Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz nowsze informacje o AC III i po tym zwiastunie narobiłem sobie "smaka" na tego AC III, jestem po prostu coraz bardziej na niego napalony i jak się dobrze złoży może kupię Pre-Order. Ciekawi mnie jedna rzecz, u kogo Connor będzie wypełniał misje, bo w po przedniejszych częściach miał wyznaczników misji. No to teraz nic tylko czekać na dalsze informacje o AC III i czekać także na 30 października. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło to już ? :)

Bo nawet nie wiem ;)

Tak wyszlo, nie jest dlugie.. Sterujemy tym obiektem 16, a dialogi wyjasniaja wszystkie te wskazowki od obiektu 16, poczatek tych zlotych jablek, koncowke z brotterhoda wyjasnia.. Niestety nie jest jednak tak fajny jak np da Vinci do poprzedniej czesci

a co do trojki, ciekawi mnie jaki bedzie nasz udzial w tych "wielkich" bitwach

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do trojki, ciekawi mnie jaki bedzie nasz udzial w tych "wielkich" bitwach

pewnie tak jak w ostatnich sekwencjach bh, gdy było oblężenie zamku przez Borgie'go i latałeś a w tle tylko było widać jak się tłuką, chociaz pisali ze teraz niby beda tysiace uczestsnikow i to nie jakos w tle, wiec moze byc ciekawie..

mam nadzieje ze nie zrobia tak ja kw AC1 pod koniec, 5 przeciwnikow na szlaku a obok idzie ich setki i nic nie widza -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym trailerze widać, że system walki wogóle się nie zmienił. :pinch:

Ja się nie łudzę. Według mnie dostaniemy AC:B/ AC:R w nowej scenerii i tyle. Nie posądzajcie mnie o jakieś czarnowidztwo czy skłonności do narzekania. Jestem fanem serii od pierwszej części i po tym co widać na tym trailerze będzie to odgrzewany kotlet z napompowaną do granic możliwości otoczką do czasu premiery. Mimo wszystko grę na pewno kupię bo jestem ciekaw dalszych losów walki dobra ze złem (czytaj Asasynów i Templariuszy) :happy:

Dziwne tylko, że nie wspominają nic o multi.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że multi się zbytnio nie zmieni. Zbyt piękne i chyba niemożliwe by było, by stworzyć w AC3 multi ala RDR (moim zdaniem najlepsze w jakie grałem).

W tej grze nastawiam się głównie na "single" a nie mam wątpliwości, że będzie niesamowite :)

Ta gra to jedna z 3 na które czekam najbardziej, jak tez mam mega duże oczekiwania.

Osobiście uwarzam, że seria AC to klasa sama w sobie i takie też będzie AC3 :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zacząłem swoja przygodę z ACII i spodobał mi się bardzo nie mogłem sie od niego oderwać od kiedy go mam zamiast w KZ2 gram w Assasina jestem chyba w 5 czy 6 sesji i kto wie może kupię sobie ACIII

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedź po ziomku może nie każdy ma w szkole zasady ortografii na poziomie world class tak jak ty:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to jest poziom absolutnie podstawowy, a nie tak jak uważasz world class :)

Popieram Przemka, pamiętajmy, że swoje wypowiedzi umieszczamy w internecie, więc wypadałoby sprawdzić chociaż czy nie zostały popełnione najbardziej rażące błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze trochę nieodpowiedni temat ale domyslam sie ze wlasnie w tym temacie znajde najwiekszych znawcow serii AC

Grałem trochę w 1 - strasznie mnie odrzuciło to, jak tępy gameplay tam był - chodzi mi i skradanie się i "ciche" zabójstwa.

ACII, Brotherhood i Revalations ominałem i jakoś nie płakałem. Ale ostatnio doskwiera mi bardzo brak nowej gry z serii Prince of Persia czy Splinter Cell a jak wiemy Assassins Creed to nietypowe połączenie tych serii Ubisoftu.

