Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

No gra polega ciągle na tym samym. Za to posiada to coś, tą magię co przyciąga. Czujesz swobodę ruchu, podziwiasz widoki... coś pięknego. To jest prolog od AC2. Mam nadzieję, że tam questy będą różnorodne, a twórcy posłuchają zastrzeżeń graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mam taka nadzieje, wiele ciekawych misjiii... oby oby tylko jak ostatnio sie bawiłam w szukanie info to Prototype moze byc chyba podobna grą tzn postać a tak wracajac do Assassinka to widoki sa naprawde niesamowite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest nudna jak flaki z olejem i niewyobrażalnie monotomna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dopiero dzisiaj dowiedziałem się jak wejść do sali konferencyjnej. Czyżby kolejne części będą o tym, co się tam wyczytało? Mam nadzieję, że tak Są jakieś info o Assassin's Creed 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info nie ma oficjalnego, ale wątek na pewno będzie kontynuowany, bo jedynka zakończyła się tak odcinki kończące sezony Archiwum X - brakowało tylko "To be continued...". Na dwójkę czekam głównie właśnie przez fabułę, bo niezwykle spodobała mi się ona, jak i klimat laboratorium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdradzić jak to zrobiłeś i w którym momencie gry?

Co do kontynuacji, wklejam krótkie info zerżnięte z play'a

"Nowe szaty asasyna

Mamy trochę plotek dotyczących nowych dwóch części Assassin's Creeda. Tak zgadza się: dwóch! Po pierwsze, kolejna ukaże się w 2009 roku, jesienią. Najprawdopodobniej będzie działa się w teraźniejszości, a trzecia część - w przyszłości. Ubisoft ma jednak prozaiczny, wydawałoby się, problem, ponieważ gracze pokochali strój Altaira i nie wiadomo teraz, jak go unowocześnić. Konkretnie: co zrobić z kapturem, co zrobić z płaszczem... I drugie pytanie: gra sprzedała się tak świetnie, że firma nie chce jednak zabijać tej serii po trzech częściach. Jest więc możliwe, że zacznę być wtedy dodawane kolejne etapy dzielące się między pierwszą a drugą częścią."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz zdradzić jak to zrobiłeś i w którym momencie gry?

Na koniec gry po napisach. Poczytaj maila Lucy i Vidica i w którymś będzie kod dostępu. Potem po prostu podejdź do drzwi i wciśnij dowolny klawisz

No to cóż, czekamy na do jesieni 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by faktycznie była dobra wiadomość. Po jedynce mam lekki niedosyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo ja o trylogi wiedzialem od wakacji, jedynke u kolegi na PC w wakacje przeszedlem to moze dwojke przejde u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nawet spodobała gra po pierwszych gameplay'ach , a że nei mam żadnej gry w tym klimacie, na pewno się zaopatrzę. Zwłaszcza, ze po polsku jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zachęcony gameplay`ami oraz klimatem XII wiecznej Jerozolimy, Damaszku a w dodatku pełnym spolszczeniem gry zakupił ten tytuł.

Pograłem na razie jakieś 3h, i jak dla mnie bardzo dobra pozycja, super grafika, duża swoboda oraz czasy gdzie ludzie krzyczą za Tobą POGANINIE

Polecam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zachęcony gameplay`ami oraz klimatem XII wiecznej Jerozolimy, Damaszku a w dodatku pełnym spolszczeniem gry zakupił ten tytuł.

Pograłem na razie jakieś 3h, i jak dla mnie bardzo dobra pozycja, super grafika, duża swoboda oraz czasy gdzie ludzie krzyczą za Tobą POGANINIE

Polecam !!

Klimat średniowiecza, a także niektóre misje są naprawdę fajne, zwłaszcza końcowe, w którch eliminujemy bossa poszczególnego wspomnienia. Natomiast po 7-8h gra zaczyna się robic strasznie nudna i monotonna. Te same zadania (zabij, ukradnij, śledź, przesłuchaj, wdrap się na szczyt), a co gorsze, ta nieszczęsna teraźniejszośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pograłem na razie jakieś 3h, i jak dla mnie bardzo dobra pozycja, super grafika, duża swoboda oraz czasy gdzie ludzie krzyczą za Tobą POGANINIE

Hehe, to spoko, ale szkoda, ze po tych 3 godzinach juz nic nowego nie odkryjesz...

:-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to spoko, ale szkoda, ze po tych 3 godzinach juz nic nowego nie odkryjesz...

:-P

Ale na koniec akcja przybiera tempa. W ogóle końcówka to jest moment, dzięki któremu gra zyskała u mnie jakieś 30% więcej. Chociaż z drugiej strony bezczelnie to zrobili- tyle pozostawiła niedopowiedzeń... wprost trzeba zakupić część drugą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CYTAT(TrollJack @ Oct 6 2008, 01:56 PM) [a href=http://www.ps3forum.pl/index.php?act=findpost&pid=110841" target="_blank]

Hehe, to spoko, ale szkoda, ze po tych 3 godzinach juz nic nowego nie odkryjesz...

:-P

nie wiem co jeszcze przede mną, prawdą jest jednak, że dla każdego z Nas liczy się coś zupełnie innego, a powiedzenie, że są "gusta i guściki, o których się nie dyskutuje" może zyskać w tym konkretnym przypadku wiele na wartości,

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ja tam rozumiem gusta i gusciki, ale...

