Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy patch do MGO dostępny jak widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z polskich graczy posiada ten dodatek ?

Ciekawe mapki, szczególnie ta w zimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tym patchem... Już próbuje od kilku godzin pobrać, to albo mi błąd wywali, ale nie pobiera wcale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEME?!

Panowie no to jak już jest MEME to piszę do pośrednika i mapki niedługo powinienem mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś powiedzieć dlaczego jak próbuje ściągnąć aktualizację to zawsze mam error?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógł by mi ktoś powiedzieć dlaczego jak próbuje ściągnąć aktualizację to zawsze mam error?

Ja miałem spore problemy z ściągnięciem tej aktualizacji. A to ściągało potwornie wolno ale w ogóle albo błąd wywalało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógł by mi ktoś powiedzieć dlaczego jak próbuje ściągnąć aktualizację to zawsze mam error?

próbuj z http

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam specyfikacji waszych łączy, ale na Neo 1Mbit od tpsa w trybie p2p sciagalo sie z około 50-70 kb/s i w mgnieniu (tak 2-3 h) oka było na dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Http też error... odechciewa się grać w tego MGO...

Neo 1Mbit od tpsa w trybie p2p sciagalo sie z około 50-70 kb/s

Taką prędkość to ja mam na 512 a i tak jest ERROR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktokolwiek mnie oświecić - gram w MGS4 online ustawiłem skille rifle, quaterback i running. Mam 3 level rifle na maxa, quaterback na maksa a running mi się na 2 stopniu zatrzymał i nie idzie. Nie moge też przeskoczyć na 4 level i nie wiem o co chodzi (mniemam, że to przez running, ale nie mam pewności).

Pomocy bo mnie leją bez ustanku jakieś 8 levele a ja ciągle cieńki jestem.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustaw runner na lvl 2 i dużo biegaj z bronią jednoręczną, nic nie ma tak łatwo .. troche bedziesz musiał się poganiać, a co do LVL 4 to musisz po prostu dobrze grać i pójdzie do przodu, to nie Battlefield - tutaj lvl może Ci polecieć na ryj ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja zapraszam do "wspulnej" gry- grayfoxpoland

Co do Waszych problemów z ściągnięciem update'a to przyczyną może być WiFi- jeśli tak udostępniacie internet do konsoli. Mając właśnie przez WiFi mogłem pomarzyć o zassaniu patcha. Teraz po kablu idzie pięknie z http i zaraz skończy mi się ściąganie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rzeczywiście zacząłem grać porządnie i w ciągu godziny do lev.5 dobiłem. Generalnie w sumie dopiero od kilku miesięcy gram na padzie, a w strzelankę jedynie mgs4 grałem, więc miałem poczatkowo problemy z celnym strzalaniem. teraz już nieźle headshotami obdzielam...

Ja bezproblemowo zasysam łatki i gram przez wifi. Sciąganie aktualizacji to zwykle około 30 minut, więc jest w miarę ok. Duże pliki z psstore sciągam w ok. 1,5 -2 godzin - ok. 1gb. To prawda wifi może i trochę zwalnia, ale dużej różnicy nie odczuwam (wcześniej miałem kablem i podobnie działało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to chodziło mi o ewentualny niski sygnał...

Co do MGO- narazie wydaje mi się nudnawy. Muszę wkrótce na dłużej przysiąść(miło by było wkońcu jakiegoś Polaka spotkać online ;>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie koledzy, a jest ktoś w stanie kupić mi oba dodatki do MGO? Najlepiej ktoś z UK. :)

Jeśli tak to odezwijcie się na PM. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie też pisać jak ktoś chce pograć id: brunoj0 (jestem początkujący w mgo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KnodrPL zapraszam do gry dodawajcie mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha narazie niewiem o co biega ;D Ale juz powoli czaje : > PSN id narron zapraszac

Edytowane przez Vesiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam kupić sobie dodatek skoro na koncie PL nie da się płacić online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mój psn id mrtwister

Jestem w MGO obecnie na lev. 10 i gram chętnie TSNE, SDM i wszystkie dziwne misje. Często można mnie spotkać na serwerze " .fr and others". Chętnych do wspólnej gry zapraszam;)

Co do samej gry online widzę, że są różne komentarze - uważam, iż gra jest bardzo ciekawa ze względu na ilość możliwych opcji gry. Brakuje trochę map, a póki co nie wiem czy jest sens inwestować w dodatek. Czy ktoś z was może ma MEME i może polecić? Z tego co widziałem to mało serwerów jest na dodatku, chyba że czegoś nie widzę?

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego musze w kolesia cały magazynek władować żeby go zabić M40? Kurde szlag mnie trafia czasami wywale magazynek, a kolo dalej żyje.... a mnie to jakoś łatwiej ubijają (mam 0lvl xD) Dziś wpadły 2 headshoty xD

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego musze w kolesia cały magazynek władować żeby go zabić M40? Kurde szlag mnie trafia czasami wywale magazynek, a kolo dalej żyje.... a mnie to jakoś łatwiej ubijają (mam 0lvl xD) Dziś wpadły 2 headshoty xD

Celuj w głowę to jeden magazynek starczy ci na kilkunastu gości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×