Skocz do zawartości
drk2

Tales Of Graces F

Rekomendowane odpowiedzi

Ja liczę na to że dostane swój egzemplarz we wtorek lub środę, jak to miało miejsce z FF XIII-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można prosić - to czekam na opinie / wrażenia czy warto kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś fanem jRPG'ów to zakup musowy.

Wszystkie Talesy trzymają wysoki poziom, a kilka ich przeszedłem.

Po za tym to pierwszy i jak na razie jedyny Tales na chlebak w zrozumiałym języku.

Sporo osób twierdzi które ograły już ten tytuł, że ta część ma najlepszy system walki ze wszystkich dotychczasowo wydanych odsłon serii.( Po ograniu dema jakoś nie mogę tego stwierdzić, bo nie wszystko w nim jest odblokowane, jak dla mnie nadal najlepszy system jest w Vesperii, ale może zmienię zdanie jak położę łapska na pełnej wersji.)

Premiera za kilka dni więc parę osób się na pewno wypowie na temat tego tytułu, sam jestem ciekawy opinii innych graczy.

Mnie Bamco "kupiło" jak tylko się dowiedziałem że wydadzą ten tytuł na starym kontynencie(o Xilii nie wspominam, bo klaskałem uszami jak się dowiedziałem), ale to jedna z moich ulubionych serii i jak na razie na żadnej z jej odsłon się nie zawiodłem i przy każdej bawiłem się wyśmienicie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No talesy to jest klasa .

Pamiętam na psx Tales of Destiny 2 .....

Kosmos piękna grafika, niepełny DUBBING (wtedy to był szok) super system walki i całkiem ciekawa fabuła a do tego ogromny świat (mapa świata) i dużo secretsów, battle arena itd .

Pamiętam do dziś Meredy Kyle i taki pirat z bazooką bodajże :P

Na prawdę 2 płyty wypchane po brzegi świetnym klimatem (świetna muza ciekawe lokacje)

To co mi sie podobało to jeszcze pamiętam żę łączyło się tam jakby zabite summony i różne kombinacje czarów były .

Później było już gorzej Abyss i Legendia, grałem przeszedłem ale już lekko nużące były .....

Nie pamiętam w któej bodaj w Legendi po zakończeniu wątku głównego czy chwilę przed nim aby wydłużyć czas gry trezba było robić Questa dla każdej postaci, pamiętam żę już wtedy miałem dość tej giery i na siłę ukończyłem .(mega sztuczne wydłużanie chamsko odczuwalne )

Mam nadzieję żę z nowymi Talesami nie bęzie jak z nowym Star Ocean który pomimo niezłego systemu i ciekawego świata swoją durnotą powalił mnie na kolana .

Vesperia jak oglądałem filmiki zapowiadała się bajecznie, Xilla też brał bym w ciemno - pozostało mi czekać na tales of graces, ale to jak cena spadnie a podejżewam że mało używek będzie na alle bo tego typu gry kupują nieliczni .

Ja kupię na pewno tak jak zastanawiam się teraz nad AR Tonelico pedalska nie pedalska ale system walki wygląda bardzo fajnie .

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Legendii się zgodzę, ale Abyss? Jedna z najlepszych gier na czarnule chociaż skitsy spierniczyli w wersji zachodniej.

Destiny 2 to kwintesencja jRPG'a pełną gębą, jedno z najmilszych wspomnień z czasów PSX'a.

Przy Vesperii spędziłem ok140h przez co moja żona znienawidziła ten tytuł, dla tej gry warto kupić klocka.

Dlaczego Ar Tonelico jest "pedalski"?

Co do Star Oceana to 4 ssie maksymalnie, jedynie system walki w tej grze jest fajny, za to 3 poprzednie odsłony są warte ogrania.

Jestem ciekawy czy po premierze temat się rozkręci i czy Bamco opchnie zadowalająco ilość sztuk w Europie, ale pożyjemy zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ci się ruszy ?

