Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem już po tych pierwszych screenach widać że będzie to na pewno rewolucyjna część jak głosi artykół z naszej stronki większe tereny możliwość integracji z terenem np. wspinaczki po drzewach, zwierzeta moim zdaniem to dobry pomysł będzie bardziej rzczywiście no i wywalili tower difense co mnie irytowało w revelations tak że zostaje czekanie na poniedziałek może będzie jakiś gameplay który wdusi nas w fotele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wątpliwości, że gierka będzie super. W końcu to AC.

Boję się tylko, że nie uda im się drugi raz stworzyć tak wspaniałego głównego bohatera.

Ezio moim zdaniem to najlepsza postać w historii gier. Jego historia była wspaniała. Byliśmy z nim od urodzin (całkiem dziwne moim zdaniem), aż do śmierć. Jego włoski akcent i cała historia to coś niesamowitego i nie zdziwię się jak nagrają na tej podstawie film.

Nie chciałbym, aby nasz nowy bohater był maszynką do zabijania, którą był Altair. Dopiero w Revelations dowiedzieliśmy się czegoś więcej o Altairze i jego historii.

Czasy mi pasują, otwarty teren tez będzie wspaniały.

Kurde ja już chcę 30 października. Niech tylko ruszy pre-order to zamawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgadzam z Ezio byliśmy zrzyci i było naprawdę smutno jak się okazało że umiera w tej bibliotece:-) więc mam nadzieję że z tym nowym Connorem też zrobiom podobnie że będziemy jego historię poznawac od początku a nie od końca:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgadzam z Ezio byliśmy zrzyci i było naprawdę smutno jak się okazało że umiera w tej bibliotece:-) więc mam nadzieję że z tym nowym Connorem też zrobiom podobnie że będziemy jego historię poznawac od początku a nie od końca:-)

Pierwsze słyszę że Ezio umarł w bibliotece, chyba coś ci się pomyliło.

Edytowane przez macification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak przed premiera AC:R duuuza czesc forumowiczow narzekala , ze znowu Ezio , ze sie znudzil i pora go zastapic a teraz prosze AC III nowy bohater i co ? Juz na samym poczatku podpadl bo.... nie jest Eziem :)

Pewnie gameplay'u nie uswiadczymy , pewnie dopiero na E3 nam cos zaprezentuja , ale Ubi mogloby nas zaskoczyc

Poza tym Connor to tak jak bohater z "Terminatora" :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakńczyło się na tym że ezio wszedł do biblioteki w masjafie cofnęło do altaira on usiadł na fotelu i potem wygladało na to że ezio też tam został wiec myślałem że on umarł tak jak altair strzegąc ,,jabłka";-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To koledzy chyba Embers nie oglądali :D

I nie narzekamy, że nie Ezio, tylko boimy się czy nowy bohater będzie choć po części taki jak on :D

Edytowane przez Dable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To koledzy chyba Embers nie oglądali :biggrin:

I nie narzekamy, że nie Ezio, tylko boimy się czy nowy bohater będzie choć po części taki jak on :biggrin:

Ja akurat oglądałem dlatego się zdziwiłem jak kolega napisał że Ezio umarł w Revelations, więć jak ktoś nie widział to dobrze obejrzeć żeby wszystko zrozumieć.

Edytowane przez macification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt nie oglądałem embers więc dzięki :-) ale mniejsza o to jak się zakończyło ważne jak sie na nowo zacznie historia Connora i oby tak jak Ezia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nie ma co się obawiać nowej postaci. Może nawet i lepiej bo odświeżenie się grze należało :) Myślę że klimacik będzie OK.

I bardzo się cieszę na kolejnego AC :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nie ma co się obawiać nowej postaci. Może nawet i lepiej bo odświeżenie się grze należało :) Myślę że klimacik będzie OK.

