Skocz do zawartości
drk2

Tales Of Graces F

Rekomendowane odpowiedzi

Eh czaje się na ta grę jednak znaleźć ją w dobrej cenie (używka) graniczy z cudem .

Ze 2 tygodnie temu była szt. na alledrogo.pl poszła za 130 :/

Teraz sobie pluję w brodę było brać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na allegro jest za 149zł.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak na razie udało się załatwić Lambda Angelus w 57 sekund na 92lv, i brnę dalej w Zhonecage , żeby arenę dokończyć przed future arc.

114h i zero znużenia tytułem, a to się rzadko zdarza.

No bo tytuł jest dobry nawet bardzo na ten moment jest to dla mnie nr1 ....nr2 to Disgaea 4 a potem cała reszta na Ps3 na razie nie zagrałem w fajniejsze rpgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, w kwestii jRPG'ów na chlebak gra jest bezkonkurencyjna na dzień dzisiejszy.

Trzeba poczekać na Xillie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na jap, zmień sobie na alfabet łaciński i wpisz graces f powinieneś znaleźć, tylko demko jest z Lineage i legacies czyli dodatku( po lasku się bryka).

Przez całą grę się zastanawiałem co przeoczyłem że nie miałem miejscówki z dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife mógłbyś napisać mi jakiś mały tutorial jak znaleśc to demko bo z tymi krzakami nie daję rady;)

jest opcja że to demko zniknęło ?Znalazłem tutorial na yt ale sprzed roku,teraz demka nie widzę--->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś kto umie poruszać się po psstore jap. sprawdzić czy jest dostępne demo Tales of Graces f?

Chciałbym zagrać nim wydam grubsze pieniądze za gre;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na jap, zmień sobie na alfabet łaciński

Jak zmienić na alfabet łaciński? Chodzi o wyszukiwarke w sklepie jap czy można zmienić żeby tytuły gier w sklepie były po ang? Jak to zmienić? Kiedyś ze 40 minut szukałem tam demka Graces.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo i ja bym obadał bo strasznie mnie ciśnie na talesa ale z kasą słabo stoję :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i nie ma, (mam to w historii ściągania i jak włączam to mi sciąga, ale nie moge tego znaleźć na jpss.)

Trzy razy select jak wybierzesz wyszukiwanie i macie łacinę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,mam straszne ciśnienie na dobrego jrpga,(widzę że nie tylko ja;)a na ps3 nie mam za dużego wyboru.

Na allegro jest limitka za 170zł z przesyłką i bardzo zastanawiam się nad nią a nie chcę wtopić kasy.

Strife dzięki za łacine.

Nie ma możliwości rozprzestrzenienia demka od kogoś kto ściągnął je za wczasu?

NP: na pena i do sieci;D

Tak się zastanawiam czy nie odpalić ps2 i odświeżyć sobie ff10,ff12 czy nawet dokupić jakąś Valkyrie profile 2 czy Bofa;)

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie da, demko graces zajmuje tylko 165mb, a vesperi 260mb.

Według mnie, możesz brać w ciemno, na pewno się nie zawiedziesz, a cholernie pozytywnie Cie ta gra zaskoczy.

Ja mam nabite 134h i jestem na początku Lineage i Legacies, dopiero pierwsze przejście i tylko 112lv, coś mi się wydaje że dwusetka wpadnie gładko.

Sprawdźcie ten link:

Sorka wkleiłem to co podałeś wcześniej.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,mam straszne ciśnienie na dobrego jrpga,(widzę że nie tylko ja;)a na ps3 nie mam za dużego wyboru.

Na allegro jest limitka za 170zł z przesyłką i bardzo zastanawiam się nad nią a nie chcę wtopić kasy.

Strife dzięki za łacine.

Nie ma możliwości rozprzestrzenienia demka od kogoś kto ściągnął je za wczasu?

NP: na pena i do sieci;D

Tak się zastanawiam czy nie odpalić ps2 i odświeżyć sobie ff10,ff12 czy nawet dokupić jakąś Valkyrie profile 2 czy Bofa;)

Polecam gra jest B.dobra a jak lubisz zajebiaszcze rpg to bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić to na bank kupię, kwestia czasu :)

Jak by ktoś sprzedawał w rozsądnej cenie (130) to biorę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 130 to też się piszę,kusi mnie limitka na allegro za 170zł z przesyłką,ale z sianem przed świętami ciężko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pod domem nówkę za 159 w sklepie ale widzę że teraz ceny spadły 160 są nówki więc liczę że niedługo pojawią się używki w fajnej cenie i kupuje od razu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze mi się już cierpliwość kończy do czekania.Mam mega chcicę na dobrego jrpga a tu lipa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz stary ja wymieniłem RE6+Skyrima za TOG-f co kosztowała 210zł po prostu wymiękłem he he ale nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe limitka będzie pod choinką i nie wiem czy się cieszyć czy smucić że tak długo;)

Szukam ,szukam i nie mogę znaleźć poleskiej recki ToGfa.

Może ktoś z forum by się tego podjął;)

Prawdę mówiąc to o samej fabule,systemie walki itp itd to nie wiem za wiele.Mam tylko nadzieję że nie będzie liniowa jak FF13,bo to mnie chyba najbardziej bolałoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo do recek i ocen trzeba mieć właściwe podejście i traktować je bardziej jako informacje o grze, co w niej robimy, jak i w jaki sposób jest to zrealizowane. I wtedy każdy sam sobie odpowiada czy gra go interesuje. Często jest to trudne jak recenzent za bardzo epatuje swoimi odczuciami z gry. Ocena każdego elementu gry jak i samej gry jako całości zawsze jest subiektywna, jedynie o sprawach technicznych można napisać obiektywnie ale i tu subiektywne jest znaczenie i waga jaką do nich przykładamy. Backtracking w minusach? Mi on nigdy jaskoś szczególnie nie przeszkadzał w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×