Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ewentualnie w niektórych sklepach wyrzucą takie wersje, jeśli dostaną od wydawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro juz chyba bede mial gre, dzwonek do drzwi, i Bansai leci:

RAADA.gif?1

A tak a propos tematu, nie sledzilem za bardzo informacji, ktos ma moze jakas wiedze nt akimbo ? Bedzie mozliwe z shotgunami/SMG jak to w Modern Crapware 3?

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE no po pierwsze akimbo shotgun nie było w MW3 tylko w BO ale jak to przystało na BO raczej będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fakt, pomylilo mi sie, to bylo w MW2 (te stare strzelby), chodzilo mi raczej w pytaniu o takie akimbo:

akimbo_fmg9_most_powerful_gun.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o jakie akimbo ci chodziło i wydaje mi się że takie coś będzie co prawda nie cieszy to zbytnio ale taki jest już CoD.

No i w końcu udalo im się zrobić celownik holograficzny ;D wygląda jak w BF3

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może dzwonił i pytał czy na premierę we wtorek będą mieć w Media Markt lub Saturnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wydał kasę na MOHa kosztem CODa to teraz pewnie sobie w brodę pluje tak jak ja he... Gra jest przed premierom a servy hulają jak burza zero lagów jakichkolwiek problemów z dźwiękiem czy grafą, nie ma żadnych Błędów typu niewidzialne ściany czy wpadanie pod mapę,100% satysfakcji z produktu.

Dziwisz się? Pracują nad tym silnikiem tyle lat. Tyle części tego tasiemca wychodzi na tym silniku że mają go opanowanego na blachę. Poza tym, w tej grze nie zmienia się nic nie licząc nowych broni, dodatków i innych dupereli, ale chłopie poczekaj kilka tygodni, a na każdej mapie będziesz mógł wejść pod mapę, albo nad mapę. Mapy to nadal ten sam schemat, dźwięki nadal kopiowane z poprzednich Call of Duty nie mówiąc nawet o np. bieganiu które nie zmieniło się od czasów CoD4.

Poza tym... o jakich serwerach ty chłopie mówisz? Przecież tam gracze hostują gry co jest wręcz absurdalne. Nie ma dedykowanych serwerów.

Kupiłem MoHa kosztem CoDa i jestem zadowolony i jakoś mi z tym dobrze. Chociaż zombie są zajebiste. Trylion przegranych godzin w BO.

Edytowane przez deadmau49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią szybką akcję i zdobywanie fragów tak jak w COD , a jedni bieganie po wielkich pustkowiach i od czasu do czasu frag i szybka reanimacja tak jak w BF. A w dodatku EA ściąga pioruńskie sumy , za te same pustkowia i niby PREMIUM , żeby jeden miglanc biegał po mapie z pełnym wyposażeniem a drugi miglanc którego na to nie stać będzie dostawał HeadShot co chwila od tamtego. COD ma płatne mapy , ale Activision nie robi jaj i nie każe płacić za dodatkowe bronie. Więc nie jest tak źle z tym COD-em jakby mogło się wydawać, niektórym zajadliwym fanom Battlefield.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Pracują nad tym silnikiem tyle lat. Tyle części tego tasiemca wychodzi na tym silniku że mają go opanowanego na blachę. Poza tym, w tej grze nie zmienia się nic nie licząc nowych broni, dodatków i innych dupereli, ale chłopie poczekaj kilka tygodni, a na każdej mapie będziesz mógł wejść pod mapę, albo nad mapę. Mapy to nadal ten sam schemat, dźwięki nadal kopiowane z poprzednich Call of Duty nie mówiąc nawet o np. bieganiu które nie zmieniło się od czasów CoD4.

Poza tym... o jakich serwerach ty chłopie mówisz? Przecież tam gracze hostują gry co jest wręcz absurdalne. Nie ma dedykowanych serwerów.

Kupiłem MoHa kosztem CoDa i jestem zadowolony i jakoś mi z tym dobrze. Chociaż zombie są zajebiste. Trylion przegranych godzin w BO.

Lepszy stary silnik niż sp.eprzony MoH ja pokładalem ogromne nadzieje w nowej odslonie medal of honor a tu co największy shit jaki widziałem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią szybką akcję i zdobywanie fragów tak jak w COD , a jedni bieganie po wielkich pustkowiach i od czasu do czasu frag i szybka reanimacja tak jak w BF.

