Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że nie. Gdyż jest to zbyt duża pojemnościowo rzecz. I zmienia zbyt dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie spolszczenie dużo by by pomogło osobom nie znającym jezyka angielskiego, nie trzeba zgadywać o co autorom chodziło ułatwiło by to bardzo

szkoda ze az tyle czasu im zajęło, na pewno mieli by wiecej klientów o pare miesięcy wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie czemu nasza wersja jest o 50PLN tańsza od oryginalnej? Czy ten dubbing jest aż tak zły? Ja bym wolał napisy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musztarda po obiedzie, kto to im teraz kupi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byly napisy, to bym gre zrozumial... Chyba jednak kupie polska wersje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupię Nie to żebym nie znał angielskiego i wogle ale nie przeszedłem Assassins Creed'a całego... Teraz Jest po polsku więc można się pośmiać z marnego dubbingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... angielski w AC nie jest taki straszny. Żadnego Szekspira tam nie znajdziecie ^^ Nie ma co się zrażać do gry tylko dlatego, że nie ma napisów. Ja miałem na myśli mojego 10 letniego brata ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam ze zachowali się bardzo nie fair, w piątek rozglądałem się za assassins creed na c3n3dz3 i była za w cenie około 150-200 (nie pamiętam dokładnie) i nie było ani słowa o lokalizacji, wiec kupiłem na bardzo popularnym serwisie aukcyjnym w atrakcyjnej cenie, jednak czuje się oszukany (oczywiście ze strony oficjalnego dystrybutora ), no chyba ze pojawi się łatka do pobrania, (w co wątpię) ba, był bym skłonny zapłacić nawet za nią (ale nie przeginajmy!), O lokalizacji na 360 było tak głośno, jak o tym Bolku z SB, a o wersji na ps3 nawet newsa, nigdzie!

takie zagrania są chamskie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie kazał się śpieszyc z zakupem. Widzisz ... życie, gdybyś poczekał do dzisiaj miałbyś może Polską wersję

No ale i tak na początku było mówione że nie będzie PL na PS3, tylko X360 i PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt Ci nie kazał się śpieszyc z zakupem"

od daty premiery minęło hoho, i wpadłem na pomysł ze tak, to ten dzień, podszedłem do lustra i powiedziałem, jes aj ken! a tak na serio, to chyba powinno być jakieś przynajmniej małe oświadczenie o tej lokalizacji, bo gdzie nie czytałem tam pisało, ze na ps3 bankowo nie będzie, a info o tym z dnia na dzień się pojawiło, właściwe nie info tylko sama aukcja, wiec.. wiec tylko dla orłów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt Ci nie kazał się śpieszyc z zakupem. Widzisz ... życie, gdybyś poczekał do dzisiaj miałbyś może Polską wersję

No ale i tak na początku było mówione że nie będzie PL na PS3, tylko X360 i PC.

Rozbawiłeś mnie... Po 1. Premiera była wpiz*u temu a Po 2. Skąd miał wiedzieć że będzie PL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletny bezsens z tą wersją PL. Teraz nikt nie kupi i osoba zatwierdzająca spolszczenia uzna, że polonizacji gier na PS3 nie opłaca się robić, bo towar słabo schodzi. Tak było z KOTORem na PC. Wydali jedynkę po Angielsku, później po Polsku, wszyscy rzucili się na początku na wersję angielską, na drugą część już nie dostał wydawca w Polsce pozwolenia. Przynajmniej cena przyzwoita - za miesiąc na allegro za 100zł nówki będą chodzić. A napisów w grze chyba wogóle nie ma...przynajmniej w oryginalnej wersji nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ze słuchu z angielskiego za dobry nie jestem ;/ Zresztą to było dziwne zagranie z tym brakiem napisów- każda gra ma, a taki hypowy Assassin's Creed nie ma

No cóż- mój błąd. Zamieniłem się R&C na AC (do dziś nie wiem czemu to zrobiłem ). Myślę, że opchnę na Allegro za pół ceny- dopłacę z 50 zł, a potem [span style=color:#000000;background:#000000]zamiast Battlefielda, kupię R6V2 xD (no chyba że znajdę inne fundusze;) Więc panie ''A''- nic nie jest jeszcze pewne [/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest taka sama polonizacja jak ta pc'towa to ja wole wersję angielską AC. U kumpla widziałem Assassin'a spolonizowanego. Wrażenie było takie, że na ekranie widzę AC ale dźwięki słyszę z Neverwinter Nights.. Normalnie zbaraniałem hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w polskiej edycji będzie możliwość wyboru angielskiego przy włączaniu gry? lub w opcjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze w ogóle ktoś coś mówi ? po co tu pl ? są tytuły które potrzebują go dużo bardziej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokój i bezpieczeństwo Maliku

Oby w tym mieście zapanowało choć jedno...

Nie mogę się przestać śmiać

Tragedia... Teraz przynajmniej wiem czemu to jest tańsze o 50zl od angielskiej. I dlaczego na obniżkę angielskiej czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmiku który podał ps360ii, jestem zadowolony ze kupiłem anglika, dubbing jest po prostu do chrzanu, w ciągu minuty można usłyszeć kilkakrotnie ten sam tekst, w tej samej tonacji, najlepiej jest w tłumie, każdy gada co innego wiec nikogo zrozumieć nie można, zdecydowanie wolałbym napisy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej chyba wypadla ta laska "pomocy, niech mi ktos pomoze..." xD Ktos nia kurde szarpie, a ona w takiej lagodnej tonacji... no nie wiem kto to wymyslil :/ Kurde... mogliby spolszczyc Obliviona albo cos, przeciez AC jest na tyle prosta gra, ze nawet nie potrzeba nic rozumiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak głosy głównych postaci nie są najgorsze, to przechodnie ... szkoda gadać. Co jak co, ale w ang też tak dużo nie ma różnych kwestii ;p

Ogólnie dubbing tylko dla młodszych graczy, którzy nie rozumieją angielskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt dubbing spierniczyli, ale ważne, że wreszcie zrozumie więcej niż 10% xD

btw. Kiedyś słyszałem, że Ubi pracuje nad łatką do AC, która dodaje podpisy...Ale chyba zaprzestano prac... Graczom, którzy mniej znają angielski, takie podpisy by się przydały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×