Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

ech... 2 część :/ klimat i fabuła sprawiła, że jedynka była świetna, ale jakoś nie widzę tego klimatu w teraźniejszości :/ GTA w wersji ubi i tyle :/ oby jednak wymyślili coś lepszego niż teraźniejszość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ech... 2 część :/ klimat i fabuła sprawiła, że jedynka była świetna, ale jakoś nie widzę tego klimatu w teraźniejszości :/ GTA w wersji ubi i tyle :/ oby jednak wymyślili coś lepszego niż teraźniejszość...

A czemu uważasz, że w teraźniejszości ? Jedynka dała wiele materiałów na drugą część, która mogłaby dziać się w przeszłości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A czemu uważasz, że w teraźniejszości ? Jedynka dała wiele materiałów na drugą część, która mogłaby dziać się w przeszłości...

http://assassinscreed.gry-online.pl/news.php?readmore=91

do tego, już od pierwszych plotek o tym, że AC ma być trylogia mówiło się o teraźniejszości, wiec na 75% niestety tak będzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro tak tam jest napisane... Ale to nie znaczy,ze w ogóle nie powrócimy do przeszłości. Przecież tak naprawdę pierwsza część też się działa w teraźniejszości Zresztą Lucy powiedziała na końcu, że [span style=color:#000000;background:#000000]"może będzie jeszcze potrzebny"[/span]. Ja uważam, że na 99% powrócimy do czasów Altaira !

Fabuła drugiej według Szymona (mnie) Uwaga! Spoilery z części pierwszej !

[span style=color:#000000;background:#000000]

Lucy wraz z Desmondem uciekną od Vidica i tamtych trzech Templariuszy. Okaże się, że Asasynów wciąż jest dużo i w dużej grupie się ukrywają. Lucy tak naprawdę zbudowała dwa Animusy. Jeden dla Vidica, jeden dla Asasynów. Mają chęć ponownego spojrzenia w pamięć Desmonda. Okazuje się, że Altair po pamiętnym wydarzeniu zabicia mistrza począł chęć odnalezienia i zniszczenia kolejnych Fragmentów Edenu. Współcześni Asasyni chcą wiedzieć, co się z nimi stało ?

[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

http://assassinscreed.gry-online.pl/news.php?readmore=92

czyli wciąż będziemy grać Altairem, albo przynajmniej pobiegamy ponownie w jego kostiumie.

fabuły na razie nie ma co wymyślać jeszcze nie zostało potwierdzone na 100%, że kolejna część powstanie, bądź co bądź Altair miał już całą gamę ruchów do zręcznościówki, możliwe, że robią całkiem inną grę, której bohater będzie miał animacje, zakres ruchu itp. Altaira, a AC2 odłożyli na później. aczkolwiek - fabuła mogła by wyglądać tak (i rozgrywka nie była by klonem GTA!): najpierw jedna z dwóch opcji, albo Desmond i Lucy, tak jak napisałeś, uciekają, druga opcja - nie uciekają , przenoszą się do Turcji (lub innego miejsca gdzie można "skakać" w teraźniejszości), i tam szukają kolejnej "kulki"

no i jeszcze jedna fabuła która przychodzi mi do głowy (nie dzieje się w teraźniejszości) znajdują kogoś kogo przodkiem był jakiś assassin (albo nawet Altair) i znowu wchodzą mu w pamięć...

ogólnie możliwości jest sporo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu uważasz, że w teraźniejszości ? Jedynka dała wiele materiałów na drugą część, która mogłaby dziać się w przeszłości...

Tylko że jedynka to tak naprawdę rok koło 2020, dlatego jak gra będzie dziać się w teraźniejszości to będzie nasz rok czyli 2009

No skoro tak tam jest napisane... Ale to nie znaczy,ze w ogóle nie powrócimy do przeszłości. Przecież tak naprawdę pierwsza część też się działa w teraźniejszości Zresztą Lucy powiedziała na końcu, że [span style=color:#000000;background:#000000]"może będzie jeszcze potrzebny"[/span]. Ja uważam, że na 99% powrócimy do czasów Altaira !

Fabuła drugiej według Szymona (mnie) Uwaga! Spoilery z części pierwszej !

