ale...Właśnie.Będziemy mieć luki w fabule,w Menu głównym jest opcja Archive,w której to właśnie możemy przeglądać wszelkie zdobyte bronie w grze,lub zagłębić się w fabułę gry. Jest to świetnie rozwiązane,są listy,pliki dzwiękowe(np: odsłuchujemy nagrania poczty głosowej,tel. komórkowego jednej z głównych bohaterek). Są także nagrania video,pomagające zromumieć całą tę historię.

Dlatego też jestem pewny,że będę przechodził tę grę poraz kolejny:) właśnie dla zebrania w całość tych wszystkich detali,przedstawiających fabułę.

Polecam fanom gatunku horrorów i mocnego klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAGpl, właśnie czekałem na taką opinie od ktoregoś z graczy, bo nie do każdego trafiąją horrory pokroju sirena widze że zwracasz uwage na te same aspekty gry co ja, wiec nie mam już wątpliwości czy siren tafi w moje gusta ;]

mimo wszystko wersja PSS do mnie nie przemawia, poczekam te pare miesiecy na BD ;P

niechcesz z PSS'a i chcesz czekać?? poco ??

http://allegro.pl/item413984285_siren_new_..._folia_ps3.html

http://allegro.pl/item409478747_siren_new_..._gier_w_wa.html

oba sklepy są sklepami dobrymi więc niema mowy o żadnym fake'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niechcesz z PSS'a i chcesz czekać?? poco ??

http://allegro.pl/item413984285_siren_new_..._folia_ps3.html

http://allegro.pl/item409478747_siren_new_..._gier_w_wa.html

oba sklepy są sklepami dobrymi więc niema mowy o żadnym fake'u

Poczekam az cena spadnie to 100-120. Pewnie dlugo nie bede musial. Teraz cena 170 wydaje sie troche wygorowana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jakim cudem oni sprzedają ta grę skoro nie wyszła jeszcze oficjalnie wersja na BD ? albo z magazynu gdzies kradzione, albo fake, do tego 170zł ;P wole nie brać kota w worku, lepiej poczekac i miec 100% pewnosći niż puźniej mieć jakieś nieprzyjemności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko, bardzo klimatyczne, ale na początku też trochę się uśmiałem. Gdy ten jakiś potwór zabijał robotnika rozśmieszyły mnie dźwięki wydawane przez zabójcę a później przez ofiarę, która wstała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×