Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda , że Multi będzie tak działało , że będzie łączyło na zasadzie Pingu a nie regionu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak ma wlasnie byc

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie dla zainteresowanych. Wrzucę to jeszcze do drugiego tematu o promocjach.

"Call of Duty: Black Ops 2" na PS3/X360 w DNIU PREMIERY (13.11.2012) w TESCO za 169zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe, toż to jak za darmo ;D

@deadmau49

zmiatać nie zmiata, ale pomysł zacny, połowy ludzików nie znam, ale pewnie w US są bardzo rozpoznawali, ... w polskiej wersji powinien znaleźć się klocuch, kula i omen :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając recenzję nowego MOH-a, nie żałuję, że sprzedałem gry w empiku i to właśnie BO zamówiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wypuścić starego odgrzanego kotleta i bić po raz kolejny kase na naiwnych :) Panowie przeciez w tej grze nie ma nic nowego nawet mapki są takie same :) pozmieniali tylko ikonki i bronie na bardziej futurystyczne ale to i tak ciagle to samo http://www.gamespot.com/call-of-duty-black-ops-ii/videos/aftermath-call-of-duty-black-ops-2-multiplayer-gameplay-6391448/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie zmienilo,ta gra daje to samo co roku.Animacje dzwiek =kopij wkleji,tylko nowe skiny

Ale na konsoli,nie ma wyboru

Przecietny Amerykanin majac do wyboru w tym roku Moh albo coda wybierze coda.Zobaczcie na jakos produkcjii moha.Gra nie trzyma klatek,jest zlagowana,mnostwo bledow.Jeszce online passy,brak co-opa.Moh zamisat byc Mohem kopiuje nieudolnie coda.

Juz kolesie na yt maja wersje na ps3,cieakawe czy bedzie jak seria MW chodzaca plynnie,czy tragiczny black ops2.Jesli ktos z was dostanie wczesniej niech napisze.

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wypuścić starego odgrzanego kotleta i bić po raz kolejny kase na naiwnych :) Panowie przeciez w tej grze nie ma nic nowego nawet mapki są takie same :) pozmieniali tylko ikonki i bronie na bardziej futurystyczne ale to i tak ciagle to samo http://www.gamespot....meplay-6391448/

Co z tego skoro jak każda gra z tej serii pobija rekordy sprzedaży poprzedniej gry. Po co mają cokolwiek zmieniać skoro miliony graczy (w większości rodzice tych graczy) i tak kupią tą grę. Puki ta seria sprzedaje się w takich rekordowych nakładach to nie ma sensu wyczekiwać jakiejś rewolucji - bo po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to że nienawidzę, bo w MW i MW2 przegrałem sporo i grało mi się dobrze. No ale ile można? Seria nie posuwa się do przodu tylko odrywa kupony co część, która wychodzi dokładnie co roku bez jakiś większych zmian. Co roku dostajemy to samo, ten sam styl map, ten sam system strzelania, tą samą grafikę. Przez takie Call of Duty cały rynek gier FPSów stoi w miejscu. Gry zamiast się rozwijać i iść do przodu czerpią garściami z Call of Duty (w większości przypadków nieudolnie - Medal of Honor: Warfighter), które sprzedaje się świetnie ze względu na prostotę tej gry i rzeszę oddanych małoletnich fanów lubiących strzelać tzw. "quick-scopy" okręcając się o 720* w powietrzu. Szukam od gier czegoś nowego, jakiegoś powiewu świeżości, a kupując Call of Duty wiem, że dostanę to samo tylko w innym opakowaniu. Takie same klaustrofobiczne mapy, tą samą grafikę na silniku Quake w 2012 roku (sic!), ten sam beznadziejny system strzelania (hit detection), kampanię dla jednego gracza pełną wybuchów rodem z filmów reżyserii Michaela Bay'a.

Jedyne co im się udaje to świetny tryb zombie, dla którego nawet warto kupić tą grę. Dlatego kupiłem pierwszą część Black Ops. Call of Duty jest dla fanów bezmózgiego biegania i strzelania na oślep - tzw. run, shoot & pray. I nie wiem jak to jest na PS3, ale po przegraniu masy czasu w MW & MW3 od tych gier odrzucają mnie sami gracze.

