Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę lecieć kupić grę, bo za granicą wprowadzili już Platinum, a takiego szarożółtego gówna nie kupię ;)

też nie trawię tych opakowań platinum i zawszę jak już na coś poluję to musi być to wersja normalna :P a co do assassina to kiedy ma być druga część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo, niedawno zostalo tylko ogloszone ze bedzie, ale szacowanej daty jeszcze nie ma, chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koncern Ubisoft znany jest z bardzo dobrej jakości swoich produktów. Nic dziwnego, nad niektórymi firma pracowała dobrych kilka lat. Wygląda na to, że drugiego Assassin's Creed'a doczekamy się znacznie później, aniżeli przewidywaliśmy.

więcej na wp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jest więcej informacji na temat dwójki? Zapodajcie jakiś link czy co...  :P

Ciekawy jestem... Na PS3 nie mam, ale miałem na mojego nieszczęsnego Xbox360... Gra bardzo fajna, ciekawa fabuła itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze nie da się włączyć subtitlesów ? Angielski umiem ale nie wszystko ze słuchu mi wchodzi, zwłaszcza jak ojciec nad głową puszcza mi Tool :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to masz zonka, bo się nie da. ja też tak miałem i wymieniłem się na wersje PL. W sumie, wbrew pozorom, nie jest taka zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę już się bardziej wsłuchać, niż ten denny dubbing... dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wolę już się bardziej wsłuchać, niż ten denny dubbing... dzięki :)

wersja angielska jest znośna, aktorzy mówią wyraźnie, że nawet bez napisów bez problemu można wszystko zrozumieć. A dubbing jest spoko, ale irytuje mnie brak możliwość przełączania na angielską wersję, która o wiele lepiej pasuje do klimatu gry. Jak będzie wychodziła dwójka to sobie kupię znowu jedynkę, aby przypomnieć sobie całą fabułę - może być ciężko wtedy znaleźć wersję angielską...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość nietypowe pytanie.

Czy oryginalne pudełko Assasina w wersji Angielskiej (nie kolekcjonerska) zawiera coś poza płytą i instrukcją (jakaś mapka, poradnik etc.)?

Edytowane przez Howard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam dość nietypowe pytanie.

Czy oryginalne pudełko Assasina w wersji Angielskiej (nie kolekcjonerska) zawiera coś poza płytą i instrukcją (jakaś mapka, poradnik etc.)?

moje nie zawierało. Prawie żadna gra na PS3 nie ma nic więcej niż płyta + instrukcja. Czasami tylko jakaś kartka reklamowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(jakaś mapka, poradnik etc.)?

Na takie dodatki możesz liczyć wyłącznie w edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na takie dodatki możesz liczyć wyłącznie w edycji kolekcjonerskiej.

Haha, Ubisoft dał plamę. A mapa jest w podstawowej edycji Far Cry 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha, Ubisoft dał plamę. A mapa jest w podstawowej edycji Far Cry 2?

Tak.

Jest tu ktoś ze stolicy? Jak to jest z dostępnością polskiej edycji Assassina np. w Saturnie Arkadia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak.

Jest tu ktoś ze stolicy? Jak to jest z dostępnością polskiej edycji Assassina np. w Saturnie Arkadia? :)

zapewne w tego typu sklepach grę znajdziesz, innym pytaniem jest cena, bo pewnie będzie oficjalna, oscylująca około 200zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapewne w tego typu sklepach grę znajdziesz, innym pytaniem jest cena, bo pewnie będzie oficjalna, oscylująca około 200zł...

Właśnie dowiedziałem się, że w Empiku dostawa będzie dopiero 6 stycznia, a cena to 170zł. Jestem ciekaw jak wygląda sprawa s Saturnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo wersje angielsko-języczne są 50 zeta taniej. PL'ki jak post wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, angielskie wersje są za 99zł, choćby na sklepgekon.pl. Ale mój angielski jest tak dobry, jak pad od Joytecha do PS3, więc poluje na polska wersje (choć dubbing to najgorsze coś, co można zrobić, czyt. lektor rulez :whistling: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
angielskie wersje są za 99zł

Nie dość, że lepsza wersja pod względem wykonania (brak beznadziejnego dubb) to jeszcze taniej ją sprzedają.. nieźle hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nieco dziwi, że tak gra dalej jest w takiej cenie, w końcu to żadna nowość. za 100zł jest np little big planet. wiem, że to różne gry ale chodzi mi o czas jaki jest już na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie nieco dziwi, że tak gra dalej jest w takiej cenie, w końcu to żadna nowość. za 100zł jest np little big planet. wiem, że to różne gry ale chodzi mi o czas jaki jest już na rynku.

gry konsolowe tanieją od nowości do poziomu jakoś 100zł i koniec, taniej można dorwać tylko używki. Jak wychodzą w platynach to robi się trochę taniej, do około 80zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie.. Nowego Uncharteda wyhaczyłem za ok 80zeta a kiedy to było.. chyba jeszcze przed premierą GTA IV. Fakt, faktem ok. stówki trzeba mieć żeby zaopatrzyć się w trochę starszy tytuł. Dziwi mnie tylko, że LBP tak szybko poszło w dół z ceną.. niby taki hicior. Wnioskuję, że słabo się w PL sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj, można kupić oryginały poniżej 100zł i to nawet w Polsce i nie muszą być z serii platynowej. wystarczy poszukać. nie wspominam, że na zachodzie masz już w ogóle do wyboru do koloru. w przypadku tej gry nawet używki są droższe od innych gier a przecież podobno strasznie monotonna jest ta gra. a jednak ma duże branie co widać na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.. wszędzie słychać jakie AC jest monotonne/nudne etc. Wychodząc z założenia ze misje są skonstruowane w podobny sposób no to sorry nie ale najnudniejsza seria świata to chyba GTA cała wygląda mniej więcej tak: przejedz z punktu A do punktu B. Zresztą na upartego to każda gra wygląda właśnie w ten sposób, więc nie rozumiem o co kaman tym wszystkim malkontentom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×