Skocz do zawartości
Emir

Siren: Blood Curse

Rekomendowane odpowiedzi

Jest coraz lepiej Z

kazdym odcinkeim. Teraz jestem na 11 odcinku i sie poziom trudnosci podwyzszyl Jest duzo trudniej niz w poprzednich odcinkach przez co epizody staly sie dluzsze. Az zal ze gra niedlugo sie juz konczy....Hmmm Mam nadzieje ze przy koncu gry nie rozczaruje sie i znajde powiazanie miedzy wszystkimi odcinkami(Ujze jedna spojnosc) Ci co graja wiedza o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogromnym fanem serii Forbidden Siren, jeszcze kiedy grałem na PlayStation 2. Siren 2, był masakryczne straszną grą, pamiętam jak grałem w nocy, w atmosferze strachu. Siren Blood Curse kupię na 100% jak tylko ukaże się na Blu Ray. I w związku z tym nasuwa mi się jedno pytanie, czy Siren Blood Curse potrafi przestraszyć bardziej niż Siren 2, (Nie było dotychczas nic straszniejszego niż chodzące po statku głowy w Forbidden Siren 2), oraz czy jest on dłuższy czy raczej krótszy. jeśli tak to o ile? (Pytanie to kieruje do prawdziwych fanów, i znawców tej serii). Mam nadzieję że Forbidden Siren 3 ukaże się przed 2011

PS: Film "Forbidden Siren" Był Genialny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem ogromnym fanem serii Forbidden Siren, jeszcze kiedy grałem na PlayStation 2. Siren 2, był masakryczne straszną grą, pamiętam jak grałem w nocy, w atmosferze strachu. Siren Blood Curse kupię na 100% jak tylko ukaże się na Blu Ray. I w związku z tym nasuwa mi się jedno pytanie, czy Siren Blood Curse potrafi przestraszyć bardziej niż Siren 2, (Nie było dotychczas nic straszniejszego niż chodzące po statku głowy w Forbidden Siren 2), oraz czy jest on dłuższy czy raczej krótszy. jeśli tak to o ile? (Pytanie to kieruje do prawdziwych fanów, i znawców tej serii). Mam nadzieję że Forbidden Siren 3 ukaże się przed 2011

PS: Film "Forbidden Siren" Był Genialny

Ciężko mi stwierdzić ile zajęło przejście Blood Curse,ale w stosunku do Forbidden Siren 2 jest krótsze. Ale z pewnością bradziej mroczne,przez efekty świetlne no i wkońcu dźwięk 5.1 Czy straszny,raczej nie,jak dla mnie żadna część nie była,klimatyczna-tak:) Ciężko mnie przestraszyć,wychowałem się na horrorach i uwielbiam grozę.

Powiadasz film,Forbidden Siren? Nie oglądałem,musze spr. za chwilę w sieci coś na ten temat i nadrobić zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno na USA... swoją drogą po co to pytanie? nie można samemu sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno na USA... swoją drogą po co to pytanie? nie można samemu sprawdzić?

Nie bo nie mam jeszcze tam konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał już ktoś okazje zagrac w Japońską wersję Siren ? jak jest z tekastami pisanymi oraz dialogami w grze? są po Japońsku czy Angielski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja zamówilem grę na allegro a pózniej się okazało że koleś jej nie ma i dopiero jak ją śćiągnie z Angli to mi wyśle.

No i czekam i do czekać się nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja zamówilem grę na allegro a pózniej się okazało że koleś jej nie ma i dopiero jak ją śćiągnie z Angli to mi wyśle.

No i czekam i do czekać się nie moge.

No to negatywa mu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie kupilem na psn 3 pierwsze epizody syrenki.jak na razie przeszedlem jeden-jak latwo sie domyslic 1szy-i musze przyznac,ze byl slabszy niz nieparzona kawa.ale angielsckie magazyny zajmujace sie ps3 zgodnie twierdza,ze 1szy epizod jest najslabszy,wiec nadziei nie trace.poza tym nie chce mi sie grac w nocy,a podobno tylko taka pora jest odpowiednia na siren.wiec...sie zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma klimat niema co i ta muza rzeczywiście jak grać to tylko w nocy.

