Skocz do zawartości
Chevbacca46

Gt5 Championship

Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba jednak podziekuje za kwalifikacje jakos mnie nie bawi ta forma wiecej sedziow bedzie w pokoju niz zawodnikow hmm tak na marginesie to powinnes sie jednak liczyc ze zdaniem innych ustalajac takie zasady zwlaszcza ta tajnosc jest co najmniej dziwna ale to juz inna bajka powodzenia dla tych ktorzy dzisiaj beda jezdzic tak jak wspomnialem dla mnie liczy sie zabawa a nie czasy mam nadzieje ze jednak ten regulamin ulegnie zmianie i bedzie to wszystko jawne i przyjemne pozdro

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja chyba jednak podziekuje za kwalifikacje jakos mnie nie bawi ta forma wiecej sedziow bedzie w pokoju niz zawodnikow hmm tak na marginesie to powinnes sie jednak liczyc ze zdaniem innych ustalajac takie zasady zwlaszcza ta tajnosc jest co najmniej dziwna ale to juz inna bajka powodzenia dla tych ktorzy dzisiaj beda jezdzic tak jak wspomnialem dla mnie liczy sie zabawa a nie czasy mam nadzieje ze jednak ten regulamin ulegnie zmianie i bedzie to wszystko jawne i przyjemne pozdro

po części się z Tobą zgadzam.. wydawało mi się, że to będą takie wyścigi dżentelmeńskie for fun... dopiero wchodzę w grę on-line w gt5 i totalnie się zaczynam gubić bo co 30 min jakieś zmiany i może z czasem zacznę łapać o co chodzi.. na razie nie kumam nic... więcej spinki niż zabawy... takie coś nie potrwa długo... zaraz będą kłótnie o duperele... mam jednak nadzieję, że się mylę...

Edytowane przez otacon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wywalało za każdym razem jak ktoś nowy dołączał do pokoju......

Zmiana z Wi Fi na kabel też nic nie pomogła.....

Pokój był chyba przeładowany i do tego chat głosowy dobił moje połączenie.....

Ale to dziwne bo z innymi graczami nawet w 16 osób nie było takich akcji...

Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować za zabawę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chevbacca46 4 18 674

2. ARMANDO2000 4 18 682

3. Lucas_z80 4 19 931

4. Napior1516 4 21 583

5. Marek73mo 4 21 671

6. Pularys 4 27 003

7. Kraftpol 4 24 179

8. Magixster 4 32 306

9. Otacon3 5 18 500

Dla osób których nie było jest druga sesja kwalifikacji we wtorek o 19:00 organizuje ja i kraftpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niezłe cyrki tu macie panowie :) Od początku cos mi tu smierdziało i dlatego sie nie zgłaszałem, choć chętnie bym sie pościgał. Czy wy ścigacie się o mistrzostwo Polski? Wszelkie ligi GT5 na tym forum są jakieś napięte, poluzujcie trochę. Nie chcę się wcinać tylko mam koleżenską radę, jezeli dalej to będzie tak wyglądało to ludzie znikną szybciej niż sie pojawili, peace :)

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Się zgadzam...

Gdybym przez przypadek przed robotą nie włączył kompa na chwilę to nawet bym się o tych kwalifikacjach nie dowiedział.

Nawet bym sie na nie nie załapał bo dziś wieczorem planowałem coś zupełnie innego i musiałem zmieniać plany na szybkiego.

Po 22:15 odpalam kompa a tu znowu jakieś akcje z kwalifikacjami - tajne przez poufne.

Miałem dosłownie kilka minut na opanowanie tego całego bałaganu i.........po połączeniu z serwerem..... błąd serwera albo niekompatybilne coś tam z hostem albo jeszcze coś innego....

Jednym słowem człowiek cały tydzień liczył na dobry fun testując fury a tu taka niemiła niespodzianka..... żebym sobie chociaż powalczył z autem te pare minut a tu nawet tego nie było.....

I żeby nie było, że mam zwalony net - wszedłem do innego pokoju i nie wywaliło mnie nawet raz.....i tak dobrą godzinę....aż sesja się sama zakończyła....

Na jutrzejsze kwalifikacje też się nie załapię bo o 19:00 będę jeszcze ostro pracował.....

Jak ktoś jest chętny to zwalniam miejsce w turnieju.....peace :)

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o tym mowilem . Sory chlopaki ale napior chyba troche za ostro sie do tego wszystkiego zabral. Napior nie biegnij tak do przodu bo wszydtkich zgubisz. Musisz dostosowac wszystko do wszystkich a nie jak ci sie podoba. Wiec nie rob jakis przedbiegow . Sesje sa ustalone na 22:30 we wtorek i koniec. Nie kazdy ma czas na to zeby zagladac systematycznie na forum i byc na bierzaco. Inni gracze maja tylko powiedzmy ten dzien wolny i czekaja na niego z upragnieniem a ty jakies przedbiegi kwalifikacyjne. Uspokoj macice heehehe.

