Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się komuś wejść do gry? Ja uruchomiłem minutę po północy i udało mi się stworzyć postać po czym mnie wywaliło. Teraz nie mogę już nawet kliknąć "Start Game". To by było tyle jeżeli chodzi o grę w najbliższym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zalogowac nie moge bo niby zly GAME ID lub HASLO :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wyskakuje ze zly login albo pas , tak samo jak Fialas'owi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo tutaj?

A wy dostawaliscie e-maile rejestracyjne od konami? Moze kto jakas nadal wadliwa rejestracja jesli sie go nie dostalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udało się komuś wejść do gry? Ja uruchomiłem minutę po północy i udało mi się stworzyć postać po czym mnie wywaliło. Teraz nie mogę już nawet kliknąć "Start Game". To by było tyle jeżeli chodzi o grę w najbliższym czasie

Ja mam gorszego wała,nie mogę sie zalogować na utworzone Game ID:/ dostałem maila dziękujemy za rejestracje,bla bla, Chuj z taką rejestracją i chuj z Konami.Nie ma takiego użytkownika,mam tego dość.Napisze do nich jeszcze jednego maila i im nawrzucam bo to już jest apogeum wszystkiego możliwego.Jednym słowem-przegięcie.Pozdrawiam wszystkich cierpliwych,do których to ja nie należę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnbie sek temu spradwdzilem maila i nie ma zadnego odnosnika confirmacji ;/ jest ty;lko odnosnik do strony i nic .... czyli po stworzeniu konta nie trzba nawet na maila zerkac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja maila z potwierdzeniem dostałem, a i tak wejść nie mogę. Niby złe GAME ID lub hasło :/

Dzięki Konami, straciłem pół dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha mowilem ze tak bedzie, stawiam, ze od takiego naporu na serwer w 1 minucie jego udostepnienai, poprostu sobei nie poradzil i mozliwe ze padl LOGIN SERWER, a ci ktorzy sie zalogowali to przeciazyli GAME SERWER, wiec to na tyle jeszcze poprobuje i koniec wrazen na dzis ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja się zalogowałem ale cały czas na start game jestem dalej sie przebić niemoge :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pograliśmy Ale przynajmniej udało mi się stworzyć postać. Najpierw wpisujesz imię, potem wybierasz rodzaj głosu i tonację, potem kamuflaż, czyli wszystkie części ubioru od kasku po buty w różnych kolroach... no i tyle widziałem haha masakra, cała Europa się rzuciła to server wytrwał póltorej minuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOBRAAAAA to zakładamy teraz własny serwer !! ;p i łupiemy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec zalogowac sie da (dla tych co niby zly game id), poprostu serwer pada, klikalem caly czas ok az sie zalogowalem, zobaczylem nowe menu, kliknalem start game i...

... i blad serwera i disconnect xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lipa

nawet sie nie moglem zalogowac

bledne game id lub haslo

a wszystko dobrze wpisalem

nawet moje game id

ojciec_dyrektor nie pomoglo

jak on sie nie przebil to inni tez nie daza rady xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to że wszyscy się męczyliśmy dniami i nocami z patchami, rejestracjami i innymi duperelami to teraz dostajemy disconnectem w twarz. Toż to skandal ! Nie, no nie ma dyskutować, wszyscy w głębi serca wiedzieli że tak będzie... idźcie spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw tyle straconego czasu na rejestracje, a teraz jeszcze bledne Game ID lub haslo Orzesz (ki) ty Ku..a Jak jutro tez nie da rady to Delete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem da sie zalogowac ale nic wiecej, ja sie loguje juz za kazdym razem ale przejsc dalej nie moge bo blad wywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak konami nas bardzo kocha,nawet nas nie chca obrazic dajac nam zagrac w mgsa hehe

to jak walka kratosa w god of war nie wazne co zrobisz i tak wsadzi ci te ostrza ateny w d... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczuwalem, ze tak bedzie. Jak sie loguje to juz nie pisze ze zle game id i haslo, tylko ze ni moge si podlaczyc do serwera... lepiej przespac to do rana...

(pisze z ps3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo Zauwazylem, ze jak juz raz poszlo z wl. opcja zapamietania Game ID i hasla, to potem juz za kazdym razem dochodzi da Start game, a pozniej to juz wiadom co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągnąłem jeszcze dema, ale zarejestrowałem się za pierwszym razem i taki oto komunikat ujrzałem:

04/16/2008 22:00 (PST)

We regret to inform you that the site is currently busy due to high level of traffic creating difficulties in logging in.

We would like to recommend that you try again at a different time.

We would like to apologize for any inconveniences caused in the meantime

Brawo Konami :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem specjalnie o 5 żeby zagrać w demko ...

Po 1. błąd o błędnym game id. Zrobiłem nowe konto ( 20 sekund )

No i teraz wszystko cacy. Wchodzę i mam piekny napis Start Game...

... klikam a tu nie może się podłączyć z serwerem !

No szlak mnie trafi zaraz !

Iść spać czy wyżyć sie na poduszce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj troche sie zrobiłem pod wieczór i przychodze o tej 12 , odpalam MGO a tam że ID lub pass błedne nooo kuu ... :D:D poszedłem spac

ale z wrażeń obudziałem sie teraz o 5, odpalam bete loguje sie , error minoł konto działa , zajarka jak nie wiem co (xD) START GAME i albo nie moze sie połaczyc z serwerem albo wywala mnie na pysk z konta ;/

ide dalej spac bo nie ma co zarywac snu skoro takie problemy wyskakuja, obym mogł o 9 wbić

może PORT trzeba dobry ustawić aby było wszystko cacy ? (na standardzie od konami jade.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej ciagle wyskakiwal komunikat ze podaje bledne dane a teraz loguje sie juz bez zadnych bledow.

Jednak nie dochodze nawet do stworzenia postaci bo kolejny blad wyskakuje...

Moze jak wroce ze szkoly to bedzie mozna zagrac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×