Kupią ze 2/3 osoby 10 postów i temat zleci gdzieś w otchłań, nikt już dziś nie kupuje takich gier .

Zobacz eternal sonata nier czy ostatnio genialny Rainbow moon .

Ile tego poszło ? ile postów masz w tematach ?

Co do Ar tonelico to Ziko coś tak pisał i po częśći się z nim zgodzę (styl graficzny, małe dziwczynki duże cycki i stringi na widoku )

Mi to nie przeszkadza aż tak bardzo, chociaż wolał bym normalne postacie .

Kiedyś na psx czy ps2 właśnie w talesach czy SO styl graficzny był podobny jednak pez tej wszechobecnej mody na gołe d@py .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Vesperii spędziłem ok140h przez co moja żona znienawidziła ten tytuł, dla tej gry warto kupić klocka.

Amen, sam obecnie mam bardzo podobny wynik :).

Watpie ze Graces sie zblizy chocby do poziomu Vesperii, niemniej jednak czekam niecierpliwe bo to w koncu kolejny normalny jrpg w tej generacji, co powoli staje sie rzadkoscia ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grał ktoś w Tales of Innocences na NDSa? Bo niedawno zabrałem się za ten tytuł nieźle napalony ale już po 5h zabił mnie nudą i poszedł w odstawkę. Ciekaw jestem jak Innocences jest oceniana przez fanów serii, jedna z lepszych części, gorszych, średniak? Się zastanawiam czy któryś Tales może mnie jeszcze wciągnąć na długie godziny jak to było z Destiny 1 i 2 na psx. Na ps2 przeszedłem jakiegoś Talesa ale nawet nie pamiętam już którego, do chwalonego Abbysa podchodziłem ze 3 razy i nie dało rady niestety. Jak Talesy z tej generacji wyglądają na tle poprzednich części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grał ktoś w Tales of Innocences na NDSa? Bo niedawno zabrałem się za ten tytuł nieźle napalony ale już po 5h zabił mnie nudą i poszedł w odstawkę. Ciekaw jestem jak Innocences jest oceniana przez fanów serii, jedna z lepszych części, gorszych, średniak? Się zastanawiam czy któryś Tales może mnie jeszcze wciągnąć na długie godziny jak to było z Destiny 1 i 2 na psx. Na ps2 przeszedłem jakiegoś Talesa ale nawet nie pamiętam już którego, do chwalonego Abbysa podchodziłem ze 3 razy i nie dało rady niestety. Jak Talesy z tej generacji wyglądają na tle poprzednich części?

Wg wielu rankingow czystwo fanowskich Vesperia jest ich ulubionym Talesem wiec to powinno ci odpowiedziec na pytanie ;). Co do innocenci, nie gralem, za to w Abyss i Destiny 1,2 juz jak najbardziej i podtrzymuje moje zdanie, Vesperia zjada to wszystko bez popitki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Vesperia ogólnie jest jednym z najlepszych jRPG'ów jakie wyszły.

Szkoda że w Graces f zrezygnowali z mapy świata, bo w takim Ni No Kuni wygląda to pięknie i jest cholernie klimatyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klocka dla Vesperii nie kupie niestety. Szkoda, że M$ zapłacił za wyłączność na zachodzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ToG wypada BARDZO blado pod każdym względem w porównaniu do ToV, a szczególnie jeżeli chodzi o postacie i fabułę, które to były najmocniejszą stroną Vesperii, tak w Graces F po prostu kuleją strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ToG wypada BARDZO blado pod każdym względem w porównaniu do ToV, a szczególnie jeżeli chodzi o postacie i fabułę, które to były najmocniejszą stroną Vesperii, tak w Graces F po prostu kuleją strasznie.

Chyba graliśmy w inną Vesperie.

Fabuła w każdym Talesie jest jednakowa, a postacie są tylko nieznacznie gorsze od Vesperii(choć to jest dyskusyjne - w Graces f niema dzieci w dróżynie).