Panowie teraz troche zamieszania wyszlo przeze mnie bo sam mam problemy i jakos nie moglem dopilnowac tego jak chcialem. , ale na nastepna sesje wszystko bedzie czarno na bialym . Sory jeszcze raz ale mi sie troche popieprzylo w zyciu i nie mam obecnie czasu na siedzenie przy kompie wiec zagladam z doskoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może trochę przygoniłem ;p . Ale część mamy ludzi. Tak pisałem reszta zrobi kółka jutro. A aby być na bieżąco ustawicie sobie subskrypcje i wtedy przychodzi na email jak ktoś coś napisał.

Pomysł był dobry z kwalifikacjami tylko na za dużo osób było bo jak by podzielić na 4 pokoje z zaufanym użytkownikiem nadzorującym grę łatwiej i sprawniej było by wykręcić i podać czas.

INO1 tylko ty miałeś jakiś problem jak widziałem bo dochodzili też ludzie z poza turnieju i normalnie jeździli przez pewien czas póki nie wyrzucałem ich.

Ale tak co do kwalifikacji to ci co nie było niech napiszą o której im jutro pasuje i specjalnie dla nich wejdę do nich lub zrobię pokój żeby mogli uzyskać czas jako poczuwam się do narzucenia zbyt szybkiego tempa.

Więc proszę o podanie godziny na indywidualne kwalifikacje.

Na zawody założę też ja pokój bo nie lagowało nic ludziom przy ustawionym na wysoki czat i wyścig.

Jak kogoś jak chevbaccy nie będzie proszę pisać. Bo zakładam pokój na równą liczbę graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest chętny to zwalniam miejsce w turnieju.....peace :)

Pierwsze śliwki robaczywki.. INO zostań... do jasnej Anielki!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwsze śliwki robaczywki.. INO zostań... do jasnej Anielki!! :)

Skoro nalegasz.....

Jedyna godzina jaka mi pasuje w tym tygodniu to 22:30 najwcześniej więc załapię się dopiero na sam wyścig bez kwalifikacji czyli końcówka stawki.....

Może dziś nie będzie mnie wywalać...

Po kilku nieudanych próbach będę jednak musiał zrezygnować na dobre... i chyba rozejrzę się za nowym dostawcą netu....choć wątpię żeby to była przyczyna....

PS. Jadę prosto po robocie - czyli złachany, głodny i w dodatku na padzie.... :confused:

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od dzisiaj wieczora juz mnie nie bedzie przez blizej nieokreslony czas , wiec prosze sie dogadywac z duzym wyprzedzeniem czasu, zeby nie bylo pozniej ze ktos nie wiedzial i tak dalej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narobił zamieszania i uciekł ;)

Nie wiem o co tutaj chodzi... w temacie jeden wielki bur.. baj... bałagan.

Mam nadzieję że ktoś dziś u Krafta w pokoju o 19 będzie potrafił ogarnąć i wytłumaczyć wszystko rzeczowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

UWAGA!!!

Po aktualizacji 2.04

W wyścigach online nie dodaje ani pieniędzy ani punktów doświadczenia.

Edytowane przez napior1516

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam nadzieję,że to żart

Edytowane przez kraftpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprawdź sam. Raz daje raz nie. Nie wiem co i jak z tym.

Edytowane przez napior1516

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jest juz ta latka?ok widze jest ale z tego co czytalem to nie ma nic o nie dawaniu hajsu za wyscigi online zreszta roziniecie tematu jest na glownej stronie ps3 site

Edytowane przez GOLDEN_BOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale dziś będę bo ustawiłem się z wami ale będzie lipa pojadę za darmo.

Przejechałem 5 wyścigów z czego na 5 dało hajs tylko 3 razy nie wiem dlaczego. Wiec ostrzegam że jak nie da w wyścigu to nich nikt nie ma pretensji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się nie zdarzylo nie dostać kaski lub punktów po wyścigu. Ja np nie jadę dla kasy tylko zająć jak najlepsze miejsce (dzisiaj wyjątkowo jadę po to żeby ograć Krafta bo mnie wczoraj mocno zdenerwował), a jak potrzebujesz kasy to zrób wyścigi sezonowe i już.

I przypomnij wszystkim jak wygląda sprawa z oponami żeby później nie było płaczu jak ktoś zostanie zdyskwalifikowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wykręcenia czasu możesz wejść do mnie do pokoju i ci zapiszę twój najlepszy czas. do tabeli.

Opony podczas wyścigu.

Jeden komplet wyścigowych miękkich.

Nie ograniczona ilość sportowych twardych.

Wymagania wykorzystanie obu mieszanek w trakcje wyścigu.

Kolejność oraz moment obojętny możesz przejechać cały wyścig na ST i na ostatnim zmienić na WM.

Lub zacząć na WM i potem zmienić na ST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tak,Warszawski Złotówa za darmo nie pojedzie hehe..........

Edytowane przez kraftpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę zrezygnować ze startów. Sprawy niezależne ode mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×