Ten filmik ładnie to ujmuje:

http://www.youtube.com/watch?v=YQmG7oZPG-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie hejtuje ani coda ani medala ani battlefielda. Kazda z tych gier jest bardzo fajna i ma w sobie cos co przyciaga. Jako ze jestem fanem fpsow to staram sie grac w kazda z tych gier. I chyba wiekszosc tez tak sadzi. W tym roku wychodzi tylko moh i cod wiec tylko to mozna kupic. W codzie mam poza tym swietne fabuly ktorych nie mam ani w bfie ani w mohu. Poza tym w coda siadasz i grasz a takiego battlefielda to trzeba sie go nauczyc. Konsumenci maja teraz mniej czasu niz kiedys i chyba wlasnie ta szybka akcja ich przyciaga.

A jesli chodzi o to odcinanie kuponow to jako szary zwykly gracz nie mam z tym problemow. Bedzie nowy silnik grafika i nowe wieksze mapy to to lykam. A jesli ich jescze nie bedzie x lat to tez nie bede narzekac. Kupie ta gre i bede sie bawil jak zawsze bardzo dobrze :-)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś więcej o trybie Zombi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze bedzie kampania :D niszczysz hordy zombie po czym przyjezdza po ciebie autobus(?) I jedziesz dalej zabijac zombie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie to że nienawidzę, bo w MW i MW2 przegrałem sporo i grało mi się dobrze. No ale ile można? Seria nie posuwa się do przodu tylko odrywa kupony co część, która wychodzi dokładnie co roku bez jakiś większych zmian. Co roku dostajemy to samo, ten sam styl map, ten sam system strzelania, tą samą grafikę. Przez takie Call of Duty cały rynek gier FPSów stoi w miejscu. Gry zamiast się rozwijać i iść do przodu czerpią garściami z Call of Duty (w większości przypadków nieudolnie - Medal of Honor: Warfighter), które sprzedaje się świetnie ze względu na prostotę tej gry i rzeszę oddanych małoletnich fanów lubiących strzelać tzw. "quick-scopy" okręcając się o 720* w powietrzu. Szukam od gier czegoś nowego, jakiegoś powiewu świeżości, a kupując Call of Duty wiem, że dostanę to samo tylko w innym opakowaniu. Takie same klaustrofobiczne mapy, tą samą grafikę na silniku Quake w 2012 roku (sic!), ten sam beznadziejny system strzelania (hit detection), kampanię dla jednego gracza pełną wybuchów rodem z filmów reżyserii Michaela Bay'a.

Jedyne co im się udaje to świetny tryb zombie, dla którego nawet warto kupić tą grę. Dlatego kupiłem pierwszą część Black Ops. Call of Duty jest dla fanów bezmózgiego biegania i strzelania na oślep - tzw. run, shoot & pray. I nie wiem jak to jest na PS3, ale po przegraniu masy czasu w MW & MW3 od tych gier odrzucają mnie sami gracze.

Ten filmik ładnie to ujmuje:

W pewnym sensie rozumiem cie że odtrącaja się sami gracze ale nie wszyscy gracze to bezmózgie dzieciaki rypiący tylko w Cod co prawda zawsze prawie w każdym lobby znajdzie się tak debil ktory bedzie sie darł że nie dalem mu np rozbroić bomby a na koniec jeszcze mnie wyzywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze bedzie kampania :biggrin: niszczysz hordy zombie po czym przyjezdza po ciebie autobus(?) I jedziesz dalej zabijac zombie :biggrin:

oO to widzę zakup obowiązkowy :)!

Skoda tylko, że panowie z Treyarch nie potrafią tworzyć gier na ps3 ;/ BO2 trzeba będzie zakupić na xa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie jakie sklepy tesco obejmuje ta promocja,bo nigdzie nie mogę znaleźć info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej gazetce jest info

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie jakie sklepy tesco obejmuje ta promocja,bo nigdzie nie mogę znaleźć info?

czytaj na dole, na końcu gazetki :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE Jakiej gazetce?

P.S Jak ktoś jest chętny pograc na multi lub zombie to piszcie grę będe miał w dniu premiery ewentualnie kilka dni po ;DD bedzie rozróba

PSNID-Hubcio26x

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×