I bardzo się cieszę na kolejnego AC :)

Nic dodać, nic ująć. Historia Ezio się zakończyła, była to fajna postać. Ale nie bójmy się nowości ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgadzam z Ezio byliśmy zrzyci i było naprawdę smutno jak się okazało że umiera w tej bibliotece:-) więc mam nadzieję że z tym nowym Connorem też zrobiom podobnie że będziemy jego historię poznawac od początku a nie od końca:-)

I jak coś to NIE SPOILEROWAĆ ! Chcę tu poczytać info o AS III, teraz gram w pierwszą część, i nie mam zamiaru dowiadywać się czegokolwiek o fabule poprzednich części, a tym bardziej takich wydarzeń ! Widzę, że jednak wszystkie tematy o AC trzeba omijać łukiem, bo zawsze się ktoś znajdzie co napisze za dużo.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak coś to NIE SPOILEROWAĆ ! Chcę tu poczytać info o AS III, teraz gram w pierwszą część, i nie mam zamiaru dowiadywać się czegokolwiek o fabule poprzednich części, a tym bardziej takich wydarzeń ! Widzę, że jednak wszystkie tematy o AC trzeba omijać łukiem, bo zawsze się ktoś znajdzie co napisze za dużo.

Również bym prosił o ograniczenie spoilerów, revelations dopiero przechodzę, i potem mam zamiar obejrzeć Embers, i już mam zaspoilerowaną fabułę...

Co do nowego Assassin, jestem wielkim fanem serii i nie mogę się doczekać. Tylko jedna rzecz mnie martwi, na żadnym zdjęciu nie widać ukrytego ostrza, tomahawk fajna rzecz no ale ostrze to jednak już rzecz wręcz kultowa.

Edytowane przez BIPTOA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wchodzicie do tematu o Assassins Creed III to niestety chcąc nie chcąc bedą porównania do poprzedniej cześci jeżeli nie chcecie się niczego dowaidywać to przejdziecie i wtedy wejdziecie a nie ograniczacie rozmowę:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta na razie prawie nic nie wiemy o fabule, ale to i tak możemy porównać ja do końcówki gry, użycie spoilera nie jest problemem, a dużo ludzi byłoby za to wdzięczne. Ja wchodzę tu głównie czy zobaczyć czy są nowe zdjęcia, informacje odnośnie gameplay, jakiś dużych zmian. Swoją drogą mam całkiem sporo informacji, ciekawe co takiego pokażą w poniedziałek o 18, może jakieś materiały wideo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wchodzicie do tematu o Assassins Creed III to niestety chcąc nie chcąc bedą porównania do poprzedniej cześci jeżeli nie chcecie się niczego dowaidywać to przejdziecie i wtedy wejdziecie a nie ograniczacie rozmowę:-)

Myślę, że opcja

nikomu w żaden sposób nie ograniczy rozmowy. Po to właśnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko nie utrudni chodziło mi tylko o to że jak bedą już np. gameplaye czy tak jak już są screeny to wiadomo że będziemy porównywac do revelations ale noł problemo jak bym pisał cos o fabule to będę uzywał spoileru:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, porównujcie sobie do woli, a na poprzedniej stronie opisane zakończenie jednej z części - dzięki wielkie. Najlepiej zrobiłem z Uncharted 2 - zero, dosłownie zero czytania, oglądania itp - dzięki temu bawiłem się świetnie z grą, a tu chciałem poczytać info tylko o AC III a nie zakończeń poprzednich części.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, porównujcie sobie do woli, a na poprzedniej stronie opisane zakończenie jednej z części - dzięki wielkie. Najlepiej zrobiłem z Uncharted 2 - zero, dosłownie zero czytania, oglądania itp - dzięki temu bawiłem się świetnie z grą, a tu chciałem poczytać info tylko o AC III a nie zakończeń poprzednich części.

Wielu uważa, że jeśli one już skończyły, to mogą już opisać dokładnie wszystko. Niezależnie od tego, czy porównujemy zakończenia, misje etc. używajmy spoilerów, bo często ich brak, może zepsuć komuś frajdę z grania, a nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo dobrze, ale to AC, przy pierwszej części tak się zawiodłem, że w pozostałe w ogóle nie grałem, nawet gdyby ktos mi je dał za darmo. No ale informacje o ACIII będę śledził, bo to wszystko brzmi bardzo interesująco.

Mapa Bostonu z tamtego okresu

z11263756O.jpg

z11263760O.jpg

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×