Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

nie moge sie doczekac zombie i kampani, bedzie ciekawie wybrac to co chce sie zrobic. a potem przejsc kampanie na nowo w inny sposob zeby zobaczyc co sie stanie.

co do multi to zobaczymy jak to bedzie.

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wywiad dla G4 z niejakim Panem Danielem Suarezem z Activision. Więcej szczegółów na temat kampanii, a także gry wieloosobowej oraz - uwaga - zombie :)

WIDEO

Angielski wymagany, do tego jakość dźwięku jakaś tandetna. Ale warto. Można dowiedzieć się, że tym razem zombie są robione na silniku MP, a nie SP, co daje nowe możliwości, np. dwa razy więcej zombie albo dwa razy więcej graczy. W filmiku pada nawet sugestia "4v4 zombie game". Walka jednocześnie z biegającymi trupami i innymi graczami? Ciekawe.

Podlinkowany wyżej TmarTn podaje to w bardziej przystępnej formie:

W filmiku również dodatkowe informacje na temat zombie z jakiegoś innego wywiadu z Markiem Lamia. Link do artykułu i inne ciekawostki w opisie filmiku, polecam zajrzeć tym, co nie widzieli.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o gameplayu z E3:

osobiście wolałbym klimaty II WŚ. Jak wrzucą te gadżety jak strzelanie przez ściany do multi to będzie kicha moim zdaniem.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie przez ściany było chyba w multi Resistance 3, ale nie grałem - nie wiem jak się sprawdziło.

Gameplay wygląda zaskakująco dobrze. Po raz pierwszy od kilku lat widać postęp graficzny. Dupy może nie urywa, ale jest okej. Na plus możliwość swobodnego kierowania pojazdami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL jaki postep graficzny?? Tekstury jeszcze gorszej jakosci niz w BO, a na PS3 pewnie znowu bedzie chodzilo w oszalamiajacej rozdzielczosci 960x480, to juz nawet remake'i HD z PS2 wygladaja przy CoDach jak gry z next-genow... A gameplay jak to gameplay, dupy nie urywa po kilku latach ogladanie tego samego, ot, kolejny CoD obsadzony w innych realiach. Najwazniejsze pytanie to - jak wkurzajace tym razem bedzie multi? ;p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jest:

O ile w MW3 IW probowalo sie powrocic do gameplay'u typu "gun on gun" (jak wiadomo nie do konca im to wyszlo ;)), tak Treyarch sie nie patyczkuje i mowi wprost - tutaj chodzi wylacznie o killstreak'i, zaden nawet najmniejszy skill nie jest wymagany, gra bedzie sama fragowala za ciebie... Z roku na rok multi jest coraz bardziej przekombinowane :/

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym trailerze nie widzę niego co samo fraguje. Tym latającym czymś sterujesz ty. Pojazdem gąsienicowym sterujesz ty. Więc nie wiem o co Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem skąd takie wnioski, Żywy.

Multi pierwszego BO i tak było o wiele spokojniejsze od Modern Warfare. W BO2 mają iść tą samą drogą. No i skill skillem, ale Black Ops miało i tak najlepszy balans broni w serii i w wypadku większości jednak nie wystarczyło strzelać na oślep.

Poza tym widzę, że wraca system point streaków z MW3, super jak dla mnie.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza moja grą z serii było MW2, strasznie mnie wciągnął multi. Później kupiłem tydzień po premierze BO (ten MM w moim mieście, mieli już w gazetce, ale nie wiedzieli kiedy dostawa) ale już się multi zawiodłem. MW3 nie kupiłem i teraz chyba z ciekawosci dam szansę BO2, tyle że dla mnie to teraz wygląda jak Modern Ops 4, choć na zwiastunie dość fajnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nie byłem przekonany do zmiany settingu, ale coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Wbrew pozorom nie przypomina to kopii Modern Warfare, przeciwnie - jest szansa na naprawdę świeżego CoDa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.c...er/litchking999 Dużo gameplayów z kilku map.

Mam dość mieszane uczucia. Nadal za bardzo przypomina to (pod względem konstrukcji map) Modern Warfare, a miało być podobno jak w pierwszym BO. No ale to gameplaye, mapy najlepiej rozgryzać samemu, więc wstrzymam się z oceną. Tradycyjnie lekko podciągnięte tekstury i oświetlenie, plus fajny dźwięk. W sumie chyba nikt nie oczekiwał więcej :P

I niestety - wychodzi na to, że panic knife nadal ma się dobrze...

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.c...er/litchking999 Dużo gameplayów z kilku map.

Nadal za bardzo przypomina to (pod względem konstrukcji map) Modern Warfare,

I niestety - wychodzi na to, że panic knife nadla ma się dobrze...

No niestety nóż został. Szkoda, że nie zdecydowali się na radykalne wycięcie tego raka.

Co do map to bym polemizował. Przypominają mi te z W@W, z lekką nutką MW2 i odrobiną posypki BO. Są zdecydowanie większe niż kompletnie porażkowe, klaustrofobiczne kupy z MW3. Ogólnie spodobały mi się od pierwszego wejrzenia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy gameplay jaki obejrzałem to Turbine i na jego podstawie wyciągnąłem takie wnioski - reszta map faktycznie wydaje się ciekawsza (więcej przejść, ścieżek, etc) więc może rzeczywiście będzie dobrze. Większość map z MW3 to syf wg mnie, dopiero z DLC się zrehabilitowali. A Treyarch jednak zawsze potrafili zrobić fajne, ciekawe i zbalansowane mapy, więc pewnie tym razem nie będzie inaczej.

Jeszcze jeden zarzut, ale już odnośnie samych gameplayów - szkoda że pokazują głównie TDM. Nuda, nuda, nuda :P

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, ale założę się, że to będzie dostępne wyłącznie dla abonentów Elite. Przynajmniej w pełni - reszta pewnie dostanie jakieś okrojone opcje (tak jak teraz z możliwością przesłania na YT jedynie 30 sekund filmu w HD).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 tyś widzów... nice... Troche średnio mi sie widzi ten cod... czuć ten stary silnik jak zawsze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik jak silnik - to multi graficznie wygląda niewiele gorzej, niż takie RAGE (sołri, ale taka prawda :P), a singiel podobno jest jeszcze bardziej podciągnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy,gdyby ta gra tak wygladala na ps3

Znowu dostaniemy klatkujaca gre z brzydkimi teksturami?I w niskiej rozdzielczosci..

Co do gameplay,to nawet spoko.Myslalem,ze to bedzie taki szajs jak seria Modern Warfare,ale ta gre bez perkow i te klasy nawet moga byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie moge to jeszcze teraz zobaczyć, wiem że to był livestram ale czy jest to gdzies nagrane np. archiwum czy yt.

Jak znajdziecie prosze abyscie mi podali link.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×