Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

a ja tak sobie mysle, i nawet konsultowale mta teorie z kilkoma osobami..... ze wszelkie zakazy na wynajetych serwerach sa bezprawne. Wszelkie ograniczenia przez adminow typu no shotguns, no m320, no claymore itp na moj gust sa nielegalne, i spokojnie po banie mozna raportowac takiego admina. Ograniczenia mozna sobie wprowadzac na prywatnych meczach, ale nie rankingowych. Mecze rankingowe ktore zaliczaja wszelkie statystyki gracza, powinny byc rozgrywane wg zasad DICE, a nie widzimisie admina. Dlatego uwazam ze te wszsytkie opisy serwerow z zakazami to kompletna bzdura i kazdego bana mozna od razu raportowac do DICE.

Taka moja teoria, moge sie mylic.

Jedyne co moze modyfikowac admin, to to, co jest dostepne przy konfiguracji serwera, czyli ilosc ticketow, rotacja map, czasy bezczynnosci do kicka, teamkill itp.

Kazde inne wymagania co do graczy, tylko w prywatnym meczu.

Edytowane przez snosch
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Jechu kiedys wylukac jak grasz tankiem :) Moze wlasnie dlatego malo gram CQ bo u mnie we frends list 3/4 ludzi nagina w Cod.Zreszta sam jestem stara wiara w Coda i TDM tylko gram.Druga sprawa to ta ze sam ciskam w BF3 bo nikt u mnie nie gra w BF3 a wbijac na wasze serwy bez znajomosci tylko tu co sie post jakis skrobnie to tez tak glupio.pozdro 4 all

A jak wiadomo samemu bez kumatego teamu to mozna sobie pograc wlasnie w TDM a nie CQ.

Jak by ktos byl chetny zeby mnie lekko podszkolic w innych trybach to PSN id takie jak pod avatarem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tak sobie mysle, i nawet konsultowale mta teorie z kilkoma osobami..... ze wszelkie zakazy na wynajetych serwerach sa bezprawne. Wszelkie ograniczenia przez adminow typu no shotguns, no m320, no claymore itp na moj gust sa nielegalne, i spokojnie po banie mozna raportowac takiego admina. Ograniczenia mozna sobie wprowadzac na prywatnych meczach, ale nie rankingowych. Mecze rankingowe ktore zaliczaja wszelkie statystyki gracza, powinny byc rozgrywane wg zasad DICE, a nie widzimisie admina. Dlatego uwazam ze te wszsytkie opisy serwerow z zakazami to kompletna bzdura i kazdego bana mozna od razu raportowac do DICE.

Taka moja teoria, moge sie mylic.

Jedyne co moze modyfikowac admin, to to, co jest dostepne przy konfiguracji serwera, czyli ilosc ticketow, rotacja map, czasy bezczynnosci do kicka, teamkill itp.

Kazde inne wymagania co do graczy, tylko w prywatnym meczu.

Masz racje co do zakazów --- nie ma w regulaminie ok

Teraz 2 sprawa po raportowaniu na (admina, serwer) co Dice ma zrobić ???? Zamknąć serwer?

Przecież prywatne serwery to jest ich żyła złota. Teraz wyobraź sobie sytuacje kupujesz (wynajmujesz na 30 dni) serwer wQ#$a Cię mass nie masz mozliwości banowania broni. Jedyne co możesz zrobić to informować graczy z jakiego powodu dostają bana.

Dice zamyka serwer ---- tracisz pieniądze

Skoro wynajmuję to mam prawo na "swoim serwerze" grać jak chce

Dice dało ciała nie dając wyboru "banowania broni"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko często nie zabraniają samego mass'a

ostatnio nawet znalazłem serwer bez 93R czy RPK

Jakby były serwery bez tych latających złomów to by byla dopiero sieka moim T-90 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to ze DICE zarabia na tym, nie znaczy ze moze tam byc uprawiana samowola, tzn moze byc, ale na prywatnych meczach.

Zeby nikt mi nie zarzucal, ja calkowicie akceptuje ogolnie przyjete reguly, i rozumiem prosby o nie uzywanie broni ogolnie przyjetych za OP lub zbugowanych (g3a3 z MASSem i strzalkami, kiedys USAS z odlamkami itp), ale nikt nie ma prawa mi mowic ze nie moge grac famasem, shotgunami, czy m320 czy rpg. Poprostu jest to bezprawne.

A juz regula typu "no shotguns" to dla mnie kompletna bzdura, i pierwsze co robie jak wejde na taki serwer to biore 870 ;) Shotguny to taka sama bron jak kazda inna, i jesli nie sa zbugowane, czy ich moc nie wynika z jakichs bledow, nie widze powodu do ich nieuzywania.