Ja tez z wielka nadziejaczekalem na ta gre. No i na poczatku faktycznie. Na wszystko mozna wejsc, teren jest ogromny, swietne widoki, morderstwa cichaczem :-> Wszystko to fajnie... Do czasu... "Misje" do zdobycia informacji sa w kazdym miescie takie same.... wiec idziesz do miasta, pickpoketujesz, podsluchujesz, dajesz wpi***** przemawiajacemu gosciowi, 'ratujesz' mieszkancow... super.... nagle okazuje sie, ze na budynki mozna wejsc uzywajac lewej nogi (bo jak juz wskoczysz na budynek, to potem w zasadzie musisz tylko trzymac analoga w gore, a W SZCZEGOLNYCH przypadkach czasami trzeba sie przesunac... ), walka? Czekasz az Cie zaatakuja i walisz countera...

Pozniej pod koniec to jeszcze wielka rzez bedzie, no i ten 'zaskakujacy' koniec...

IMHO gra jest warta zobaczenia/ zagrania. Ale w 2 nocki da sie ja na spokojnie rozpykac i .... no wlasnie... jakos nie ma takiej mocy, ze chce sie do niej wracac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ale Wy skutecznie mnie zniechęcacie do grania...

mam jeden dobry argument przeciw, mam bardzo mało czasu na granie, najpierw praca, potem rodzina, zabawa z córką, i dopiero jak przyjdzie spokojny wieczór, żona zajmie się chwilowo swoimi sprawami, córa smacznie śpi, ja mogę siąść i pograć. A co najlepsze z reguły max 1h bo potem zawsze coś...

Dzięki temu gra nie zdąży mi się znudzić bo ja szybciej kupię następną

a na październik/listopad jest z czego wybierać,

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeden dobry argument przeciw, mam bardzo mało czasu na granie, najpierw praca, potem rodzina, zabawa z córką, i dopiero jak przyjdzie spokojny wieczór, żona zajmie się chwilowo swoimi sprawami, córa smacznie śpi, ja mogę siąść i pograć. A co najlepsze z reguły max 1h bo potem zawsze coś...

to jest optymalne dla tej gry. Jak się przechodzi "na raz" potrafi znudzić. Ale jak się zadania dozuje odpowiednio jest bardzo fajną, klimatyczną grą z ciekawą i tajemnicą fabułą. A na samym końcu wciąga jak bagno, przynajmniej mnie wciągnęła, bo akcja rusza ostro do przodu. Ja tam grę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale w 2 nocki da sie ja na spokojnie rozpykac i ....

Niema bata nie wykonasz 100% gry w 2 nocki, pozatym paza tymi samymi misjami w każdym mieście są też mniejsze zadania jak:

- uwolnienie wszystkich nękanych przez wojsko ( przez co można zdobyć sobie przychylność ludzi a co za tym idzie pomoc w czasie ucieczek)

- zebranie flag

- zabicie wszystkich templariuszy

- oraz 44 osiagnięcia ( 44 małych misji za które dostaje się punkty)

no wlasnie... jakos nie ma takiej mocy, ze chce sie do niej wracac...

Zależy dla kogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- zebranie flag

- zabicie wszystkich templariuszy

to już jest masakra. Jeszcze jakby były do tej gierki trofea, to rozumiem. Ale tak bez większego celu (tylko by sobie zaliczyć na 100%) to nie jest moim zdaniem to najlepszy pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.... 2 nocki spokojnie starczaja na uratowanie wszystkich cywilow, zwiedzenie wszystkich punktow widokowych. Templariusze i flagi to IMHO dla masochistow jest... No wiesz.. w GTA IV golebi tez mozna szukac...

Ale zeby nie bylo. Wcale nie chce do tej gry zniechecic. Wrecz przeciwnie. Uwazam, ze jest to gra w ktora warto zagrac. Chociaz te 3 h :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu gadać. Gra ma to coś czego wiele gier nie ma. Gra się ze świadomością, że każda kolejna misja będzie wyglądała dokładnie tak samo, każda walka będzie taka sama, a mimo to gra daje dużo frajdy. Bieganie po dachach, wspinanie się na najwyższe wieże - to jest coś czego w żadnej innej grze nie znajdziecie. Mi osobiście się bardzo podoba AC. Czuję, że AC2 zamiesza ostro. Chyba nie popełnią dwa razy tego samego błędu hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czuję, że AC2 zamiesza ostro. Chyba nie popełnią dwa razy tego samego błędu hehe

ciekaw jestem, jak będzie ta gra wyglądać. Po zakończeniu jedynki ciężko oczekiwać dalszej wycieczki do średniowiecza, jeśli już to jakiś krótkich fragmentów na początku. Więc powtarzalnych zadań raczej nie będzie, za to oczekiwałbym więcej elementów skradankowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekaw jestem, jak będzie ta gra wyglądać. Po zakończeniu jedynki ciężko oczekiwać dalszej wycieczki do średniowiecza, jeśli już to jakiś krótkich fragmentów na początku. Więc powtarzalnych zadań raczej nie będzie, za to oczekiwałbym więcej elementów skradankowych...

Dwójka będzie w teraźniejszości a trójka w przyszłości.

Btw. Trza instalować jedynkę na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×