[span style=color:#000000;background:#000000]

Lucy wraz z Desmondem uciekną od Vidica i tamtych trzech Templariuszy. Okaże się, że Asasynów wciąż jest dużo i w dużej grupie się ukrywają. Lucy tak naprawdę zbudowała dwa Animusy. Jeden dla Vidica, jeden dla Asasynów. Mają chęć ponownego spojrzenia w pamięć Desmonda. Okazuje się, że Altair po pamiętnym wydarzeniu zabicia mistrza począł chęć odnalezienia i zniszczenia kolejnych Fragmentów Edenu. Współcześni Asasyni chcą wiedzieć, co się z nimi stało ?

[/span]

Czytając maile dowiadujemy się np. o miejscu w Afryce chyba które już nie istnieje a tam jest np. skarb, czyli na bank to nie była teraźniejszość tylko jakoś tak 2020-2050 więc będą nam kazać się cofnąć do 2009 i gdy istniało to miejsce zacząć poszukiwania, nie wiem natomiast jak trójka będzie wyglądać bo chyba nie w świecie maszyn i kosmosu?

PS.: Ile dokładnie zajmuje instalka?

PS2.: Czy w wersji polskiej jest jakieś oznakowanie na pudełku? Bo planuje kupić gierkę ale jeszcze się zastanawiam.

---

A co do stroju altaira, obciach było by w teraźniejszości łazić w takich łachmanach, Ubisoft mówił że gracze polubili jego strój (kaptur) więc ja stawiam że w dwójce dostaniemy jakieś jeansy te co np. Desmond nosił i białą bluzę z kapturem na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że jedynka to tak naprawdę rok koło 2020, dlatego jak gra będzie dziać się w teraźniejszości to będzie nasz rok czyli 2009

jedynak dzieje się właśnie w bardzo niedalekiej przyszłości - 2009 rok. Na pewno nie w 2020, bo przecież[span style=color:#000000;background:#000000]na 2012 rok planują wysłać tego satelitę czy coś w kosmos i wypełnić proroctwo Oriona ;P Sądzę, że dwójka będzie bezpośrednio po jedynce, patrząc na jej zakończenie...[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś mi się przesłyszało, ale Lucy mówiła, że "mamy 2005" ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mi gra pomimo swojej ułomności sprawiła wiele satysfakcji Ale... po ukończeniu i zdobyciu wszystkich flag i zabiciu All Templariuszy, gdy nic nie dostałem... to sie zasmuciłem ostro!..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AC grało się świetnie, ale według mnie za dużo w niej monotonii w późniejszej części gry. Ale mimo wszystko warto było zagrać Dla niej chciałem kupić Xboxa (proszę nie krzywdźcie mnie!), o PS3 nawet nie marzyłem, bo było bardzo drogie. Ale cóż, przekonałem się do sprzętu Sony i nie żałuję swojej decyzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W AC grało się świetnie, ale według mnie za dużo w niej monotonii w późniejszej części gry. Ale mimo wszystko warto było zagrać Dla niej chciałem kupić Xboxa (proszę nie krzywdźcie mnie!), o PS3 nawet nie marzyłem, bo było bardzo drogie. Ale cóż, przekonałem się do sprzętu Sony i nie żałuję swojej decyzji

Krzywdzic cie nie musimy, swiadomosc ze nie pograsz w mgsa by cie skrzywdzila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(proszę nie krzywdźcie mnie!)

Nawet nie spytam co ci musieli rodzice robić, że o takiej opcji pomyślałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prosbe czy ktos moze wyjasnic fabule tak z grubsza??

Ja rozumiem to tak ze grzebias ci w pamieci bo przodkiem jest altair i tyle. Zabijamy wazne osoby w tamtych czsach na zlecenie zakonu ale z czasem sie okazuje ze oni jednak nie sa zli tylko dobrzy. Czy o to tak naprawde chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok no to masz streszczenie fabuły (jak ja to rozumiem ) Sorry za składnie i język,ale miałem ciężki dzień i głowa mnie boli :/

[span style=color:#000000;background:#000000]

Był sobie gościu zwany Desmondem. No i go porwali jacyś inni goście. Powiedzieli mu, że jest ASASYNEM i chcą grzebać w pamięci jego przodka, sugerując się teorią pamięci genetycznej (tzn. że w jego komórkach jest zapisana pamięć przodka). Lucy i Vidic (ci co przetrzymują Desmonda) chcą mieć dostęp do pewnej części pamięci, ale im się nie udaje i muszą jednak przejrzeć wcześniejszą pamięć zanim przejrzą tą właściwą. A więc zaczyna się akcja.

