Skocz do zawartości
Emir

Siren: Blood Curse

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem w demo i ... nie spodziewałem się tak dobrej gry. Ogólnie Silent Hillowe gry mnie nie kręcą, tak ta ma coś w sobie. Klimat niezły. Jak wyjdzie to pomyślę nad pełniakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już Demo do pobrania z US PSS

EDIT: Pograłem chwile i muszę powiedzieć, że gra się fajnie, klimacik jest tylko... IMO sterowanie jest troszkę spieprzone i te przeładowywanie broni Sixaxisem w mojej obecnej sytuacji (lewa ręka w stabilizatorze) jest dosyć trudne , do tego dochodzi jeszcze grafika, modele postaci są OK, ale tekstury to poziom PS2. Ogólnie jednak gra prezentuje się dobrze.

Zobaczę jaka będzie cena w PL PSS, może się skuszę na ten tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest już Demo do pobrania z US PSS

EDIT: Pograłem chwile i muszę powiedzieć, że gra się fajnie, klimacik jest tylko... IMO sterowanie jest troszkę spieprzone i te przeładowywanie broni Sixaxisem w mojej obecnej sytuacji (lewa ręka w stabilizatorze) jest dosyć trudne , do tego dochodzi jeszcze grafika, modele postaci są OK, ale tekstury to poziom PS2. Ogólnie jednak gra prezentuje się dobrze.

Zobaczę jaka będzie cena w PL PSS, może się skuszę na ten tytuł

Można też przeładować trójkątem;]

A co do gry to po zagraniu w demko, to średnio mi się podoba klimat fajny tylko denerwuje mnie to, że tam prawie nic nie widac^^(wiem, wiem tak ma być, no ale denerwuje mnie to;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to nie odbiega sporo od Blood Sirena z Ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko tej gry, jak i pozostalych najnowszych z US Store mialo krotka historie na moim PS3: download -> install -> 3 minuty -> Delete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak panowie, kupił już ktoś z was pełną wersję? Warto inwestować, czy strata kasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hej ja kupiłem fulla I powiem jedno.. Wypas klimat! i to się liczy! Wiadomo, grafa taka sobie, ale klimat nadrabia. No i cała gra zrobiona jest jak kolejne odcinki show o zjawiskach paranormalnych Polecam

No i jest sporo rzeczy do odblokowania w każdym etapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem się zapytać ile jest do ściągania w wersji full ? Wiem że gra zajmuje po instalacji 8,5 GB ale właśnie, ile trzeba ściągać? Był bym wdzięczny za odpowiedź

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania! Gra jest bardzo fajna, zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Chciałem się zapytać ile jest do ściągania w wersji full ? Wiem że gra zajmuje po instalacji 8,5 GB ale właśnie, ile trzeba ściągać? Był bym wdzięczny za odpowiedź

Pozdrawiam Serdecznie

Cześć

Z tego co wyczytałem wczoraj,to około 9,1 GB:/ Dlatego większość osób decyduje się na wersję BD ze wzgl. na zajmowane miejsce na dysku. Na eBayu można zamówić z Anglii po cenie 112zł+chyba 18zł za przesyłkę. Pisałem do sprzedającego i wysyła już od ponad roku gry do Polski,bez żadnych problemów.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja 9GB to zdecydowanie za dużo, trzeba upolowac wersje na BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra ale powiedzmy że horror z elementami logicznymi. Musze się przyznać że jako koleś 29 letni (tyle miałem lat jak zaczynalem 1-szą część) nie byłem w stanie grać w to w nocy nawet przy zapalonym świetle:))) Kisiel w majtach i palpitacja miejscami

Kisiel w majtkach u faceta ?

A co do Siren to... hmmm demko to za malo... tak czy inaczej chetnie bym sprawdzil ta pozycje z czystej ciekawosci :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tyle z czystej ciekawości,ale z braku alternatyw na dzień dzisiejszy. Bo powiedzmy sobie szczerze,prócz Siren nie ma żadnej "ciężkiej" gry. Silent Hill dopiero we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. czy bedzie w koncu dostepna ta wersja pudelkowa tej gry? bo na ebay'u niby jest. i jeszcze czy jest ona podzielona na czesci czy calosc gry jest do sciagniecia i moze kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadowolony, bo Siren można kupić w całość za 99zł, ale waży 9GB minimum na dysku trzeba mieć wolne. ;/

Czekam na opinie to zainwestuje w wersji na płytce BR (EU). Wolę pudełkowa Blu-Ray i książęczke niż PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos kiedy sie pojawi ogolnie dostepna wersja na BR? Narazie widze jest na ebayu alleeee jest tylko jeden sprzedajacy z UK i kilku z Hong Kongu, teraz pytanie jest to oryginal? Pytam z tego wzgledu ze w sklepach w UK niema dostepnej wersji Siren na BR, dwa to na stronie Siren napisane jest : dostepne tylko przez PSS. Chyba sie pokusze na wersje z PSS, dobrze ze jestem po formacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrot dla plyt Blu-ray to BD a nie BR

A co do zapytania o to czy te gry na aukcjach to oryginaly:

Jak dotad na ps3 nie bylo piratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skrot dla plyt Blu-ray to BD a nie BR .

Raz. OK dzieki za uswiadomienie zwiazane z tematem.

A co do zapytania o to czy te gry na aukcjach to oryginaly:

Jak dotad na ps3 nie bylo piratów

Dwa. Wiem ze niema piratow i nie o oto mi chodzilo. Mialem na mysli czy wogole ta gra istnieje na BD. Juz wiesz o co mi chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polskich aukcjach już pojawiła się pierwsza oferta Siren na BD, ale cena hmmm co najmniej wzięta z księżyca 189 zł. Płacić 90 żł za książeczkę i pudełko? Ja jednak ściągnę z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem Ci ludzie co sprzedaja na ebay to jest wersja do sciagniecia, ty placisz a oni ci podaja User Name i Password z ktorego mozesz wejsc i sciagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za dużo 9GB. Konsola ma 60GB to za mało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gra nie jest do ściągnięcia w jednym pliku! Masz ją podzieloną na ok 12 pack'ów i każdy ściągasz osobno i osobno instalujesz... Trochę to dziwne, ale rozwiązuje poniekąd problem miejsca na dysku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam... niewydodna jest taka gra. Poza tym załóżmy, że ktoś ma wolny internet. Przechodzi Chapter i co ? Musi czekać xx czasu żeby pobrać kolejny? Wiadomo, że takie coś odbije się na klimacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już niestety - ludzie z wolnym łączem raczej nie powinni kupować tej gry przez PSN...

chociaż... na klimacie się to mocno nie odbije, bo gra jest robiona w stylu serialowym (po każdym chapterze masz trailer kolejnego, a na początku powtórkę z poprzedniego ) Kto oglądał na bieżąco LOST'a wytrzyma te kilka godzin czekania na chapter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×