Skocz do zawartości
zdun

Tatuaże Graczy I Nie Tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Tatuaż nie boli kumpel robił smoka na brzuchu i mówił że po 1h robienia już nic nie czuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sif ? z DS ? ;)

 

 Nie o to mi chodziło ale fakt może się skojarzyć.

 

 Czy boli czy nie zależy od człowieka od grubości skóry, ja mam skóre strasznie delikatną i nawalało w kurwę, ale zawsze chciałem dziary to i muszę być skłonny do poświęceń.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z gier Panowie, rycina z przedstawionym wilkiem that's all ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciecie zyletka jest chyba najbardziej podobnym uczuciem do tatuowania :)

 

Pozwole sie nie zgodzic, inny rodzaj bolu - pozatym z racji odmiennej formy - ciecie rozcina skore, naciec zrobisz pare moze parenascie (choc przy wiekszej ilosci to moze specjalista by sie przydal - psycholog/psychriatra).

Tattoo to wbijanie igiel w skore ktore w zaleznosci od wielkosci trwa krocej lub dluzej - moj zrobiony byl w godzine, boli w zaleznosci od miejsca unerwienia, oraz tego czy to wypelnienie czy cienionowane.

 

Ja swój pierwszy tatuaż zrobiłem w wieku 14 lat to znaczy chciałem tylko kółko a skończyło się na napisie RASTA FARI. Na nodze zaraz koło kostki nie bolało aż tak bardzo.

 

Ostro, czym robiles tuszem i igla? Ja mialem podobne doswiadczenie ale nie bylo tego za duzo, igla do zastrzykow, fakt nie bolalo za bardzo, ale usuwanie domowym sposobem juz troche tak.

 

 

Co do bolu ogolnie - to jak juz ludzie pisali kwestia indywidualna. Tatuaze (czy tez ciecie sie) uzalezniaja. Prawda jest taka ze nasz organizm aby zlagodzic bol wytwarza endorfiny ktore to odpowiedzialne sa za odczuwanie przyjemnosci. Przyznam ze teorie ta znalem zanim nie zrobilem sobie dziary ale godzina na krzesle w salonie pokazala mi jak to jest w praktyce.

 

Projekt drugiego tattoo mialem gotowy krotko po zrobieniu pierwszego ale kurcze jeszcze sie za to nie zabralem :(

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszynka kolegi on poprawiał sobie i ja przy tym byłem wiec sam chciałem zobaczyć jak to jest czy boli itp. Wiec powiedziałem zrób mi no i zrobił noga mi się telepała jak hooy. Próbowałem usunąć domowym sposobem czyli pumex i przecierać tatuaż. Ale boli gorzej niż samo robienie tatuażu. Więc go zostawiłem. Matka zobaczyła jak jechaliśmy nad morze zaśmiała się i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszynka kolegi on poprawiał sobie i ja przy tym byłem wiec sam chciałem zobaczyć jak to jest czy boli itp. Wiec powiedziałem zrób mi no i zrobił noga mi się telepała jak hooy. Próbowałem usunąć domowym sposobem czyli pumex i przecierać tatuaż. Ale boli gorzej niż samo robienie tatuażu. Więc go zostawiłem. Matka zobaczyła jak jechaliśmy nad morze zaśmiała się i tyle.

pamietam jak moj braciak cioteczny przyniosl do domu kotwice ze swoimi inicjalami robiona w piwnicy przez jego koleszke - sam bym lepiej to wydziargal, a zadnym wirtuozem rysunku nie jestem i maszynki nigdy w reku nie mialem, to wyobrazcie sobie jaki kał to byl hahaha. probowal pumexu i domowych sposobow - na nic, po jakims czasie zrobil covera juz w salonie  ;))

do dzis mam lzy w oczach ze smiechu jak przypominam sobie to arcydzielo ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszynka kolegi on poprawiał sobie i ja przy tym byłem wiec sam chciałem zobaczyć jak to jest czy boli itp. Wiec powiedziałem zrób mi no i zrobił noga mi się telepała jak hooy. Próbowałem usunąć domowym sposobem czyli pumex i przecierać tatuaż. Ale boli gorzej niż samo robienie tatuażu. Więc go zostawiłem. Matka zobaczyła jak jechaliśmy nad morze zaśmiała się i tyle.

 

nie no moje bazgroly (pare literek) to moze lacznie 2cm kwadratowe skory bylo. Z racji robienia bez maszynki bylo dosc plytko wiec po prostu nacialem co sie dalo i wycialem te 2cm. Goic sie nie chcialo, ale w koncu sie zagoilo nawet nie mam jakiejs specjalnej blizny. Tutaj jedno z moich ulubionych powiedzen pasuje jak ulal: Kto w mlodosci glupim nie byl ten na starosc nie zmadrzeje :)

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat odżył więc zapodam jedną ze swoich dziarek, moja łydka to ta środkowa :)

post-25893-1371585797,2114_thumb.jpg

Edytowane przez KOMARZYSKO
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wykonane ale oprócz lewej łydy, banały. Sam chciałbym mieć w przyszłości tatuaż, ale weź tu wymyśl i zaprojektuj coś naprawdę konkretnego nie korzystając z gotowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się i nie jestem pewny, czy te tatoo jest z przodu czy z tyłu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się i nie jestem pewny, czy te tatoo jest z przodu czy z tyłu.

Hmm a lubisz kolor różowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się i nie jestem pewny, czy te tatoo jest z przodu czy z tyłu.

Z przodu

"Sajgonki!" :P

Nie sajgonki , przyjrzyj się uważniej. Napis jest po polsku ale w chińskim stylu. Troszkę się Ciebie posłucham :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, faktycznie! Jak się wie jakiego wyrazu szukać to nawet wygląda jak po polsku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, faktycznie! Jak się wie jakiego wyrazu szukać to nawet wygląda jak po polsku :P

Mówiłam, że się posłuchałam:) Edytowane przez paulinka17032

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z przodu

 

Napis jest po polsku

 

No to niezły mindfuck te zdjącie. Pierwszego nie byłem pewny, drugiego za chiny bym nie odkrył. A teraz jak patrze wychodzi mi J A J A. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAMA? ;)

tak:) to miałam na celu projektując go, żeby nikt tak naprawdę nie wiedział co jest napisane. Ludzie ciekawie reagują kiedy im powiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie, czy ktoś z was zajmuje się projektowaniem tego typu dzieł i czy byłby chętny zaprojektowaniem tatuażu dla mnie? Ogólny zarys/pomysł mam, ale jestem za kreatywnością i pomysłami twórcy... Pozdrawiam. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie, czy ktoś z was zajmuje się projektowaniem tego typu dzieł i czy byłby chętny zaprojektowaniem tatuażu dla mnie? Ogólny zarys/pomysł mam, ale jestem za kreatywnością i pomysłami twórcy... Pozdrawiam. :thumbsup:

salon, najlepiej dobry :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×