Altair (ten przodek) był najlepszym z Asasynów, ale nie zawsze przestrzegał kodeksu. No i po pewnej akcji (która miała na celu przejęcie skarbu templariuszy), która się ledwo udała, bo zginął jeden z innych asasynów, którzy poszli razem z nim, mistrz zakonu postanowił go "zabić". Jednakże potem Altair jakby "budzi się ze snu" i jest zdziwiony, że żyje. Mistrz odebrał mu rangę i jest teraz tylko żółtodziobem. Mistrz ofiaruję mu zamianę- dziewięć osób, przez których krucjaty trwają, w zamian za jego życie. Altair się zgadza.

A więc Altair zabija kolejne osoby. Każda ofiara, mimo że czyniła zło, mówi, że jednak czyniła dobrze. Altaira to ciekawi i pyta się mistrza, ten jednak zawsze ucieka się od odpowiedzi. Po każdej misji Altair dowiaduje się różnych rzeczy od mistrza (np. tego że wszyscy to byli Templariusze, albo przed ostatnią, że ROBERT, ostatni cel, ma taki sam cel jak Asasyni, czyli pragnienie, by na świecie zapanował pokój. Bractwo Asasynów nie podziela tylko jego "sposobu" do osiągnięcia tego.

A więc jest już ostatni cel- Robert. Kiedy Altaira przybywa go zabić- żołnierze zastawiają pułapkę. Altair zabija wszystkich i zaczyna ściągać maskę Robertowi. Okazuje się, że to kobieta. Mówi mu gdzie jest Robert. Altair idzie tam, walczy z nim i go pokonuje. Przed śmiercią Robert jednak mówi coś, co wstrząsa Altairem. Mówi, że tych co zabił byli strażnikami skarbu, który się uratował w tej ledwo udanej misji, o której wspomniałem wcześniej. Altair się pyta czy to wszyscy, a Robert odpowiada, że jest jeszcze jeden- jego własny MISTRZ! A więc Altair idze do mistrza. Tam czeka go walka z innymi asasynami no i widzi różne dziwne rzeczy. Jednak wraz z pomocą przyjaciela dochodzi do mistrza. Po ciężkiej walce z samym mistrzem i potęgą skarbu, Altair zamierza zniszczyć skarb. Czy go zniszczył? Nie pokazano. Pojawił się tylko globus z różnymi punktami zaznaczonymi na nim po cały świecie.

TYle co do Altaira. Podczas badań Desmond również dowaiduje się ciekawych rzeczy. Doktor jest Templariuszem i chce odzyskać ten skarb po to by kontrolować ludzkie umysły, a Lucy, jego pomocnica, jest Asasynką i robi wszystko by to uniemożliwić. Desmond po ostanim wspomnieniu widzi, to że Lucy świeci się na niebiesko a Vidic na czerwono. Widziz też różne dziwne rzeczy na ścianach i na podłodze, tak jakby zostały napisane krwią.

I tutaj gra się kończy

[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coz to za cenzura? PRL wraca? ja moze chcialem liznąć troche fabuły aby wiedziec o co biega, to nie wolno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A coz to za cenzura? PRL wraca? ja moze chcialem liznąć troche fabuły aby wiedziec o co biega, to nie wolno?

Zaznacz tekst i bedziesz mógł przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaznacz te czarne pole a jak za sprawą magicznej różdżki tekat się pojawi

Magia co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu autor zastosował trudne do złamania zabezpieczenie żeby nikt kto jeszcze nie grał a ma zamiar nie dowiedział się tego czego nie powinien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff dobra dzieki, jednak jest tekst Wlaczam, patrze,czarna plama, kurcze co jest grane, zadnego wyjasnienia. Moze gdzies jest info o tym tu na forum ale bez przesady. Powinno byc info do infa

Dzieki chlopaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę lecieć kupić grę, bo za granicą wprowadzili już Platinum, a takiego szarożółtego gówna nie kupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×