Chciałbym zagrać, przemóc sie do serii i pytanie czy warto? Tzn duze zmiany w stosunku do 1 cz. zaszły? I fabuła - czy gra się po to aby grać czy po to aby odkrywać historię? I od której części najelpiej zacząć? Wiem, że ACII, AC:B i AC:R to trylogia o Ezio ale jeśli fabuła nie jes na tyle interesująca aby przebijać się przez 3 części to chyba zacznę od tej najnowszej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w 2 i Brotherhooda bo to sa najlepsze gry w cyklu, z 2 na czele. Mi osobiscie revelations nie przypadl do gustu, wszystko jest zbyt wymuszone. 1 też bym zagrał, ale jeżeli naprawde cie odrzuca to odpuśc, tylko się zniechecisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milion razy zadawano to pytanie. Według mnie seria Assassin's Creed ma najlepszą fabułę z jaką kiedykolwiek do tej pory spotkałem się grając w gry wideo. Historia tam opowiedziana to absolutne mistrzostwo. Jeśli pierwsza część odrzuciła cię ze względu na nudny gameplay to uwierz, że dwójka różni się pod tym względem o 180 stopni. Jednak jeśli nudziła cię także fabuła to serię raczej sobie odpuść.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc w ACII na PC jest tylko rozdzielczosc 16:10. Wie ktos cos wiecej na ten temat? Bo jesli mialbym grac to na PC - duzo taniej mozna kupic w tej chwili.

btw, nareszcie sygna! ; > Jeszcze tylko musze modka poprosic zeby mi w koncu zmienili ten nick...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie nie zniecheca ani nie podnieca zapowiedz kolejnej czesci AC! Druga czesc to jak dla mnie najlepsza gra w jaka do tej pory gralem! Pelna tajemniczosci, nie przewidywalna i dosc dluga! Mam tylko nadzieje ze kolejna czes mnie rownie pozytywnie zaskoczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to MUST HAVE jeżeli będzie różniło się od Revelations, które dla mnie jest niewypałem.

Ale jest tyle nowości, ulepszony engine, tyyyle do roboty, że czekam z niecierpliwoscia na pierwsze gameplaye:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam się za fana AC, ale w odróżnieniu od reszty najbardziej podobała mi się część pierwsza.

Prawda - gameplay był tam najuboższy, ale klimat bardziej mi odpowiadał niż w dwójce, no i jakoś Altair jako bohater był dla mnie lepszy. Był tajemniczym asasynem, Ezio jakoś odrzucał mnie od początku i cieszę się, że w końcu postanowili zmienić bohatera. Mam tylko nadzieję, że Connor będzie bliższy w sposobie bycia do Altaira niż do Ezio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi Ezio najbardziej podobał się w dwójce, w brotherhoodzie był taki nijaki, nie wiem jak w Revelations. Widać było przemiane z lekkodusznego chłopaka który żyje chwilą, na poważną osobe która poszukuje zemsty (Przez co głównie tylko stał się asasynem). Altair faktycznie był bardzo klimatyczną postacią jednak też miał swoje wady, nie sądze by Ubi udało się stworzyć postać idealną. Póki co nie można mówić jaki Connor będzie, bo nawet nie mamy punktu zaczepienia. Ważne by pokazali jak stał się asasynem i w jakim celu, resztę na dzień dzisiejszy olewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Ubi podaje w oficjalnych komunikatach to Connora bedziemy poznawac od najmlodszych lat zatem kwestie tego jak i kiedy zostal assassynem prawdopodobnie zostana ukazane w grze. Mnie takze ciekawi co bedzie po wydaniu AC III kolejny skok o 200 lat przenioslby nas w czasy wspolczesne a dla mnie ta seria nierozerwalnie wiaze sie z animusem i odtwarzaniem wspomnien. Licze na to ze otrzymamy kawal dobrej gry bo jesli Ubi sie nie postara to moze to byc strzal w stope.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm . Bedzie kozak. Tylko oby seria AC niekończyla sie na tej części a gdzies slyszalem , ze to ma byc wlasnie ostatnia czesc assasin's creed. o.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już było (ale nie chce mi się wertować wątku ;D)

Jak co to zobaczcie - dla mnie miazga !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedź po ziomku może nie każdy ma w szkole zasady ortografii na poziomie world class tak jak ty:-)

Ziomku? To nie jakieś osiedle.

@len

Czy to nie czasem wycinka z tego zwiastuna? :)

Co do gry, hmm, jakoś mam mieszane uczucia. Nie wyobrażam sobie gry w tym okresie po prostu. Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli AC podczas I i II WŚ. Ale, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie właśnie najbardziej wkurza. Do wydania gry zostało jeszcze 7 miesięcy a ci już reklamy robią i zachęcają do preordera. :threaten:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×