Skocz do zawartości
LionelPL

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że cena nie będzie wyższa niż normalna sklepowa :/ chociaż z drugiej strony możesz mieć trochę racji - Bf3 mimo obniżek w sklepach, na Storze dalej trzyma cenę...

To trochę dziwna nadzieja, bo każda gra EA w PSS była droższa od wersji "pudełkowej" co jak dla mnie osobiście jest totalnie chore.

Ale też stanowi kamyczek do ogródka przeciwko dystrybucji cyfrowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...487#more-120487

Somalia ??

super !

odrazu przypomniał mi się film Helikopter w Ogniu

może odtworzą jakieś sceny z filmu w grze ??

Zagraj w starego, dobrego Delta Force i będziesz miał heli w ogniu :P Albo zagraj w BF3 na kaspijskiej i zatrzymaj się na niskim pułapie, też będzie ogień! :D A tak serio, nadzieje można mieć.

@topic

Witam, postanowiłem wyjść z inicjatywą. Otóż, jak zapewne wiecie w MoHu mają być drużyny, więc troszkę nudno będzie grać samemu, jeśli macie pewność, że zakupicie nowego MoH'a to piszcie swoje PSNid, razem raźniej.

Moje PSNid: Babcia_D2

Jakby co to napiszcie, że MoH: Warfighter. Miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba się skuszę na ten tytuł :), oglądałem gameplay na LAN PC, ale tym razem nie popełnie błedy jak z BF3 i kupie grę na PS3 a nie na PC. Może gra wygląda fajnie ale jak grałem chwile w multi u znajomego fun mialem grając padem. Teraz gram w KZ3 ale z pewnością pod koniec roku się przerzucę. Wolę zamknięte tereny a nowa MoH-a bedzie coś pomiedzy KZ3 a CoD. Prawdopodobnie więcej graczy bedzie na PS3 grało w ten tytuł ;). Nic pozostaje czekać do 6-7 sierpnia i zamówić LE na PPE za 199zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mamy nowy zwiastun, cholera już nie moge się doczekać nowego MoH'a, a jak z wami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a jak ze mną. Czekam ale żebym jakoś cholernie nie mógł się doczekać, to nie specjelnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak opór jaram... :D

Zamawiam jutro preordera chyba. Trailer mistrz. Gra zapowiada się dla mnie tak dobrze, jak rzadko żaden MoH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie ten MoH ale nie chce wydać teraz 200 zł a potem będzie trzeba dać z 250 na MoH premium bo sobie coś wymyślą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z kolei zastanawiam czy spotka nas podobny problem jak przy poprzedniej produkcji DICE, MoH będzie zbudowany na tym samym silniku co BF3, pytanie brzmi: ten sam aim lag? Podejrzewam, że nie zamówie nic, aż się nie przekonam na własne oczy, że tym razem ps3 nie będzie pokrzywdzone! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast filmików, pokazaliby faktyczny gameplay z PS3 w singlu i multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te białe kontury wokół żołnierzy.Widzenie przez ściany (ale to w innym trailerze). Dostęp do bety B4 (na kij mi to jak nawet w B3 nie gram).Premium ,elite,hypolite. Kupię ale jednak poczekam bez preordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation 3 może być pokrzywdzone w aspekcie wykonania graficznego, graczy ma być tyle samo na każdej platformie, masz racje kloose, przydałby się czysty gameplay z konsoli, a co do aim laga, silnik jest ten sam, lecz ludzie odpowiedzialni za grę całkowicie inni, także na 95% nie będzie takich problemów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyczytałem, że jak w trybi CTF (capture the flag) będziemy nieść flage to będzie ona w barwach biało-czerwonych (w przyadku GROMU), na koniec rundy jak doniesiemy to też nasza flaga będzie na ekranach graczy, fajny bajer, motywuje do grania rodzimą jednostką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dorwę poniżej 200zł to kupię

kiedy premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy premiera?

25.10.2012

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia ceny to jakieś 199 zł tylko dolicz sobie koszt przesyłki, chyba, że pójdziesz do MM, oni zazwyczaj mają gry w dniu premiery lub na dzień/dwa przed. Co do premiery, tak jak kolega wyżej, 25 października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy beta Battlefield 4 będzie dostępny tylko w pre-orderze Medal of Honor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Z tego co mi wiadaomo to tylko dla pre-ordrowców.

@2xUP

Cholerka, naprawde fajnie to się zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bronie maja przynajmniej recoil :biggrin:

Pre oreder zamowilem u kolesia co sprzedaje gre za 32f.Wszedzie cena 49.99£ :banana:

To nawet na Polskie wychodzi 160 zl za limitowana edycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niezłą cene wyszarpałeś :D Ja zamówiłem tutaj na PS3Site, wyszło mi 199 + przesyłka. A tak z ciekawości, jakimi klasami macie zamiar zacząć zabawe w MoH'u? Ja napewno przetestuje snajpera z cichą nadzieją, że nie będzie to maszyna do zabijania, potem zabieram się za naszego wojaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×