Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Niezależnie od tego co powiedział Deadmau , musisz wiedzieć że bf3 ma spore problemy z dźwiękiem ( zaniki ), jak i czatem. Często mam tak że przez trzy-cztery mapy słyszę ziomków przez hsa idealnie, a na następnej mapie są jakieś szumy trzaski zaniki lub siła głosu jakby z marsa nadawali.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego co powiedział Deadmau , musisz wiedzieć że bf3 ma spore problemy z dźwiękiem ( zaniki ), jak i czatem. Często mam tak że przez trzy-cztery mapy słyszę ziomków przez hsa idealnie, a na następnej mapie są jakieś szumy trzaski zaniki lub siła głosu jakby z marsa nadawali.

Mnie sie nieraz wydaje, że niektórzy z Was to zamkniętej lodówki nadają :) Głos w tej grze jest masakryczny...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ci się wydaje . ja muszę być blisko wodopoju , a browar trzymam tylko w lodówce. :biggrin:

właśnie podali info http://www.ps3site.pl/battlefield-4-zadebiutuje-na-poczatku-2014-roku/120612

pytanie nr1: czy dożyję ;)

pytanie nr2: czy zamierzają jeszcze twardo trzymać mocno spocone ps3 na rynku przez 2 lata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak już przy BF3 trzeba grać na niższej rozdziałce żeby normalnie celować to co dopiero będzie się dzialo w grze kolejnej. Ja podziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam jeszcze taki od prodiża . jakością nie odbiega od hdmi :biggrin:

przewod-przylaczeniowy-do-prodiza-kuchenek-opiekaczy-1-5-metra.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Wy, BF4 nie wyjdzie IMHO na tą generację konsol. Już teraz wersje PC i konsolowe dzieli zbyt wielka przepaść jakościowa. Jako że EA ma umowę z Sony przy wydawaniu dodatków dla BF3, to sądzę, że mogą mierzyć teraz w launch nowej konsoli. PC zdolny uciągnąć BF4 na pewno będzie droższy niż PS4, a dla mnie to wystarczający argument za zakupem nowej czarnuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Wy, BF4 nie wyjdzie IMHO na tą generację konsol. Już teraz wersje PC i konsolowe dzieli zbyt wielka przepaść jakościowa. Jako że EA ma umowę z Sony przy wydawaniu dodatków dla BF3, to sądzę, że mogą mierzyć teraz w launch nowej konsoli. PC zdolny uciągnąć BF4 na pewno będzie droższy niż PS4, a dla mnie to wystarczający argument za zakupem nowej czarnuli.

Podobno pierwszy projekt wizualny ps4 był srebrny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,tylko mam wkręcać że gra nie działała chociaż działała mi jedeń dzień :biggrin:

Koleś, bierzesz paragon i wysyłasz listem ekonomicznym razem z grą i kartką z opisem uszkodzenia na adres EA. :) Nie piszesz nic, że gra działała jeden dzień (lol), tylko że "na płycie jest wgniecenie". Wymieniają od razu. Mi po roku w grania w Bad Company 2 pierdolnęło się wielkie pęknięcie na płytce, wysłałem im, i po tygodniu przyszedł kurier z nową grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam opcje kupna BF3, tyle że jest to wersja angielska, czy po odpaleniu gry jest szansa gry z polskim lektorem?

Hmmm, z tego co wiem na niemieckiej wersji gry jest polski lektor. Tak swoją drogą dobrze gra się i bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam opcje kupna BF3, tyle że jest to wersja angielska, czy po odpaleniu gry jest szansa gry z polskim lektorem?

Nie ma takiej możliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,chcę zakupić sobie dodatek back to karkand,i mam pytanie.

czy jedynym wyjściem żeby zakupić klucz aktywujący dodatek muszę go zakupić przez PSN

Na allegro tez mozesz kupic. Przelewasz kase, wysylasz potwierdzenie i masz po jakims czasie kluczyk na emailu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie nieraz wydaje, że niektórzy z Was to zamkniętej lodówki nadają :) Głos w tej grze jest masakryczny...

Ja myślę, że ze studni :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Wy, BF4 nie wyjdzie IMHO na tą generację konsol. Już teraz wersje PC i konsolowe dzieli zbyt wielka przepaść jakościowa. Jako że EA ma umowę z Sony przy wydawaniu dodatków dla BF3, to sądzę, że mogą mierzyć teraz w launch nowej konsoli. PC zdolny uciągnąć BF4 na pewno będzie droższy niż PS4, a dla mnie to wystarczający argument za zakupem nowej czarnuli.

Tak, jeżeli musisz kupić całego kompa, jeżeli nie to napewno nie będzie droższy, bo nie musisz grać na ultra. Najniższe detale + najniższa siatka na pc wygląda lepiej niż na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam teraz do was takie pytanie. Dlaczego normal a nie np hardcore? od początku chyba BFa grałem na serwach hardcore, ale jak zacząłem was dodawać do friendsów to widze all normal. Czy warto wrócić na nor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeżeli musisz kupić całego kompa, jeżeli nie to napewno nie będzie droższy, bo nie musisz grać na ultra. Najniższe detale + najniższa siatka na pc wygląda lepiej niż na ps3.

Ale ja mówię o Battlefield 4 na nowej konsoli. Jeśli wyjdzie na PS4, to na 100% będzie wyglądać lepiej niż low na PC. ;) Ośmieliłbym się nawet założyć, że nie będzie gorsze niż Ultra. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mówię o Battlefield 4 na nowej konsoli. Jeśli wyjdzie na PS4, to na 100% będzie wyglądać lepiej niż low na PC. ;) Ośmieliłbym się nawet założyć, że nie będzie gorsze niż Ultra. :biggrin:

Aaa. nieważne :P źle zrozumiałem, gorączka 39-40stopni przez 3 dni + angina na wakacje robi swoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.wiocha.pl...,Polskie_wojsko

xD

czy wy też się tak denerwujecie jak andrzej , jak wam noob czołg na respie spod nosa gwizdnie i rozpieprzy po trzydziestu sekundach jazdy?

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×