Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

A niech zachęcają :)

Kto ma zamówić preorder to i tak zamówi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia prosto z gry !!! Wygląda masakrycznie dobrze ;o Po kliknięciu na dany screen pojawi się jego większa wersja.

NqSJ4l.jpg

xsFHjl.jpg

gMsszl.jpg

VSjlEl.jpg

85DEYl.jpg

Wz8f8l.jpg

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra prezentuje się już teraz fenomenalnie... tylko pytanie - z jakiego sprzętu są to zrzuty ?

seria AC ponownie będzie prezentować się okazale. tym razem widać popracowali nad terenami pozamiejskimi. niestety przy całym przepychu graficznym w obrębie miast, tereny niezabudowane w AC2 wyglądały cokolwiek przeciętnie.

Edytowane przez zimzvm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra prezentuje się już teraz fenomenalnie... tylko pytanie - z jakiego sprzętu są to zrzuty ?

Na 100% z PC. Drugi screen mega klimatyczny, chętnie bym zobaczył to w ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% z PC. Drugi screen mega klimatyczny, chętnie bym zobaczył to w ruchu.

Na jakiej podstawie twierdzisz , ze to screeny z PC , wszak nie jest to wiodaca platforma dla Ubi (przynajmniej jesli chodzi o serie AC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/assassins-creed-iii-z-trzema-edycjami-kolekcjonerskimi/104906

Jednak będzie ukryte ostrze. Tak myslałem ale nigdy nie można być w stu procentach pewnym :) Sam Tomahawk też świetnie się prezenuje z tą dziurą w kstzałcie loga assassynów.

Co do kolecjonerek to o ile nie będą zby drogie to ciekawe choć flaga USA na półeczce może lekko irytować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...nerskimi/104906

Jednak będzie ukryte ostrze. Tak myslałem ale nigdy nie można być w stu procentach pewnym :) Sam Tomahawk też świetnie się prezenuje z tą dziurą w kstzałcie loga assassynów.

Co do kolecjonerek to o ile nie będą zby drogie to ciekawe choć flaga USA na półeczce może lekko irytować :)

Kupujesz grę dla zabawy czy polityki ? Bo co ta flaga na pudełku będzie znaczyć każdy wie.

Mnie tam żadne flagi nie przeszkadzają, zwłaszcza jeśli jest to sprawa fabuły.

A jak ma Cię razić to nie kupuj i już.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kolecjonerek to o ile nie będą zby drogie to ciekawe choć flaga USA na półeczce może lekko irytować :)

Beda dwa rodzaje kolekcjonerki "Join or die" oraz "Freedom" cena pierwszej to 65 funtow a cena drugiej 80 funtow czyli okolo 300 i 400 zl

Edycja pierwsza bedzie zawierala jedna dodatkowa misje dla trybu single postac do multi dziennik Jerzego Waszyngtona , wisiorek . Edycja druga bedzie zawierala dwie misje dla pojedynczego gracza postac dla multi , zestaw dodatkow do multi wraz z tytulem Jester (blazen) artbook , metalowe pudelko , oraz figurke Connora.

Obie wersje mozna zamowic w ubishop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz grę dla zabawy czy polityki ? Bo co ta flaga na pudełku będzie znaczyć każdy wie.

Mnie tam żadne flagi nie przeszkadzają, zwłaszcza jeśli jest to sprawa fabuły.

A jak ma Cię razić to nie kupuj i już.

Bardziej chodziło mi o figurkę choć i ona jak i pudełko są świetne. Flagi USA i GB same z siebie irytują gdyż są wszędzie, inna sprawa, że są naprawdę fajne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że być może w końcu tym razem uda im się naprawić masakryczny matchmaking z multi. W końcu do trzech razy sztuka. Ciężko jest samemu wyszukać żądanego meczu, a jeśli chce się zagrać razem z kimś znajomym, to już w ogóle rzeźnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to tak... brzydko wygląda. Czy mi się tylko wydaje? Rozumiem, że dopiero demo, gra w produkcji ale... ugh, widać jaki photoshop był zrobiony na screenach wyżej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że na 100% jeszcze to nie gotowe.