Jesli w CQ nie ma szybkiej akcji to ja jestem krolowa anglii. Szukasz argumentu na sile i Ci nie wyszlo

A w dodatku EA ściąga pioruńskie sumy , za te same pustkowia i niby PREMIUM , żeby jeden miglanc biegał po mapie z pełnym wyposażeniem a drugi miglanc którego na to nie stać będzie dostawał HeadShot co chwila od tamtego.

Widze,ze place za auto aima LOL. Premium jest dla nowych map a nie dla broni z juz odblokowanymi dodatkami. Tyle odnosnie nieudanej proby szkalowania BF'a

Jak tam singiel sie przedstawia? Nie mam ostatnio w co grac i moze bym ogarnal singla w BO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią szybką akcję i zdobywanie fragów tak jak w COD , a jedni bieganie po wielkich pustkowiach i od czasu do czasu frag i szybka reanimacja tak jak w BF. A w dodatku EA ściąga pioruńskie sumy , za te same pustkowia i niby PREMIUM , żeby jeden miglanc biegał po mapie z pełnym wyposażeniem a drugi miglanc którego na to nie stać będzie dostawał HeadShot co chwila od tamtego. COD ma płatne mapy , ale Activision nie robi jaj i nie każe płacić za dodatkowe bronie. Więc nie jest tak źle z tym COD-em jakby mogło się wydawać, niektórym zajadliwym fanom Battlefield.

No to pojechałeś po bandzie. Typowe gadanie osoby, która nie grała zbyt wiele w BF3, a raczej robiła za mięso armatnie.

Co do biegania po pustkowiach to nie będę się wypowiadał bo nie grałeś, albo nie grałeś wystarczająco długo.

Premium to zdzieranie kasy powiadasz. No to powiedz mi czym jest usługa Elite? Kupując Premium, które mamy DOŻYWOTNIO dostajemy za darmo mapy, pojazdy, bronie, dodatki do tych broni, nieśmiertelniki, zadania do odblokowania, dodatki do pojazdów, nowe tryby, nowe skórki do broni, dostęp do eventów typu EXP X2 i wiele innych dodatkowych bonusów od Dice. A kupując Elite za sumę która nie zmieniła się od premiery dostajemy mapy i funkcję statystyk, które gracze BF3 mają za darmo w postaci Battleloga.

Już teraz premium do BF3 kosztuje grosze, a co lepsze - można kupić wersję gra + premium w śmiesznej cenie. Więc kto zdziera więcej - EA czy Activision?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś ma możliwość to bardzo proszę o jakiś film z trybu multiplayer, ale koniecznie z platformy ps3... i ogólnie jakieś opinie mile widziane... jak się zmieniły tekstury w stosunku do MW3 bo tamte jakieś blade były... a tutaj widzę mapy są kolorowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kolorow to tak zawsze bylo ze CODy z treaych byly bardziej nasycine kolorami od tych z IW .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może dzwonił i pytał czy na premierę we wtorek będą mieć w Media Markt lub Saturnie ?

Jak mogliby nie mieć? Skoro Tesco będzie mieć, to Saturn czy Media nie wystawią? Na pewno wystawią. Ja bym nawet dzisiaj jechał sprawdzić, czy czasem już się BO2 na półkach w Media Markt nie pojawiło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto zamawiał preordera ze sklepów internetowych ma potwierdzone gdzieś może info że dzisiaj będą wysyłali coda ? Ja mam zamówione w ultimie i jak dotąd cisza z ich strony :/ z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwnilem tesco silesia city center, mediamarkt w m1 czeladz...nie ma...moze jutro..ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwnilem tesco silesia city center, mediamarkt w m1 czeladz...nie ma...moze jutro..ehh

w zabrzeu w spektumie dzisaj po poludniu ma byc:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jest info, ultima wysyła dziś.

skąd masz takie info??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd masz takie info??

a no właśnie bo ja też u nich zamawiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już ma swoją kopie i może mi powiedzieć czy da się w końcu zmienić z polskiego na nagielkie ?? Chodzi mi o napisy w grze Bo nie lubię jak mi wyskakuje jakiś napis typu 'Podwójne Zabicie' wolę Double Kill :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w Euro agd 199.

Dzisiaj kupiłeś? Sprzedali Tobie? Może ktoś jeszcze to potwierdzić? Bo nie wiem czy opłaca się jechać :D

Pamiętam że jak chciałem kupić Diablo 3 w dzień przed premierą to nie chcieli mi sprzedać...

Edytowane przez m3chanicalGod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×