Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś wstawiał zdjęcie edycji kolekcjonerskiej ale na googlach jest dużo zdjęć - wygląda to super --> http://hardreset.co....dition-bonuses/

A to nie jest czasem foto edycji God of War ( 1+2+CoO+GoS+3 ) która miała się ukazać ? Chyba jakiś czas temu były o tym newsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leonidas w GoW: Wstąpienie.

8117505049_08bce2b5b0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie przypadkiem gdzie bedzie można zamówić kolekcjonerkę??, bo zapowiada sie fajnie tym bardziej że posiadam Pandora Box i tam był wypas jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie już kod na betę?

Zapisy były do wczoraj, więc powinni już rozsyłać, póki co u mnie nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu demka stwierdzam iz : Graficznie mniej wiecej tak jak trzecia czesc. Zadnego skoku IN PLUS nie zaobserwowalem. No ale to tylko demko takze moze jeszcze cos sie zmieni. Ale albo dawno nie gralem i zatesknilem za porzadnym slashowaniem albo system walki jakos sie poprawil. Pod kolkiem mamy SECOND WEAPON ktorej moga byc rozne rodzaje i bardzo fajnie sie nimi kosi. Cala walka bardzo mi sie podoba. I fajnie tez zrobione jak przeciwnicy gina to tak fajnie plona od uderzen naszych plomiennych ostrzy. Nowoscia jest (chyba ze nie pamietam z trojki;) MOC LIVECYCLE dzieki ktorej mozemy tak jakby cofac czas i przywracac obiekty do stanu poprzedniego i spowrotem. Np. odbudowujemy konstrukcje drewniana jakiejs windy czy wierzy i pozniej mozemy sie po tym wspinac. Takze fajny nowy bajer. No chyba ze to juz bylo w trojce a zapomnialem ;) Nie wiem co wiecej pisac bo demko bardzo krotkie. Ale mysle mozemy spodziewac sie produktu na takim samym poziomie jak czesc poprzednia. Byle by nie bylo KROTKO. O reszte po demku mysle nie musimy sie obawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MOC LIVECYCLE dzieki ktorej mozemy tak jakby cofac czas i przywracac obiekty do stanu poprzedniego i spowrotem. Np. odbudowujemy konstrukcje drewniana jakiejs windy czy wierzy i pozniej mozemy sie po tym wspinac. Takze fajny nowy bajer.

Żadna nowość tylko zrzynka z Prince of Persia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie cos mi sie kojarzylo ze gdzies to widzialem heh ;) No ale to na + ze dodali to do GOWa. AA zapomnialem dodac na MINUS to wydawalo mi sie ze nie wszystkie krawedzie obiektow na ktore mozemy czy nawet musimy sie wspiac/wdrapac nie sa jakos wyszczegolnione. Albo mi sie zdawalo. MINUS to taki ze jesli bedzie jakas duza lokacja to ciezko bedzie zobaczyc gdzie dalej isc i trzeba bedzie probowac skakac po wszystkich obietkach i liczyc ze o cos sie zlapie... No ale mam nadzieje ze w final wersji beda takie elementy odrozniac sie troche od reszty otoczenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minutę temu dostałem info na maila o zakfalifikowaniu się do wcześniejszej bety :banana: Właśnie ściągam - beta waży 1,4GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minutę temu dostałem info na maila o zakfalifikowaniu się do wcześniejszej bety :banana: Właśnie ściągam - beta waży 1,4GB

Ja również :) zaraz ściągam i odpalam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Congratulations! You have been chosen to take part in the God of War: Ascension Multiplayer Beta Trial. The goal of the Beta is to get feedback on the overall experience from you, the first to try the debut of multiplayer to God of War. Please visit PSN Beta for more information.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem wiadomość, myślałem że jak mam nowe konto i ledwo kilka gier to się nie załapię, a tu miła niespodzianka :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spisałem sobie kod i po powrocie do domu ściągam. Zobaczymy co tam ciekawego wysmażyli...niby jakoś wielce podekscytowany nie jestem, ale zawsze to miło, że coś tam się udało "wygrać"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dear pir_poland,

Congratulations! You have been chosen to take part in the God of War: Ascension Multiplayer Beta Trial. The goal of the Beta is to get feedback on the overall experience from you, the first to try the debut of multiplayer to God of War. Please visit PSN Beta for more information.

a zapisałem się parę dni temu :P super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiera się. Tylko jeszcze przeżyć 2 zmianę w pracy i po powrocie sprawdzimy co ta beta ma do pokazania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam tylko skąd pobrać kod ? kliknałem zaakceptowałem regulamin i jest welcome to obrazek i nadole beta... i teraz co ? dobra mam nie wyświetliło mi za pierwszym razem vouchers...

Edytowane przez pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę w obydwa dostępne tryby gry multiplayer i muszę powiedzieć, że dupy nie urywa... Dla mnie GOW to jednak singiel a w multi rozgrywka bardzo chaotyczna. Graficznie ładnie ale jakoś tego nie widzę bym po zakupie pełnej wersji godzinami ogrywał multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×