Według fanów i tak Tales of Destiny 2 ( ten prawdziwy a nie Tales of Eternia) oraz Tales of Rebirth jest najlepszy w serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Vesperi masz jednego dzieciaka(Karol) w drużynie, który jest bardziej dorosły niż np: taki Snow, Repede ma 4 lata czyli 28, Rita ma 15 wiec nastolatka, po za tym to jedna z bardziej wyrazistych postaci w grze, Patty nie liczę, bo na klocku jej nie ma.

Ogólnie cała ekipa w Vesperi jest cholernie dobra, mało jest gier w których bym polubił cały skład, ale są gusta i guściki.

W Graces f nie ma dzieci w drużynie, ale początek jest jak najbardziej "dziecinny".

Cholernie się ciesze z jednej rzeczy, że będę mógł grać w to przy dzieciach, bo w Nier'a było ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bamco przesunęło premierę gry na 07.09.2012? Czy mi coś umknęło? Niby miała być 31.08.2012 czyli jutro.

(Premiera odbędzie się około dnia 07.09.2012.) -odpowiedz z Ultimy.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon wysyłał 30 sierpnia. Ty sie polskimi sklepami nie sugeruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w nich kupuje to jak mam się nie sugerować?

Jak mam możliwość zawsze biorę "krajowe".

Niby mają wysyłać w środę, bo oczywiście o kolejny tydzień przesunęli, dystrybutor jest mocarny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja też czekam na moją zamówioną kopię i doczekać się nie mogę. Całe szczęście mam kilka innych tytułów pod ręką do grania, bo inaczej byłoby to niesamowicie irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w nich kupuje to jak mam się nie sugerować?

Jak mam możliwość zawsze biorę "krajowe".

Niby mają wysyłać w środę, bo oczywiście o kolejny tydzień przesunęli, dystrybutor jest mocarny:)

W polsce gra niema dystrybutora, ale nierozumiem i tak tego opóźnienia Ultimy - przesyłka statkiem chyba doo nich idzie ( moje kopia doszła 3 września więc chyba maksymalnie 5 oni powinni wysyłać).

Opowiedzcie mi coś o tej grze...nigdy nie grałem w żadną z tej serii.

Seria z której najnowsze finale próbują zerznąć system ale im nie wychodzi.

Jest to tradycyjny jrpg przeniesiony na najnowsze konsole ( orginalnie jest to port z Wii z lekkimi ulepszeniami). Charakterystycznym elementem są wyraziste postacie i świetnie zrobiony system walki( walka jest w czaie rzeczywistym - jest to charakterystyka serii). Chyba najprościej byłoby obejrzeć jakieś gameplaye na yt i samemy ocenic czy się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witam,

NIestety w dniu wczorajszym otrzymalsimy informacje od dystrybutora, ze

dostawa sie opoźnia, prawdopodobnie bedzie u nas w okoliach srody w

przyszłym tygodniu."

Coś takiego mi nabazgrali, może w czwartek dojdzie.

Castiel pisząc krótko, jest to najprawdziwszy jRPG z krwi i kości, bez żadnych naleciałości z zachodu, stara dobra szkoła jak za czasów snes'a lub poczciwego szaraka.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doszło i małe pytanko, czy na starym kontynencie wyszła tylko one day edition?

Byłem pewien że przyślą samą grę a tu miłe zaskoczenie.

Co do samej gry, sądziłem że graficznie będzie odstawać od Vesperi, ale jest naprawdę nieźle jak na port z Wii.

Mimo że pograłem dopiero ok godzinki, to coś czuję że ta gra będzie jednym z lepszych doświadczeń jakie mnie spotkały na chlebaku.

Co do fabuły to nawet jej nie liznąłem, ale 4 dni wolnego zrobią swoje, po za tym małemu się spodobało tłuc potworki ze starym.

Jedyny minus jak na razie to brak języka skośnookich braci, ale to było pewne że nas nie uraczą takim przywilejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doszło i małe pytanko, czy na starym kontynencie wyszła tylko one day edition?

Tak, 1 partia to tylko ta limitka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×