Ale i tak mnie to kręci :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pokazali lub nie pokazali ale jakoś wyciekło to za dużo od revelations się nie różni (graficznie przynajmniej) ale jest jeszcze sporo czasu i jestem pewien że wszystko naprawią i poprawią. I tak najlepszy będzie klimat rewolucji, chodzenie po drzewach, możliwość ,,interakcji'' ze zwierzetami, bronie( rzut Tomahawkiem). Tak że bez nerwów chłopaki wszystko podciągną że kopary z ziemi będziemy zbierać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaiste, Maksio, Bioshock, teraz Assasin, bardzo ciekawie się ten rok prezentuje, szkoda, że Prey umarł, tak ciekawie się zapowiadał...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.ps3site.pl/hot-tak-prezentuje-sie-rozgrywka-w-aciii/106157

screeny z rozgrywki AC3. jednym zdaniem:JEST MOC!

EDIT:ktoś mnie uprzedził,przepraszam że wstawilem to drugi raz

EDIT 2:aż sie dziwię że tak stara ps3 potrafii taka grafikę wygenerowac z tak dużym światem ;)

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego nie zaprezentowali, od wielu lat nie słyszałem o rewolucji, tylko ewolucji w grach. AC zaliczam więc osobiście do ewolucji, rewolucji już pewnie nie doczekam, bo Ubi przestawiło się na money-making vide Activision.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się niesamowita wręcz gra, zamawiam w dniu premiery, zresztą jak każdego AC.

Lionel, to właśnie na PS3 znajduje się czołówka najładniejszych gier, od God Of War 3 po najnowsze Uncharted i dalej, tudzież nie rozumiem twojego zaskoczenia. Wystarczy spojrzeć na nagrody VGA w kategorii graficznej, a że otwarty świat? RDR do dzisiaj jest najładniej wyglądającą grą tego typu, jednakże jest to rozmowa na inny temat, której nie warto poruszać setki razy.

Swoją drogą w Assassin's Creed 3 liczę na obsługę 3D niczym w Revelations. Rewolucja Amerykańska w 3D i gęba na ziemi! :)

Edytowane przez PonurakPS3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się fantastycznie, ale intryguje mnie chodzenie po drzewach, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się niesamowita wręcz gra, zamawiam w dniu premiery, zresztą jak każdego AC.

Lionel, to właśnie na PS3 znajduje się czołówka najładniejszych gier, od God Of War 3 po najnowsze Uncharted i dalej, tudzież nie rozumiem twojego zaskoczenia. Wystarczy spojrzeć na nagrody VGA w kategorii graficznej, a że otwarty świat? RDR do dzisiaj jest najładniej wyglądającą grą tego typu, jednakże jest to rozmowa na inny temat, której nie warto poruszać setki razy.

Swoją drogą w Assassin's Creed 3 liczę na obsługę 3D niczym w Revelations. Rewolucja Amerykańska w 3D i gęba na ziemi! :)

Wiem że ty gry pięknie wyglądają,tyllko jak patrzę na podzespoły ps3 to san się dziwię jak tworcy to robią ;) Masz racje nie ma co poruszać tego tematu ;)

Edytowane przez LionelPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli swoją wypowiedzią sugerujesz, że PS3 ma w jakimś stopniu słabe podzespoły, to tymbardziej nie mamy o czym rozmawiać. Bez obrazy, ale to zwykła ignorancja lub typowy, jednakże nieuzasadniony brak wiedzy. Mimo wszystko, jak już wspomniałem, debaty na ten temat, a już szczególnie w tym dziale sobie darujmy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, chodzi mi o edycje kolekcjonerskie Assassin's Creed III, które waszym zdaniem są warte kupna: czy Join Or Die edition czy Freedom edition, wiem, iż różnią się nie małą ceną, ale zaś w Join Or Die nie ma prawie nic zaledwie tylko medalion Asasynów i notatnik Jerzego Waszyngtona, a zaś we Freedom figurka Connora, wcześniej wspomniany notatnik Jerzego Waszyngtona, opakowany w stal lub metal steelbook Oczywiście nie wspominając o dodatkach do single player jak i multiplayer zarówno jak i w Join Or Die. Freedom ma większą zawartość, która mnie zachęca do kupna, ale jest jeden szkopuł: cena i właśnie kieruję się z tym do Was, jaka jest Wasza opinia ? Jak sądzicie ? Czekam na odpowiedzi, Pozdrawiam ! :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×