@Luk28cz

skoro wynajmujesz, to masz prawo robic co chcesz, ale na prywatnym meczu. Nie na rankingowym.

Rankingowe gry sa dla wszystkich i z uzyciem wszelkiego dostepnego sprzetu.

Wynajem serwerow powstal po to, aby mozna bylo rozgrywac prywatne necze czy rozgrywki klanowe, a nie po to, zeby gracze uprawiali samowolke w rankingowych meczach.

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zakazywanie jakichkolwiek broni na rankingowych serwerach powinno być zabronione i karane, jak to zresztą szumnie EA/DICE zapowiadało w regulaminach i blogach. Najlepsze zakazy jakie ostatnio widziałem to zakaz stingerów/igieł i pantsirów/centurionów :D. Noż qrwa trzeba być niezłą latającą ciotą żeby coś takiego napisać na rankingowym serwie.. Chyba gościa za często zestrzeliwali. Ja zwykle mam te zakazy w dupie, używam tego na co mam ochotę. Jak dostaję kicka/bana to zmieniam serwer i tyle. Szkoda czasu na użalanie się przez jakichś zakompleksionych baranów. Massa i tak nie używam więc nic czym gram nie jest OP (z wyjątkiem ostatnio noża który kosi co się da :)

Nie, nic z tym nie można zrobić, bo EA/DICE ma to głęboko w dupie. Niech ktoś spróbuje zgłosić cokolwiek do supportu EA :). Takich półmózgich patałachów jeszcze nie spotkałem. Mam kilka toczących się case'ów w supporcie EA i co odpowiedź to debilniejsza i mniej na temat od poprzedniej. Jak kiedyś chciałem zgłosić gościa za to że mi dał bana na serwie za to że go zabiłem chyba z 5 razy pod rząd, to mi odpisali instrukcje jak odinstalować grę, zainstalować ponownie i przeinstalować punkbustera, to powinno pomóc!!! :). Bez kitu. Więc naprawdę szkoda czasu na rozkminianie jak to powinno być. Albo gramy tak jak jest, albo tylko na oficjalnych serwach, albo alternatywą jest nie grać w ogóle. Tyle.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiekszy problem @cwir , ze te oficjalne serwery poznikaly w natloku tego prywatnego gowna. Trzeba sie troche wysilic zeby znalezc oficjalny serwer, najlepiej poprzez SZUKAJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do W/L ratio to wystarczy wychodzić z meczy zapowiadających się przegraną

będąc słabiakiem możesz mieć ratio 500 lub więcej

sam czasami wychodzę, bo nie lubię się kisić w bazie (i vice versa) więc miałem kiedyś ratio 4,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje co do zakazów --- nie ma w regulaminie ok

Teraz 2 sprawa po raportowaniu na (admina, serwer) co Dice ma zrobić ???? Zamknąć serwer?

Przecież prywatne serwery to jest ich żyła złota. Teraz wyobraź sobie sytuacje kupujesz (wynajmujesz na 30 dni) serwer wQ#$a Cię mass nie masz mozliwości banowania broni. Jedyne co możesz zrobić to informować graczy z jakiego powodu dostają bana.

Dice zamyka serwer ---- tracisz pieniądze

Skoro wynajmuję to mam prawo na "swoim serwerze" grać jak chce

Dice dało ciała nie dając wyboru "banowania broni"

Oczywiscie ze DICE na tym zarabia ale regulamin ustala EA , a w nim jest jasno napisane ze jesli dany serwer im przeczy to moga go zamknac i wlasciciel traci $ . Malo tego , regulamin moze ulec zmianie bez Twojej wiedzy i to Ty masz go sprawdzac ( Pkt G. http://tos.ea.com/legalapp/WEBPRIVACY/US/en/PC/ ) .Admin moze zabronic broni np. OP jedyne co lamie zasady to narzucanie broni ,,np tylko pistol '' https://help.ea.com/uk/article/bf3-rules-of-conduct

BTW

Dzisiaj odwiedzil mnie DJ z nazeczona i ze swoim EE . Przyznam ze granie na tym sprzecie wymaga czasu i dobrego ustawienia . Fakt ze gralem na jego ustawieniach i byc moze szlo by mi lepiej na wlasnych . Mimo wszystko nie jest to takie proste jak Wam sie wydaje . Nie mam zamiaru sie na ten temat rozpisywac , miale opisac odczucia opisalem i mity sobie obalilem . Osobiscie wole pada bo jest wygodniejszy ale w zadnym ze sprzetow nie widze przewagi .

