Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to ciekawi co w następnych zadaniach wymyślą. Palnik i robocik już był, więc teraz może defibrylator albo MAVa dadzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zadania z robocikiem to warto wejść na rush'a i jako obrońca przykampic i zawsze jakiś frajer się znajdzie przy mcom'ie :rolleyes:

Wysłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk

Myślełm że będzie to trudne ale teraz juz wiem ze jest to banalne, ja przykampiłem w jednym z "pokoi" na metrze (jest ich sporo) i tylko czekałem az przybiegła grupka napaleńców, 2 ubiłem a trzeci juz mi rozwalił zabaweczke ale zadanie wykonane w pare minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślełm że będzie to trudne ale teraz juz wiem ze jest to banalne, ja przykampiłem w jednym z "pokoi" na metrze (jest ich sporo) i tylko czekałem az przybiegła grupka napaleńców, 2 ubiłem a trzeci juz mi rozwalił zabaweczke ale zadanie wykonane w pare minut.

Ja wczoraj starałem się przykampić na planszy operacja 925, przy fladze C.

Położyłem się na ziemi za jakimiś fotelami, kanapami. Odpaliłem robocika i....

... niestety wcisnąłem wsteczny :)

Był samobój i niestety nie zaliczyło tego jako zabicia :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ciekawi co w następnych zadaniach wymyślą. Palnik i robocik już był, więc teraz może defibrylator albo MAVa dadzą :D

Następne zadanie; Przejechać czołgiem pięciu techników. Mimo tego że nowe mapy szybko się nudzą to fajnie się do nich wraca po bieganiu np.na wyspie Chark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wbiłem z kolegą na pusty serwer i zadanie z robocikiem zrobiłem bez żadnego kampienia .

Wszystkie zadania zrobione teraz tylko cieszyć się nowymi giwerami i czekać na nowe rozkazy hehe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,da się na ps3 włączyć pogląd całej mapy jak na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanko. Przez przypadek włączyłem sobie w broni pojedynczy ogień. Jak przestawić z powrotem na ciągły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyżakiem w dół przełączasz tryby strzelania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skontaktowałem się z pomocą EA w sprawie dźwięku to mi kazali zrobic nastepującą czynnośc

Please try the step- There may be some corrupt files on your system. Let’s try to delete these files by following the steps below: 1. Press the PS button on the controller to enter the PLAYSTATION 3 XBM (XrossMediaBar). 2. Select the Game tab. 3. Select the Game Data Utility and press the X button. 4. Select your game 5. Find and delete all the files listed.

Na nowo trzeba potem premum ściągnąc

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że w moim wypadku to ma wyglądać tak - wywalam całą grę z dodatkami i pobieram znowu BF3 (13 GB), B2K (ok. 1,5 GB), CQ (ok. 1,2 GB) plus patcha ?

No chyba sobie odpuszczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że w moim wypadku to ma wyglądać tak - wywalam całą grę z dodatkami i pobieram znowu BF3 (13 GB), B2K (ok. 1,5 GB), CQ (ok. 1,2 GB) plus patcha ?

No chyba sobie odpuszczę...

ja spróbuje może coś się zmieni . dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to czekam na info :). Jak zadziała to się jakoś zmuszę do pełnego reinstalla, bo bez dźwieku nie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skontaktowałem się z pomocą EA w sprawie dźwięku to mi kazali zrobic nastepującą czynnośc

Please try the step- There may be some corrupt files on your system. Let’s try to delete these files by following the steps below: 1. Press the PS button on the controller to enter the PLAYSTATION 3 XBM (XrossMediaBar). 2. Select the Game tab. 3. Select the Game Data Utility and press the X button. 4. Select your game 5. Find and delete all the files listed.

Na nowo trzeba potem premum ściągnąc

Haha. Support EA i ich rady :D. Spróbuj i daj znać. Stawiam browara że nie pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogli powiedzieć, że w przypadku zaniku dźwięku w grze, należy ją wyłączyć i włączyć ponownie. Na pewno pomoże - do następnego razu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he tez ze weterani wierza w takie sciemy z supportu. Mozna zapalic swieczke tez pewnie pomoze :-)

Krw mody wylaczcie te odpowiedz nie moze byc dodana bo napisana za szybko - to ssie.

Edytowane przez Zonzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto warto runda 500% ticketow 25 minut i te 20 k uda sie ukulac. Po za tym mapki konkretne i chociaz mniej osob na mapce ciagle jest akcja flagi przrjmuje sie 20 razy szybciej i sa blisko siebie do tego genialny tryb mistrz broni. Uwierz mi ze warto 2 flaszki w weekend mniej i jest kilkadziesiat godzin zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Close Quarters?

Warto dla jednych,nie warto dla drugich,nie ma jasnej odpowiedzi.Trochę poczytaj wcześniejszych wypowiedzi to może w jakimś stopniu pozwoli ci wyrobić sobie opinię.

Ja kupiłem Premium i szczerze to po ok 2-3 dniach totalnie odpuściłem CQ-pogrywam na oklepanej podstawce no,ale wiadomo,że Premium to nie tylko CQ.

Edytowane przez unki
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie CQ to tragedia. Tak jakbym grał w call of duty :/. Kompletny chaos i brak elementu taktycznego. Wszyscy biegają od flagi do flagi jak szaleni. Gdyby nie nowe bronie, które są świetne to bym żałował zakupu. Już B2K jest lepszy sto razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie CQ to tragedia. Tak jakbym grał w call of duty :/. Kompletny chaos i brak elementu taktycznego. Wszyscy biegają od flagi do flagi jak szaleni. Gdyby nie nowe bronie, które są świetne to bym żałował zakupu. Już B2K jest lepszy sto razy.

No dobra a czego się spodziewałeś po czymś co ma nazwę Close Quarters? Wojen snajperów?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja te rady z EA robiłem i nic nie dają ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja te rady z EA robiłem i nic nie dają ;)

Dzięki za info odpuszczę sobie pobierania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a czego się spodziewałeś po czymś co ma nazwę Close Quarters? Wojen snajperów?

Normalnej rozgrywki typu Metro? Snajperem jak się potrafi to też można na bliski dystans pograć, więc nie wiem o co Ci chodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×