Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież było wideo prezentujące multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum chyba umiera. Byłem przekonany, że znajdę tu kilkanaście postów jaki to nowy GoW jest zajebisty, a tu co? Zero, nic!

Gameplay z konferencji

http://www.ps3site.pl/mamy-gameplay-z-god-of-war-wstapienie/113123#more-113123

Pierwsze co się rzuca w oczy to grafika. IMO skok jaki poczyniono od czasu GoWIII jest naprawdę duży, najlepiej to widac na samym Kratosie. A sama rozgrywka? Jak to w GoW, rzeźnia i sam miodzik. Wykończenie na końcu słonia dało rade. Ogólnie obok Beyond i TLoS najładniejsza gra na PS3 i ogólnie jedne z ładniejszych na targach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Preorder.

Słoń mnie rozwalił, naprawdę zajebiście to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no wygląda to (tradycyjnie zresztą) super, ale do kroćset, ja naprawdę mam dość tych jęków Kratosa i wałkowanie po raz 6 dokładnie tego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fantastycznie, epicko, brutalnie ale... Jakie były poprzednie GoWy? Tak czy inaczej, czekam bo gra będzie na pewno miodna, do tego liczę na dobry tryb kooperacji w multi, chociaż o to możemy być raczej spokojni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE kiedys jak sie wchodzilo na to forum po 2-3 godzinach to bylo czytania na pol godziny, a teraz po kilka postow samotnych :P

co do GOWa, hmm mi sie wydaje czy kratos mial byc slabszy? A tymczasem jest dopakowany mocami jak wczesniej, a to zielone cos ala bob budowniczy? co on here zaciukal? Ona go chyba nigdy nie lubila jako bekarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie za bardzo nie zachwyciła, to spamu nie robie. :D Widocznie każdy się skupił na mojej "dyskusji" z Ponurym w temacie o WD O.o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brzoza

to samo pomysłałem =D "co do GOWa, hmm mi sie wydaje czy kratos mial byc slabszy? A tymczasem jest dopakowany mocami jak wczesniej"''

ale poza tym to gra się prezentuje obłędnie, szkoda że nie będzie mi dane jej kupić w dniu premiery, ani najbliższym czasie :/

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, znajdziesz czas po sesji w 2013 roku ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan Kratosa jestem nieco rozczarowany. Wygląda to ładnie ale jakos tak kolorowo i design przeciwników średnio mi się podoba. Jeśli chodzi o rozgrywkę to stary dobry GoW i ja akurat niechce niczego innego. Oceniać będę kiedy to skończę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, póki co wygląda mi to na Chains of Olympus na silniku trójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to dopiero było co zapowiedziane... co wy chcecie? Prawdziwy gameplay zobaczycie może za 9 miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem fanem GOW i jak narzazie mi się podoba a najbardziej jestem ciekaw multi bo właśnie tej grze brakowało rozgrywki przez neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tej grze nic nie brakuje a już w szczególności multi które już nie raz zniszczyło grę. Miejmy nadzieje, że to co mówią twórcy to prawda, że multi nie wpływa na singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra prezentuje się świetnie i trzeba brać w dniu premiery. Może akurat wystarczy pieniążków na jakąś kolekcjonerke jak będzie w dobrej cenie oraz o zacnej zawartości. Naturalnym było,.że jakiegoś wielkiego skoku graficznego nie będzie, ale gra i tak prezentuje się świetnie. Niektórzy też wspominali, że Kratos ma takie same ataki jak w GOW III, ale mi to nie przeszkadza. Da się zauważyć podobieństwa do walk z bossami, ale temat Bogów greckich był we wszystkich częściach mocno rozwinięty i ciężko byłoby wymyślić coś nowego biorąc pod uwagę fakt, że w poprzednich częściach już się pojawiali...nie mniej jednak dla każdego fana gier pozycja obowiązkowa.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej w rolę Kratosa wcieli się Bogusław Linda?

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po screenach gra nie będzie się znacznie różnić od "trójeczki". Czyli znowu dostaniemy piękny silnik graficzny, masę bossów i przeciwników, klimatyczną muzykę i miejsca oraz spragnionego krwi Kratosa. Czyli wszystko to, za co kochamy serie. Nowinką jest jednak to, że będzie tryb wieloosobowy. Poczekajmy na więcej info.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej w rolę Kratosa wcieli się Bogusław Linda?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, ciekawe jak będzie w praniu :) I żeby tylko połowa trofików nie była online, i żeby singiel nie zubożał (wiem, że mówią, że tak nie będzie, ale sami wiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, nieźle. Mam tylko nadzieję aby multi nie odebrał uroku tej gry. Oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×