Pisze z PS3 bez znakow PL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zakazywanie używania czegokolwiek jest nielegalne mówiłem już to dawno, ale żeby specjalnie się wysilać i tracić czas na raportowanie takiego admina, serio? Zagospodarujcie ten czas na klikanie w pajacyka albo coś pożytecznego, bo EA/DICE ma to w głębokim poważaniu.

najwiekszy problem @cwir , ze te oficjalne serwery poznikaly w natloku tego prywatnego gowna. Trzeba sie troche wysilic zeby znalezc oficjalny serwer, najlepiej poprzez SZUKAJ.

Aha... wysilaniem się nazywasz dosłowne wstukanie 20 znaków w wyszukiwarce, a potem dodatnie takiego serwera do ulubionych. Jeśli tak, to nie mam pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie chodzi o wysilanie, uwazam poprostu ze cale to prywatne gowno powinno miec oddzielna zakladke, a nie byc pomieszane z normalnymi serwerami DICE.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Jechu kiedys wylukac jak grasz tankiem :) Moze wlasnie dlatego malo gram CQ bo u mnie we frends list 3/4 ludzi nagina w Cod.Zreszta sam jestem stara wiara w Coda i TDM tylko gram.Druga sprawa to ta ze sam ciskam w BF3 bo nikt u mnie nie gra w BF3 a wbijac na wasze serwy bez znajomosci tylko tu co sie post jakis skrobnie to tez tak glupio.pozdro 4 all

A jak wiadomo samemu bez kumatego teamu to mozna sobie pograc wlasnie w TDM a nie CQ.

Jak by ktos byl chetny zeby mnie lekko podszkolic w innych trybach to PSN id takie jak pod avatarem ;)

Na serwie loL gra się naprawdę świetnie wbiłem i byłem w druzynie z 2 polakami i o dziwo polką byłem miło zaskoczony komunikacja+miła atmosfera i zleciały 3 h .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwie loL gra się naprawdę świetnie wbiłem i byłem w druzynie z 2 polakami i o dziwo polką byłem miło zaskoczony komunikacja+miła atmosfera i zleciały 3 h .

Cieszę się, że Ci się podoba, a Polki jeszcze nie spotkałem :biggrin:

nie, to nie chodzi o wysilanie, uwazam poprostu ze cale to prywatne gowno powinno miec oddzielna zakladke, a nie byc pomieszane z normalnymi serwerami DICE.

Pomysł sam w sobie bardzo dobry, ale mamy do czynienia z DICE, które nie wpadnie na coś tak oczywistego. Ostatnio partolą całą robotę robiąc więcej złego niż było obecnie. Mówię o konsolach, bo na PC gra się naprawdę świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do W/L ratio to wystarczy wychodzić z meczy zapowiadających się przegraną

będąc słabiakiem możesz mieć ratio 500 lub więcej

sam czasami wychodzę, bo nie lubię się kisić w bazie (i vice versa) więc miałem kiedyś ratio 4,5

jak wychodzisz z serwera, to pomijając pierwsze kilkanaście sekund po rozpoczęciu, bez względu na wynik i powód wyjścia (zwiecha, disconnect lub quit), zawsze zalicza Ci przegraną. więc jeśli faktycznie miałeś ratio 4,5 to nie przez twoją genialną strategię. jedynie chyba po kicku/banie nie zalicza przegranej ale nie jestem pewny na 100% bo aż tak często mnie nie kickują i nie sprawdziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do W/L ratio to wystarczy wychodzić z meczy zapowiadających się przegraną

będąc słabiakiem możesz mieć ratio 500 lub więcej

sam czasami wychodzę, bo nie lubię się kisić w bazie (i vice versa) więc miałem kiedyś ratio 4,5

Już nie jednego takiego widziałem, co brał czołg, nie potrafiąc nim grać, a gdy przegrywaliśmy przez niego to zmieniał stronę. Tak w ogóle to masz taką statystykę jak wyjścia, co też obrazuje Twoje wyniki. U mnie to jest spowodowane głównie freezami i zerwaniem połączenia z EA.

ps. Shotguny to koksy :D http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/44681791/4/261537003/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy jest 870 ze SLUG'ami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie jednego takiego widziałem, co brał czołg, nie potrafiąc nim grać, a gdy przegrywaliśmy przez niego to zmieniał stronę. Tak w ogóle to masz taką statystykę jak wyjścia, co też obrazuje Twoje wyniki. U mnie to jest spowodowane głównie freezami i zerwaniem połączenia z EA.

ps. Shotguny to koksy :biggrin:http://battlelog.bat...91/4/261537003/

widzę że jechu zmieniłeś zdanie na temat shotgunów :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... ale nie pomyśleliście, że robienie oddzielnej zakładki z serwerami od DICE nie jest właśnie dla nich korzystne? Wtedy ludzie (po początkowym szale związanym z dużą ilością ticketow) woleli by grać na serwerach oficjalnych. A na prywatnych świeciły by pustki.

