Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

no w końcu znikną te cholerne łańcuchy, będzie mieczyk - ewentualnie włócznia, i tarcza :) ... jestem bardzo ciekawy systemu walki, GOW3 cierpiał na syndrom mechaniki poprzedniczki - czyli młynki - młynki i jeszcze raz młynki, mam nadzieje że w tej edycji ktoś poszedł po rozum do głowy, i czekają nas takie choreografie conajmniej jak w filmie 300 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze w tym jest to, że gdy się już pojawi nowe IP to jest chłodno przyjmowane mimo iż jest bardzo dobre, np: LotR War in the North, Darksiders, Rage czy chociażby Mirror's Edge które chyba też nie sprzedało się w zastraszającej ilości.

Dark Sector... Świetna gra a mało kto o niej słyszał. Dlaczego? Bo reklamy nie było. A taki BF3 mimo, że gniot totalny sprzedałsię znakomicie. Twórcy gier nie chcą uprawiać hazardu, stawiają na pewne. A to, czy tasiemiec wyjdzie dobry czy nie, zależy od studia.

Powiedzmy sobie szczerze. Mamy dość tych Battlefield'ów, CoD'ów itd. No to co ma takie Dice zrobić? Wziąść się za wyścigi? Zrobią jakiegoś crapa i wcisną tam na siłę ten ich świetny Frostbite (patrz The Run).

Jak SM skończą się pomysły na męczenie Kratosa to zmienią scenografie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w końcu znikną te cholerne łańcuchy, będzie mieczyk - ewentualnie włócznia, i tarcza :) ... jestem bardzo ciekawy systemu walki, GOW3 cierpiał na syndrom mechaniki poprzedniczki - czyli młynki - młynki i jeszcze raz młynki, mam nadzieje że w tej edycji ktoś poszedł po rozum do głowy, i czekają nas takie choreografie conajmniej jak w filmie 300 :)

A kto powiedział że nie będzie. To będą wydarzenia sprzed Chains of Olympus co nie znaczy że nie będzie łańcuchów. Może przez jakąś część gry nie ale nie wierze że SM zrezygnują z najbardziej charakterystycznej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 17:00 pierwszy gameplay. Śledźcie oficjalny blog PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jakieś nowe bronie pokażą a nie tylko te łańcuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie doczekac, a w miedzy czasie zagram w collection vol 2 bo nie mialem jeszcze przyjemnosci :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to ma wyglądać w praniu to... łał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy już że w nowym god of war będzie multi :D Zapowiada się coraz lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęka wpadła mi za kanapę, nie mogę znaleźć!

O żesz w dupę, to jest niewiarygodne! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że nie spodziewałem się tego. Myślałem że zobaczę odgrzewany kotlet a tymczasem szykuje się następny hicior ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

untitled-1u9lmu.gif

untitled-2sybga.gif

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na taką grę czekałem, warto będzie wydać na nią 200zł.

Edytowane przez TJHicks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam myśleć patrząc na ten pierwszy gif. Niechciałbym biegać Kratosem w jakimś hełmie :) To jest na tyle charakterystyczny bohater że nie potrzebuje żadnej maski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Kratos jest? lul, ja myślałem, że jakaś postać do multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Kratos jest? lul, ja myślałem, że jakaś postać do multi...

Też brałem taką możliwość pod uwagę i w sumie możesz mieć rację. Z mordy jednak trochę jak Kratos a urywek jakby z singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem, ale jeszcze nie grałem w GoW. (tylko demo 3). Ale to premiery Wstąpienia zamierzam wszystko nadrobić. Bo ta gra zapowiada się fantastycznie.

Mimo, iż kolejna odsłona nie będzie powiązana z poprzedniczkami, uważam, że muszę to przerobić.

Również czekam z niecierpliwością ! ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda bardzo ładnie widać, że jeszcze drzemie moc w playstation 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podoba mi się, że ekipa z Santa Monica wybrnęła z zamiaru kontynuowania serii z twarzą. Fabularnie dalej nie ma już właściwie nic, więc dalszy ciąg nie wchodzi w grę. Zmiana bohatera? Przy takim kozaku jak Kratos to byłoby nie do zaakceptowania. Zdecydowano się na dość odległy prequel i może wyjść super, choć nie ekscytuję się za mocno, bo wg mnie każda kolejna część GoW była gorsza od poprzedniej, z God of War 3 jako absolutnie najsłabszą grą spod tego znaku. Będzie szósta gra z serii i szósta platyna :)

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem, ale jeszcze nie grałem w GoW. (tylko demo 3). Ale to premiery Wstąpienia zamierzam wszystko nadrobić. Bo ta gra zapowiada się fantastycznie.

Mimo, iż kolejna odsłona nie będzie powiązana z poprzedniczkami, uważam, że muszę to przerobić.

No to czeka cię masa zabawy z najwyższej półki. Jeżeli nie grałeś w 1 i 2, to koniecznie graj w każdą część po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgodzę z kolegom ONE warto zagrać w każdą cześć od początku 1,2,3 GoW bo super jest historia kreatosa:D a w tym nowym GoW wstąpienie ma być multiplayer jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądać może już wie ktoś na ten temat to proszę piszcie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×