Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

@ bons, why ?!? supasy idą rano do roboty więc kończą granie wcześniej . z kim ja będę klepał późnymi wieczorami ? ;)

i pamiętaj że to nie wina konsolety ( mimo że leciwa wiekiem) tylko gry ,hehe.

rzeczywiście dobrym wyjściem byłby bc2, tam nic się nie tnie . za 50-60 zeta masz ekstra gierkę z dodatkowymi mapami i online passem. :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ bons, why ?!? supasy idą rano do roboty więc kończą granie wcześniej . z kim ja będę klepał późnymi wieczorami ? ;)

i pamiętaj że to nie wina konsolety ( mimo że leciwa wiekiem) tylko gry ,hehe.

rzeczywiście dobrym wyjściem byłby bc2, tam nic się nie tnie . za 50-60 zeta masz ekstra gierkę z dodatkowymi mapami i online passem. :)

Dajesz @okoni na pole boju:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bc2 kupiłem półtora miesiąca temu za 27zł (bez passa + 10 przesyłka), przegrałem jakieś 70h. Fun duży, od czasu do czasu lagi są , wywala mnie z gry bardzo rzadko. Po patchu Bf3 u mnie wiesza się raczej rzadziej ale nadal wiesza. Nie wiem czy to wina gry czy konsoli- może poczciwa ps3 nie wyrabia i zawiesza się z przegrzania. Ciekawy jestem czy na x360 też tak się wiesza i zanika głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości szukałem jakichś konkretów odnośnie "Armored Kill" i oto co znalazłem:

  • Several new vehicles are featured in the expansion, including new tank destroyers, an AC-130 gunship, ATVs, and mobile artillery.
  • Taking over a specific base grants the controlling team access to an AC-130 gunship. The gunship travels on a fixed circular path around the bases and it has four seats -- two for shooting 125mm cannons at the ground and two anti-air turrets for defending its airspace.
  • Though only four people can man the AC-130 at once, other soldiers can use it as a mobile parachute spawn point.
  • The AC-130 is also a great position to spot and mark enemies for your teammates.
  • If your team controls the AC-130, the smart strategy is to have all patrolling the aircraft defend it from oncoming attacks so it can continue its forceful barrage.
  • The AC-130 is heavily armored, but it cannot be repaired by engineers. This means ground forces can bring it down with concentrated fire.
  • The tank destroyers are lighter and more limber than the tanks included in the base game. They still pack a punch, but are much more vulnerable than the conventional tanks.
  • Over 20 upgrades are available for the new vehicles, but there is no new infantry weaponry.
  • Armored Kill also has a new Tank Superiority mode, but DICE wouldn't go into specifics just yet.
  • You should spawn on a squad member near a hot zone or to jump into a vehicle. Given the large size of the map, hiking from your home base to a flag point takes a while.
  • The maps are large enough that you can employ new team tactics like positioning your mobile artillery on the ridge and shelling any troops approaching a hotly contested flag capture point from a long range.

Z nowej klasy śmigłowca nici, dojdzie za to Tank Destroyer, czyli lżej opancerzona jednostka przeciwpancerna. AC-130 nie będzie pojazdem sensu stricte, a raczej mobilną bazą, która będzie się poruszać po stałej, kołowej trajektorii - wystartuje po zajęciu konkretnej bazy. Z jego pokładu będzie można prowadzić ogień za pośrednictwem 2 przeciwlotniczych i 2 przeciwpancernych stanowisk, oraz spawnować się w ładowni przeprowadzać desant spadochronowy. Ma być ciężko opancerzony, ale możliwy do zdjęcia zarówno z ziemi i powietrza = jeśli dany team będzie chciał się nim dłużej nacieszyć to siły lotnicze powinny natychmiast skupić się na jego obronie. Nowa mapa jest mega wielka.

Czyli pomysły spoko, ale nie na konsole i mecze na 24 graczy - już to widzę: 4 myśliwce, po 4 osoby w AC-130 i helikopterach i na kilkukilometrowej mapie szuka się nawzajem 10 osób :rofl:

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu to walka w pojazdach, a wy chcecie grać piechotą. Jeszcze ma dojść tryb Tank Superiority, czyli pewnie same czołgi/pojazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o kogo dokładnie chodzi? Tabelę z turnieju CQ PS3liga.pl znajdziesz na ich forum.

Mam pytanie jak można dostać się do tej ligi tzn. gdzie trzeba wysłać formularz zgłoszeniowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu to walka w pojazdach, a wy chcecie grać piechotą. Jeszcze ma dojść tryb Tank Superiority, czyli pewnie same czołgi/pojazdy.

Chcemy grać wszystkim i chcemy aby coś się działo ale na takim dużym lev przy 24 graczach będzie wiało co najwyżej nudą. Jeśli zwiększą ilość graczy przynajmniej do 32 to będzie ok, nie mówiąc już o pc gdzie ktoś wcześniej dobrze napisał że będzie się lał miód z monitora.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak można dostać się do tej ligi tzn. gdzie trzeba wysłać formularz zgłoszeniowy ?