Tak więc: pustki na serwerach prywatnych = ludzie przestali by je kupować = mniej kasy dla DICE.

A może też zmniejszyli ilość swoich serwerów ze względu na prywatne... takie luźne domyślenia :ok:

Więc, nie wiem jak wy ale ja osobiście nie wierzę, ze powstaną kiedykolwiek zakładki oddzielające serwery prywatne od publicznych. Bo nie jest to celowe "przeoczenie". Moim zdaniem jest to przyjęty model biznesowy...

Bo skoro nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że jechu zmieniłeś zdanie na temat shotgunów :laugh:

Ogólnie nie jestem ich zwolennikiem, ale już porobiłem pozostałe bronie na blaszki, więc się za nie wziąłem. Na koniec zostawiłem snajperki, jak się znudzi zwykłe granie to na QSy sobie pójdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... ale nie pomyśleliście, że robienie oddzielnej zakładki z serwerami od DICE nie jest właśnie dla nich korzystne? Wtedy ludzie (po początkowym szale związanym z dużą ilością ticketow) woleli by grać na serwerach oficjalnych. A na prywatnych świeciły by pustki.

Tak więc: pustki na serwerach prywatnych = ludzie przestali by je kupować = mniej kasy dla DICE.

A może też zmniejszyli ilość swoich serwerów ze względu na prywatne... takie luźne domyślenia :ok:

Więc, nie wiem jak wy ale ja osobiście nie wierzę, ze powstaną kiedykolwiek zakładki oddzielające serwery prywatne od publicznych. Bo nie jest to celowe "przeoczenie". Moim zdaniem jest to przyjęty model biznesowy...

Bo skoro nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...

Niekoniecznie tak by było. Niektóre wynajmowane serwery są spoko, mają regularnych spoko ludzi, fajne rotacje map i różne ilości ticketów a admini dbają o porządek i balans. Powinna być nie zakładka a opcja w filtrowaniu wyszukiwarki żeby pokazywać tylko oficjalne serwy. Mnie jedynie boli to że w kółko są te same mapy grane. Wake Island spotkać na CQ graniczy z cudem. Jedna z moich ulubionych map, a wiem że ludzie przeważnie jej nie lubią, Sharqi i Karkand też teraz należą do rzadkości. Za to kanałami, bazarem i metro już rzygam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by nie spowodowalo spadku zainteresowania prywatnymi serwerami, a jedynie prywatnymi serwerami z debilnymi adminami. Dobre prywatne serwery bylyby nadal oblegane, chocby ze wzgledu na tickety itp. Taki uklad wprowadzilby poprostu porzadek, na ktorym ucierpieliby jedynie debile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by nie spowodowalo spadku zainteresowania prywatnymi serwerami, a jedynie prywatnymi serwerami z debilnymi adminami. Dobre prywatne serwery bylyby nadal oblegane, chocby ze wzgledu na tickety itp. Taki uklad wprowadzilby poprostu porzadek, na ktorym ucierpieliby jedynie debile.

Ale chłopaki... spójrzcie trochę szerzej. Jaki jest stosunek dobrych serwerów (prywatnych) do wykupionych przez "dzieciaki". Ja z braku czasu nie gram tyle co wy ale z tego co czytam na forum to częściej skarżycie jakieś serwery zamiast chwalić. A jak już chwalicie to przewijają się te same :biggrin: W związku z tym, mogę się założyć z kim tylko chcecie o browar, że taki podział nigdy w bf3 nie powstanie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My na jednym mamy 100% a na drugim 200%. Chyba nawet mapy BTK sa na tym 200%. Bany na darta dodam do tego ze standardowa iloscia ticketow i mozna spokojnie grac. Pod warunkiem,ze jakis admin akurat jest w poblizu i pilnuje porzadku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś gra w stylu kolozpolski

http://battlelog.bat...72/4/183621097/

czyli zostawia tylko noobów :happy:

Ja wczoraj grałem na jeszcze lepszym serwerze. Każdy kto "ośmielił się" mieć więcej pkt od admina musiał polecieć, ja wyleciałem już chyba po kilku minutach gry :D

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/44684359/4/230495846/

Swoją drogą wczoraj spotkała mnie jeszcze inna przygoda, gram sobie a tam nagle coś w stylu PECHa z tą różnicą że "Zostałeś zabity przez admina" i tak kilka razy- mam rozumieć że tak się dzieję gdy admin przerzuca mnie do drugiego zespołu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×