Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja mam neta podpiętego do konsoli ludziska Jednak zdaję sobie dobrze sprawę, że wiele osób takiej możliwości nie ma i oni - płacąc krocie za niedorobioną grę, mogą czuć się najzwyczajniej w świecie wyhuśtani... Rzeczywiście problem rozwiązywał by się, gdyby patcha można było przegrywać przez pen-drive'a ale z tego co się orientuję ubi graczom takiej opcji nie dał.

Na dobrą sprawę, AC chodzi tak jak należy dopiero po instalacji najnowszego FW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo nie wiem czy to prawda ale można się w tej grze wspinać po wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po większości rzeczy. Jeżeli coś wystaje na kilka cm od ściany to posłuży Ci za kolejny szczebel do wspinaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tylko po ścianach chodzić ( jeśli nie mają jakichś tam pęknięć). Jeśl ktoś jest fanem parkour to wydaje mi się, że gra mu się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem na necie że też jest Assassin's Creed tylko że jest w jakimś laboratorium a raptem w jerozolimie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakaś inna wersia ???

nie. Tu lacza sie dwa rozne watki. Nie ma 2 roznych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakaś inna wersia ???

To jest ta sama wersja gry. Fabuła rozgrywa się na 2 płaszczyznach. W przyszłości i w przeszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest ta sama wersja gry. Fabuła rozgrywa się na 2 płaszczyznach. W przyszłości i w przeszłości.

I to moim zdaniem nie był najlepszy pomysł.

Szczerze powiedziawszy to liczyłem na rozgrywkę w stylu Hitmana, tyle że z akcją obsadzoną w średniowieczu Gra mnie na tyle znudziła, że przestałem grać w 3/4 fabuły i dalej już mi sie nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też osobiście pomysł się nie podoba. Przez to nie można się wczuć w postać Altaira. Pamiętam jak czytałem jedne z pierwszych zapowiedzi. Była mowa o grze, która by nie miała motywów z przyszłością, a reszta już by była taka sama. Tzn. Akcja by się zaczynała od momentu misji Altaira w której pokazuje nam swój nieokiełznany charakter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to moim zdaniem nie był najlepszy pomysł.

Szczerze powiedziawszy to liczyłem na rozgrywkę w stylu Hitmana, tyle że z akcją obsadzoną w średniowieczu Gra mnie na tyle znudziła, że przestałem grać w 3/4 fabuły i dalej już mi sie nie chce

a dla mnie właśnie ten wątek [span style=color:#000000;background:#000000]pamięci w DNA, artefaktu, tajemniczych organizacji w teraźniejszości[/span] jest najlepszy z całej gry i to on pchał mnie do kontynuowania gry najbardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie właśnie ten wątek [span style=color:#000000;background:#000000]pamięci w DNA, artefaktu, tajemniczych organizacji w teraźniejszości[/span] jest najlepszy z całej gry i to on pchał mnie do kontynuowania gry najbardziej...

No ale to w tej przyszłości nie daje żadnej możliwości, akcji tylko można chodzić po tym pomieszczeniu. Myślałem, że może bedzie się dało iegać troche po tym budynku, że coś się bedzie działo a tu nic... Rozczarowałem się trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale to w tej przyszłości nie daje żadnej możliwości, akcji tylko można chodzić po tym pomieszczeniu. Myślałem, że może bedzie się dało iegać troche po tym budynku, że coś się bedzie działo a tu nic... Rozczarowałem się trochę.

w drugiej części na pewno wątek będzie rozwinięty. A ograniczenie mi się podoba - powoli dawkowane informacje, głównie na podstawie skrawków informacji podsłuchanych albo przeczytanych w komputerze budują klimat tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra utrzymuje sie w najlepszej 10 tytułów gier na ps3 - powala przedewszystkim klimatem , kilmatem , klimatem i jeszcze raz klimatem!!! oraz nie gorsza fabułą a takżę rozmachem świata jak i nie najgorsza grafika .... każdy kto ma ps3 powinien zagrać w ten tytuł chociaz przez chwile! naprawde warto !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, na liście gier z wibracjami AC widnieje, a ja sam nie odczułem jeszcze wibracji :/

Dodam, że wibra w GTA IV i Uncharted chodzi bez zarzutów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
powala przedewszystkim klimatem , kilmatem , klimatem i jeszcze raz klimatem!!

hah.

Mnie też się nie podobała gra dłuugo ( ze względu na monotonność ) i ogółem nie dał rady jej przejść to bym uważał, że za sługuje na niską ocenę. Ale dotrwałem do końca i na końcu wskaźnik "dobrości" fabuły szaleje na korzyść gry. Więc jeżeli ci się nie spodobało...dotrwaj do końca polecam ! . Mam nadzieję że 2 nie będzie taka monotonna ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konsoli podpiętej do neta (czyli nie mam patcha), a gra jest płynna i jak na razie tylko 1 zwiecha.

Tyle odnośnie technikaliów, sama gra nierówna - świat, miasta, Altair i jego free-running po dachach - boskie. Niestety przez powtarzalność zadań czasem wkrada się monotonnia. Ale klimat niesamowity!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po patchu jest lepiej? Wiem że pewnie są spadki ale pewnie chyba mniej? Często się te spadki zdarzają? Da się grać czy ta gra to klatkowanie same? No i w jakiś znaczących momentach się tnie czy np. co kilka H? No i czy po patchu konsola sie nie wiesza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips.. mi nic się nie wiesza, raz na ruski rok coś przytnie na 2s to by było na tyle. Gra chodzi normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips jeśli gta4 chodziło według ciebie płynnie to i assasin powinien cię usatysfakcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde chodzi calkiem plynnie. potrafi przyciac jedynie na szczycie wiezyczek widokowych. no i wtedy tez mocno po oczach wali 'screen tearing' ale poza tym zadnych innych mankamentow nie zauwazalem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×