Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

To jest syf i malaria. Pod każdym względem.

 

OK, ale tryb zombie jakoś daje rade i to jedyny dodatek, który mnie trzyma przy tej części ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Zombies trzymają formę od czasów W@W, bo właściwie nic się w nich nie zmienia. Klimat II wojny światowej to jednak jest to. Główna seria też powinna wrócić do korzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem multi w Black ops 2 jest bardzo przyjemne.Jak sie ma dobre polaczenie,fajnie sie gra.

Najgorszy cod to MW2 i nic tego nie zmieni :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie to miazga. Dla nich kupiłem season passa (prawie za darmo, ale to nie jest ważne xd)

A w multi... nie grałem przez 2 miesiące. Ostatnio odpaliłem, mapy z DLC... i jakoś MIAZGA BYŁA. 2x gwiazda polarna + VSAT :thumbsup:

Mapa: ulubiona, z BO1, studio (firing range)

Nigdy wcześniej nie bawiłem się tak dobrze przy CoD BO2 :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic złego w żadnym CoDzie nie widzę ;) Wręcz przeciwnie małe mapy, szybka gra to jest świetna sprawa,bo to jest główna cecha CoD'a. MW2 jest mmmm <3. Świetne jak mało który CoD. 

Szukam kogoś do gry w lidze, jest ktoś chętny?>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do gry jutro jakoś pewnie od 19-20. Zobaczę po 2,5 miesięcznej przerwie czy coś się zmieniło, ale raczej wątpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nadal sprawia duży  FUN ;]  choć dużo osób u mnie odstawiło na bok tą grę...

jak co chętnie pogram z kimś ogarniętym  , mam oczywiście HS. zapraszać na psn.  ( dzieciakom dziękuję za invy - mam 28 lat i nie mam zamiaru słuchać pisków w słuchawkach ;]

 

psn ID -   kamil_POZNAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej nie którzy nie potrafią sobie uświadomić że są za słabi w BO2 sry gram na necie radiowy 5mb down 0.5 up a patrzcie co można w tej grze osiągnąć wg mnie to już kwestia skilla polecam oczywiście dominacje najlepszy tryb

https://www.youtube.com/watch?v=B3YMeKtQ63k&feature=c4-overview&list=UU-ZF31iLUJWslh0eUgeamEQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej nie którzy nie potrafią sobie uświadomić że są za słabi w BO2 sry gram na necie radiowy 5mb down 0.5 up a patrzcie co można w tej grze osiągnąć wg mnie to już kwestia skilla polecam oczywiście dominacje najlepszy tryb

https://www.youtube.com/watch?v=B3YMeKtQ63k&feature=c4-overview&list=UU-ZF31iLUJWslh0eNie

Nie każdy jest mistrzem PADA,jak ty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba być mistrzem pada aby gralo się przyjemnie? Ja nie jestem, a gra mi sie fajnie. Jestem przecietniakiem, sa gorsi, sa lepsi. O to w tym chyba chodzi, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeź kupczyn sie wgl nie odzywaj xd mam dość twoich nuclearów xd czy jak to tam sie pisze xd tutaj raczej chodzi o ping a niee o mb/s nie raz miałem taką sytuacje że ginąłem na dużym streaku(tak wiem dla cb "duży to 132 xd) przez połączenie prawdą jest że skill jest ważny i gra pewną role i ty go masz ale połączenie bardzo ci pomaga ;) No ale wedlug niektórych i tak jestem zwykłym n00bem który nie umie nic ugrac w CoD :)

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś już na DLC? Ja rano pograłem i klika godzin zombie obczajałem. Buried... jest mega magiczne... i... na prawdę bardzo ciekawe.

Cieszy mnie, że twórcy mają jeszcze ciekawe pomysły by urozmajcić grę :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK pany, zachciało mi się postrzelać po multi, a bfem już rzygam za przeproszeniem, poza tym chęć na coda mnie jakaś naszła, black opsa 2 miałem na premierę, no i w multi mnie zaskoczyło, najfajniejsze chyba od czasów MW1 (pomysł z pick 10 świetny). Jak jest w tej chwili z lagami, trochę lepiej, niż było kilka tygodni po premierze? Map packi są warte kupna (zombie, multiplayer)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grywałem coś koło miesiąca temu w bo2, lagów nie miałem żadnych, czego nie mogę powiedziec o bf3. Pamiętam bo byłem zaskoczony, że p2p działa o wiele płynniej niż dedytki w battlefieldzie. Może to tylko u mnie tak, nie wiem.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CoDzie teraz grając nie zauważyłem, ani migracji, ani lagów. Zaś w BFie coś się dzieje - lagiiiii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeżeli ktoś gra na TDMie to nie ma co narzekać bo pełno noobów ale i cholerna kampa i rada omijajcie TDM na drone is terrible

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zanim sprzedałem BO2 to drone była jedną z moich ulubionych map przypominała bakaare ^^ i fajnie sie tam snajperką grało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeżeli ktoś gra na TDMie to nie ma co narzekać bo pełno noobów ale i cholerna kampa i rada omijajcie TDM na drone is terribleHar, to dopiero jest kamperlandia.

Hardcore,tam to dopiero jest kamperlandia.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mappacki ktoś ma, jaki poziom trzymają? Jak nowe mapki Zombies? Pobieżnie o każdej przeczytałem i widzę, że 3arc nie rozwinął pomysłu z Tranzitem, szkoda, no chyba, że zostawili to na 4te DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od wczoraj jest :-P

Liczyłem na 5 map zombie. Cóż... będę musiał zadowolić się Origins.

Klimat bardzo mi się podoba - mam dość nowoczesności w grach. I wojna światowa ma dobry klimat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL widac że mapka zombie będzie świetna szkoda że nie mam już BO2 a DLC tak drogie ;/ powinna być mozliwośc kupienia osobno zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up. czy świetna to nie wiadomo - czołg niestety kojarzy mi się z TranzIt. Ale... stare postacie + I Wojna Światowa dają radę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×