Poczekaj na drugi sezon ligii. Do obecnego się nie zapiszesz. Zapisywanie jest dziecinnie łatwe, każdy członek plutonu musi mieć tam konto i lider po prostu pisze posta z listą członków. Tyle. Podczas zapisów wszystko będzie dokładnie wyjaśnione, tylko jak mówiłem trzeba czekać na nowy sezon.

Edytowane przez deadmau49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie takie przycięcia po patchu? Normalnie grać nie mogę, gra mi chodzi tak jakbym miał słaby internet. Strzelam do przeciwnika a on nagle przeskakuje kilka - kilkanaście metrów dalej i nie mogę go dobić. Po prostu przeciwnicy przeskakują co jakiś czas trochę. Co jest grane? włączałem na różnych serwerach i na wszystkich to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nawet teraz na większych mapach w trybie podboju często wieje pustką.

dlatego wyszedł CQ, dla tych co lubia akcje a nie biegac i szukac przeciwnika :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś nikt mnie nie zabił z C4 na QC normalnie święto :laugh:

Jak dla mnie mtar21 jest lepszy od ACW-R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego wyszedł CQ, dla tych co lubia akcje a nie biegac i szukac przeciwnika :banana:

Nie o to chodzi, sens tego jest taki, że na niektóre mapy na 24 graczy to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa, że kiedyś uwożliwą grę 64 graczom jakimś patchem tak samo jak dodali możliwość chatu i skasowali input laga? ;__:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sama jak wygranie pelnej puli w lotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa, że kiedyś uwożliwą grę 64 graczom jakimś patchem tak samo jak dodali możliwość chatu i skasowali input laga? ;__:

Dropy animacji byly by tragiczne na PS3, jakby dali opcje na 32 graczy (nie mowiac juz o 64). PS3 to technologiczny antyk, ktory mam nadzieje ze zostanie za rok zastapiony next-genami...A jesli chodzi o INPUT LAG"A, to sie mylisz drogi kolego. Zredukowali go znacznie, ale nadal uniemozliwia on wykrecania wybitnych wynikow (chyba ze grasz ze zgrana ekipa). Do komfortu 576p daleka droga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z Cycem mordujemy się na sekwanie (we dwojke gralismy bo reszty naszej druzyny nie licze, średni poziom to coś koło 13, nie mylic z 13 pulkownikiem). Jada nas niemilosiernie, we dwóch jesteśmy w stanie odbijać jedną na 4 flagi. Przychodzi @okoni wraz z jakim kumplem i Adi. Zaczynamy się odbijac od dna, powoli przeważać i już gnieciemy przeciwników.... Zwis konsoli. Potem juz nie moge się do kolegów dołączyć bo oczywiscie jakaś pała wlazła. @okoni sorras czekałem w kolejce chyba z 5 minut i stwierdziłem ze dorzuce się do brata na metrze - w sumie nie najgorsza decyzja bo rodzinnie jechaliśmy zdrowo hehe

True Battlefield Moment z tą zwiechą hehe

Edytowane przez Liquid_Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh , takie życie supas . już sami z adim nie daliśmy rady ( mój kumpel też miał zwiechę) . za to pograłem jeszcze wczoraj wieczorem . wbiłem do bonsa ( jak zwykle wrzuciło mnie do drużyny przeciwnej) , a tam gwałt respa. no ale jak jest zimin , twój brat , adi , korek, bones i arek to inaczej być nie może . później po kilku planszach jak do nich dobiłem to tak wiało nudą że gdyby nie hejty arka to bym usnął :biggrin:( momentami nawet dla jaj trochę sobie trollowaliśmy) . na koniec trafiło nam się metro i po kilku minutach nudy nagle mecz stał się wyrównany , druga strona zaczęła cisnąć i ..... jeb , cały serwer wyebało . widocznie loLsi( bo to był chyba ich serwer) mają tam jakiegoś wirtualnego strażnika który stwierdził że jest późno i wszyscy muszą iść spać :biggrin: .

edit:@down

w sumie można się było podzielić i fajnie pograć , ale rzadko się zdarza aby razem w tyle osób na jednej stronie wylądować . teksty przez hs'a bezcenne! liczyłem że jak to serwer lolu to ktoś od nich wpadnie i będzie równy mecz . no , ale wszystkiego widocznie mieć nie można. ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh , takie życie supas . już sami z adim nie daliśmy rady ( mój kumpel też miał zwiechę) . za to pograłem jeszcze wczoraj wieczorem . wbiłem do bonsa ( jak zwykle wrzuciło mnie do drużyny przeciwnej) , a tam gwałt respa. no ale jak jest zimin , twój brat , adi , korek, bones i arek to inaczej być nie może . później po kilku planszach jak do nich dobiłem to tak wiało nudą że gdyby nie hejty arka to bym usnął :biggrin:( momentami nawet dla jaj trochę sobie trollowaliśmy) . na koniec trafiło nam się metro i po kilku minutach nudy nagle mecz stał się wyrównany , druga strona zaczęła cisnąć i ..... jeb , cały serwer wyebało . widocznie loLsi( bo to był chyba ich serwer) mają tam jakiegoś wirtualnego strażnika który stwierdził że jest późno i wszyscy muszą iść spać :biggrin: .