No to negatywa mu !

Z tym negatywem to się wstrzymaj dopuki gra nie dojdzie, nieuczciwość trzeba tępić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra ma klimat niema co i ta muza rzeczywiście jak grać to tylko w nocy.

Z tym negatywem to się wstrzymaj dopuki gra nie dojdzie, nieuczciwość trzeba tępić.

Masz racje poczekam na giere a pózniej mu dowle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareście dostałem giere! No i muszę powiedzieć że rewelka.

Orjętuje się ktoś gdzie można dorwać muze z giery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze bardzo chciał importowac grę, kupowac przez allegro za grubą kasę, czy ściągac w odcinkach, niech się wstrzyma. Ultima.pl na swojej stronie zaanonsowała premierę 31.10 za...99 zł. Aż mi samemu skoczyło ciśnienie. Hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demko sie fajnie grało, jak będzie na płytce to kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W demko sie fajnie grało, jak będzie na płytce to kupię

Ja już zamówiłem. Mam tylko nadzieję że szybko dojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie to tylko spekulacje(szkoda że ja nie dost. takiego maila),ale miejmy nadzieję,że zamienią się w czyny i w końcu ukażą się nowe epizody Znajdzie się chyba kilku zapaleńców(jak ja:P) na tym forum,co z chęcią zapuścili by się ponownie do świata pokręconych Shibito Hell Yea! Siren

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, bo całe życie bałem się grać w takie gry (aż wstyd gadać, mam 23 lata, generalnie stary koń, a gacie pełne ), no ale ostatnio mam ogromną ochotę na takie gierki. Dlatego pierw kupie sobie Siren'a, bo na allegro po 99zł w folii leci Palowska wersja, a potem myślę Dead Space jak stanieje (najwyżej mnie wyniosą nogami do przodu ). Ogółem myślę, że moja ekscytacja tymi tytułami będzie większa, o ile w ogóle je ukończę. Muszę w końcu spróbować coś innego, niż tylko shootery, platformówki, bijatyki i auta .

A co, szarpnę się na ten tytuł!! Raz się "umiera"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się cieszę, bo całe życie bałem się grać w takie gry (aż wstyd gadać, mam 23 lata, generalnie stary koń, a gacie pełne ), no ale ostatnio mam ogromną ochotę na takie gierki. Dlatego pierw kupie sobie Siren'a, bo na allegro po 99zł w folii leci Palowska wersja, a potem myślę Dead Space jak stanieje (najwyżej mnie wyniosą nogami do przodu ). Ogółem myślę, że moja ekscytacja tymi tytułami będzie większa, o ile w ogóle je ukończę. Muszę w końcu spróbować coś innego, niż tylko shootery, platformówki, bijatyki i auta .

A co, szarpnę się na ten tytuł!! Raz się "umiera"

gwarantuję ci że się nie zawiedziesz na tym tytule jeden z najlepszych horrorków na naszą konsolkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee moze bedziecie sie smiac ale jezeli ktos przeszedl demko to niech mi powie co zrobic omijam 1 zombie 2 zabijam juz rurka potem dochodze do konca wchodze po drabince tam jest do nacisniecia x pisze cos i nic nie moge zrobic xD nie wiem jak to przejsc :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo Cię rozumie więc po kolei

[span style=color:#000000;background:#000000]omijasz pierwszego shibito, drugiego jedziesz tak jak napisałeś rurką, rozwalasz zamek w drzwiach i wchodzisz do domu obok tego drugiego shibito, spotykasz taką babkę krótki filmik, rozwalasz kolejny raz tego drugiego shibito, wychodzisz tylnymi drzwiami, lecisz na górę i masz dwie drogi, w prawo jest pełno shibito wiec tam narazie nie idziesz, udajesz sie w lewo na końcu jest shibito obrócony tyłem jedziesz go bierzesz jego splówę przestawiasz zwrotnicę, lecisz z powrotem do samej góry rozwalasz zgraję shibito, i to już prawie koniec możesz jeszcze zjechać sobie wagonem ale to jest wymagane w full wersji, więc jeśli nie zjedziesz to wchodzisz przez kratę obok tego wagonu i tyle koniec dema.[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×