Skocz do zawartości
LionelPL

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomendowane odpowiedzi

Po obejrzeniu tego filmu/gameplay to już mi się to nie widzi,ale ogram jeszcze bete na xbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej na Podbój i Dominacja to wygląda niż na TDM:P

Czy mi się tylko zdaje,że luneta ani drgnie ?!. Bo jak tak,to już sobie wyobrażam,co będzie się działo na serwerach;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak luneta będzie nieruchoma i jeszcze snajperka zabijała jednym strzałem to ta gra stanie się niegrywalna podobnie jak poprzedni Medal. Co do gameplay'a to mi jako graczowi BF3 również niezbyt to podchodzi ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że beta jest tylko dla Xboxa. Dla mnie to nie zrozumiałe dlaczego nie mogą wypuścić bety na wszystkie platformy. MoH pojawił się już na Battlelogu. Czekam z niecierpliwością, chętni dodawać mnie na psn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Microsoft daje pieniądze za to żeby beta była na ich platformie, a Sony nie daje nic to co w tym dziwnego? Taka sytuacja z wcześniejszym dostępem do dodatków do BF3 na konsoli Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale pytanie dlaczego Sony nie dało aby i u nich było. Przecież to główny FPS tego roku oprócz Coda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale pytanie dlaczego Sony nie dało aby i u nich było. Przecież to główny FPS tego roku oprócz Coda.

spytaj ziomali z Sony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tej bety, jakby mi się spodobała wziąłbym moha w preorderze, po tych ostatnich filmikach coraz bardziej mi się podoba :D a tak to zaczekam aż będzie w MM po 179,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę będę miał w dniu premiery prawdopodobnie więc jak ktoś chce pograc to zapraszać do friendsów :D mam mikro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli moh,to zagram w singla.na multi nie pokladam nadziei.od kampanii chcialbym zeby byla trudna.gra staje sie dla mnie ciekawsza,kiedy musisz chowac czajnik,zeby nie dostac kulki.poprzedni moh poprostu przebieglem,zart.podobal mi sie mw2 na veteranie.siwy dym i siwe wlosy ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę będę miał w dniu premiery prawdopodobnie więc jak ktoś chce pograc to zapraszać do friendsów :biggrin: mam mikro :)

Też się zgłaszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie widzę sensu kupowania gier typu BF, MOH tylko i wyłącznie dla single-player. Wydaje mi się oczywiste, że twórcy skupiają się dużo bardziej nad multi i single jest spychany na dalszy plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż jakoś suuuper to nie wygląda no ale cóż pożyjemy zobaczymy :P

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż jakoś suuuper to nie wygląda no ale cóż pożyjemy zobaczymy :P

To jest beta... Czy znowu powtórzą się te same narzekania jakie miały miejsce przy okazji bety BF3? Nie mam pojęcia czemu ludzie mylą betę z demem danej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogladam filmiki na twitchu i mi się podoba. Wiadomo graficznego bum juz nie będzie na tej generacji konsol, solidny fps sie szykuje i mam nadzieje że będe grał w niego conajmniej tyle godz co bf3 ;)

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie widzę sensu kupowania gier typu BF, MOH tylko i wyłącznie dla single-player. Wydaje mi się oczywiste, że twórcy skupiają się dużo bardziej nad multi i single jest spychany na dalszy plan.

O ile BF zawsze w każdej części był nastawiony na multi, to MOH od pierwszej części był oparty tylko i wyłącznie na solidnej kampanii (Allied Assault, Pacific itp. nawet nie pamiętam czy w ogóle jakieś multi było). Podobna sytuacja ma się z CODem, ale wiadomo - gry dla mas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z xboxa

Raczej tak po padach poznać.

Beta z wagą 1.61 GB się ciągnie,jutro wrzucę nagrany materiał.

pzdr all

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile BF zawsze w każdej części był nastawiony na multi, to MOH od pierwszej części był oparty tylko i wyłącznie na solidnej kampanii (Allied Assault, Pacific itp. nawet nie pamiętam czy w ogóle jakieś multi było). Podobna sytuacja ma się z CODem, ale wiadomo - gry dla mas...

Tak, kiedyś MOH'y były nastawione na single ale czasy się zmieniły, ekipa, która robiła pierwsze MOH'y również się zmieniła i teraz praktycznie każdy FPS jest nastawiony głównie na MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×