Heh a chciałem wczoraj jeszcze włączyć to bym dobił do Ciebie to byśmy opor stawili - pewnie jeszcze jeden by był potrzebny żeby było wyrownanie bo tak przecież jest najlepiej grać (bones albo moj braciak i byłoby git). No widziałem ten raport z ostatniego meczu. Wszyscy na siwo tak jakby wszystkich wywaliło właśnie :biggrin:

Jak jest 5-6 ziomów na headsetach grajacych w jednej druzynie to nic oprócz masakry na respie przeciwnika nie wróżę. No chyba, że w drużynie przeciwnej byłoby też 5-6 osób z jakiegoś klanu - wtedy najciekawsze meczyki.

@up No jak wieczorem wchodzę na konsole to widze z 6-8 ziomów spkojnie grających wiec można sobie funSparring zrobić hehe.

Edytowane przez Liquid_Snake
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to nie pamietam kiedy ostatni raz gralem na swoim serwerze. Tylko spr ile osob jest (przewaznie 0) i na tym sie konczy. Do jednego serwa uprawnienia admina maja tylko 2 osoby wiec nawet jesli widzicie,ze gra ktos od nas to szansa,ze jest to admin jest niewielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś problem z odblokowaniem nieśmiertelnika CZŁOWIEK ORKIESTRA .

Wszystkie zadania wykonałem , a nieśmiertelnik mi się nie odblokował , niby pierdółka ale pytam z ciekawości .

Dobra moje niedopatrzenie , teraz spojrzałem na battelogu że trzeba najpierw odblokować pozostałe nieśmiertelniki .

Edytowane przez Wojtekg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś CQ bedzie dostępny dla pozostałych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może pojadę zdartą płytą i odgrzewanym kotletem , ale już mnie ku...ca bierze gdy mam użyć noża . wczoraj na sekwanie dostawaliśmy ostre baty i udało mi się trzech gości zajść od tyłu . dwóch zadźgałem bez problemu , a nad trzecim który leżał i kampił machałem tak długo że wreszcie zrespił się na min pierwszy z zadźganych i wsadził mi kosę :verymad: . kurde, czy te osły z dice nie są wstanie zrozumieć że ta głupia kosa to nie tylko taki gadżet , ale broń którą czasem można przesądzić wyniki meczu . gdybym opędzlował tych gośći po cichu , przejąłbym flagę i dał szansę na respienie się reszcie drużyny. a tak gwałt respa , bo reszta wolała wybrać snajpera i leżeć w krzakach zamiast grać. eh , idę po piwo bo się zdenerwowałem ! polska gola , je..ać ruskich!

edit : @up

z tego co mi wiadomo nowe dlc ma być dostępne 18/19 czerwiec .

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może pojadę zdartą płytą i odgrzewanym kotletem , ale już mnie ku...ca bierze gdy mam użyć noża . wczoraj na sekwanie dostawaliśmy ostre baty i udało mi się trzech gości zajść od tyłu . dwóch zadźgałem bez problemu , a nad trzecim który leżał i kampił machałem tak długo że wreszcie zrespił się na min pierwszy z zadźganych i wsadził mi kosę :verymad: . kurde, czy te osły z dice nie są wstanie zrozumieć że ta głupia kosa to nie tylko taki gadżet , ale broń którą czasem można przesądzić wyniki meczu . gdybym opędzlował tych gośći po cichu , przejąłbym flagę i dał szansę na respienie się reszcie drużyny. a tak gwałt respa , bo reszta wolała wybrać snajpera i leżeć w krzakach zamiast grać. eh , idę po piwo bo się zdenerwowałem ! polska gola , je..ać ruskich!

edit : @up

z tego co mi wiadomo nowe dlc ma być dostępne 18/19 czerwiec .

@okoni - dzisiaj kurde będzie się działo na tym meczu - remis minimalnie musimy dzisiaj wydziargać. Co do kosy to no comments - nie działa w większości przypadków tak jak należy. Ona chyba służy w tej grze do chwalenia się poziomem wtajemniczenia w wushu czy jak to sie tam nazywa:)

edit2:

@down - z tego co wiem to problemy byly ( w sensie nie można było) przed patchem. Teraz nie sprawdzałem ale pewnie nie naprawili tego bo w patch-notes'ach tego nie zamieścili.

Edytowane przez Liquid_Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×