Skocz do zawartości
Emir

Siren: Blood Curse

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki o to mi chodzilo ^^ dokladniej o ten zly zamek :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie trochę irytuje w tej grze to sterowanie, chodzi mi o to że lewą gałką trzeba się obracać.

Ale idzie się przyzwyczaić, gierka ogólnie wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy może ktoś pomóc w przejściu pierwszego epizoda,z policjantem na samym początku gry wchodzę do domku na ulicy i niewiem co dalej...

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wejściu do domu skieruj się do pokoju skrecając odrazu w lewo i schowaj się w szawce, policjant pochodzi chwilę po domu i sobie pójdzie, wyjdź podnieś butelkę z ziemi i wyjdź drzwiamy bodajże kuchennymi na tyły domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok wchodzę do domku i na wprost są drzwi zastawione stołem i krzesłem nieda się tam wejść po prawej jest tylko jakieś biurko na którym stoi tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,pomyliłem domki ale już dałem rade wielkie dzięki.

P.S.

Fajny klimat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nabylem :) dzisiaj wieczor grozy!!Ale jedyne co mnie zastanawia to cena.Otoz na PSS jest po 99zl a w Saturnie kupilem za 89.99...Hmm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trafiło Ci się, ja się czaje na tą grę ale na razie cena była w Saturnie 99.

no i jak się gra. z opisów wynika, że fajna gra ale znowu ludzie piszą, że strasznie prosta bo masz rada prowadzący Cię po sznurku do rozwiązania gry.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedna rzecz.Czy tez macie efekt takie delikatnego sniezenia w miejscach gdzie jest ciemno?Mam nandzieje ze to taki zabieg graficzny majacy na celu symulacje ze to niby nagrywane kamera etc.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to celowo zrobione z tego co czytałem to zrobili to aby wyglądało jak film z lat 60 tych. Chyba im się udało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko odnośnie Sirent : blood Cruse i SIREN New Translation to te same gry? bo nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się nie uruchamia...

Dziś kupiłem używanego Sirena i jakby nie działał, gra nawet nie chce się zainstalować. Zna ktoś powód?

Przed instalacją coś tam pisze po angielsku, niestety nie znam angielskiego.

Problem rozwiązany po prostu brak miejsca na dysku.

Edytowane przez Bejnar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem w epizodzie 5. Jest telefon   gdy przez niego dzwonię pod nr 304 to ciagle mi pokazuje informacje ze zajete.Natomiast do pomieszczenia drugiego ktore mam zaznaczone na mapie nie moge sie w zaden sposob dostac bo wszystkie drzwi sa pozamykane.Pomozcie mi co mam zrobic...z gory wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem w epizodzie 5. Jest telefon   gdy przez niego dzwonię pod nr 304 to ciagle mi pokazuje informacje ze zajete.Natomiast do pomieszczenia drugiego ktore mam zaznaczone na mapie nie moge sie w zaden sposob dostac bo wszystkie drzwi sa pozamykane.Pomozcie mi co mam zrobic...z gory wielkie dzieki

youtube sie klania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×