Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Się ***** nagrali :) Więc oficjalnie wychodzimy z grupy na pierwszym miejscu wygrywając wszystkie mecze. Niedługo kolejne mecze w ćwierćfinale. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odblokować parę broni za punkty z współpracy (głownie 93R), ale nie mam Headseta. Da się przejść te zadania bez komunikacji głosowej, czy się nawet do tego nie zabierać? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odblokować parę broni za punkty z współpracy (głownie 93R), ale nie mam Headseta. Da się przejść te zadania bez komunikacji głosowej, czy się nawet do tego nie zabierać? ;/

bez problemu dojdziesz do 5 misji, w niej może być mały kłopot, ale znam ludzi, którzy bez hs i z losowym kompanem online dali radę to przejść ;)

zresztą, jak przejdziesz 10 razy operacje exodus to punktu lecą, więc tak czy owak na 93R nazbierasz :)

ew, możesz na skype gadać z kolegą i grać, ja tak teraz przechodzę z kumplem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że im większy poziom trudności tym wiecej punktów leci w kooperacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jako nagrody... zasilacze do kompa. Da fuq?

Trzeba zauważyć, że taki zasilacz sporo kosztuje i można go sprzedać za okrągłą sumkę, ewentualnie do PC'ta włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie ucieszyl z obojetnie jakiego turnieju na ps3 organizowanego przez dice. W szczegolnosci gdyby dogtag byl do wygrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem ustawienie rozdzielczości na 576p i gra się o wiele lepiej kosztem jakości. Potrafiłem zabić nawet 10 gości pod rząd ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co takiego sie zmienia, że gra się o wiele lepiej? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza rozdzielczość = brak input laga = lepsza celność, kontrola odrzutu i ogólnie łatwiej jest przewidzieć zachowanie naszego żołnierza/broni gdy sterowanie jest płynne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza rozdzielczość = brak input laga = lepsza celność, kontrola odrzutu i ogólnie łatwiej jest przewidzieć zachowanie naszego żołnierza/broni gdy sterowanie jest płynne.

Nie każdy grający na wyższej rozdzielczości ma input laga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Szczesliwi posiadacze xbox'owego BF3 moga cieszyc sie totalnym brakiem input laga w 720p (gra sie identycznie jak w 576p na PS3). :) A tak na serio nie istnieje TV HD oraz monitor PC, na ktorym nie bylo by lag'a w 720p. Dice to nieudacznicy w programowaniu ps3, i to fakt niezaprzeczalny. Ostatnio kolega z druzyny slyszal naszych ziomkow bedacych w przeciwnej druzynie na CQ WTF!? :) Ta gra jest jak nasze dziecko z zespolem down'a. Niestety trzeba je kochac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazar,większość biegała medykiem,bo ma najlepszą broń.Coraz częsciej się z takim zjawiskiem spotykam.Nie było komu zniszczyć LAVA,który siał spustoszenie.A wystarczy dwóch techniów,żeby skończyć sielankę typowi,który nabija sobie punkty tym pojazdem.Samemu jest trochę ciężko.Pytam się więc kurw@,na ch@j te wszystkie klasy i podział na broń ?!.Każda klasa powinna mieć broń o podobnych parametrach,wtedy miałoby to sens.3/4 broni nie nadaje się do użytku.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Szczesliwi posiadacze xbox'owego BF3 moga cieszyc sie totalnym brakiem input laga w 720p (gra sie identycznie jak w 576p na PS3). :) A tak na serio nie istnieje TV HD oraz monitor PC, na ktorym nie bylo by lag'a w 720p. Dice to nieudacznicy w programowaniu ps3, i to fakt niezaprzeczalny. Ostatnio kolega z druzyny slyszal naszych ziomkow bedacych w przeciwnej druzynie na CQ WTF!? :) Ta gra jest jak nasze dziecko z zespolem down'a. Niestety trzeba je kochac :)

Gram na monitorze HP w2207h (z matrycą podatną na input laga) w 720p. Oto moje wyniki: http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/deadmau49/stats/359952754/ps3/ Mając input laga nie dałoby się tak grać (nie chodzi o przechwalanie się). Więc 'your argument is invalid'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze cie, twoje statsy maja byc dowodem na brak input laga!? Jak gra sie z zajebista ekipa ta zawsze sie ma dobre wyniki. Pograj sobie jako random- spada SPM i k/d. Ja testowalem gre tez na monitorze Pavilon ( 8 letnim), i lag jest. Po prostu przelacz gre n 576p, pograj pare dni i wroc do 720p. Odczujesz roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo pograj trochę w bc2 a później wróć do BF3, lag jest, był i będzie na ps3 (bo nie wierzę, że to naprawią a k/d nie ma tu nic do tego ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na monitorze HP w2207h (z matrycą podatną na input laga) w 720p. Oto moje wyniki: http://battlelog.bat.../359952754/ps3/ Mając input laga nie dałoby się tak grać (nie chodzi o przechwalanie się). Więc 'your argument is invalid'.

Te noobskie staty mają świadczyć o tym, że nie masz input laga?:) W ogóle takie ratio jest nie osiągalne na padzie, na pewno grasz na myszce...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w 720p nie mam input laga. Koniec kropka. Mylisz, że wywodziłbym się na ten temat tutaj jakbym nigdy nie spróbował gry w 576p? I grałem nie na myszce tylko na gitarze z Guitar Hero!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAG

Na wielkim bazarze biegają medykiem bo może dużo expić ratując poległych członków zespołu ale jak ja tam gram to zawsze jestem ja medykiem i jeszcze z 2 innych reszta to najczęściej wsparcie i technicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś dokupić Premium do bfa?? Czy jest możliwośc zakupu nie poprzez pss za 180zł?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ustawić to 576p, bo bym sobie sprawdził jak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×