Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

"Suwak" odpowiadający za czułość w grze jest uniwersalny? Chciałem sobie trochę zmniejszyć czułość w jetach.

Czułość na jetach jak i na heli jest taka sama zawsze, sprawdzaliśmy to z kosmalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy przegraliście chociaż jeden mecz? Szacun że mam takich ludzi w friendsach :D

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuc***g yeah !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG...

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to licze na to,ze kiedys jakas druzyna zdecyduje sie na jedna z duzych map (w to,ze wybierzecie co innego niz metro to przestalem wierzyc). Ciagle granie tych malych popierdolek i nie tykanie typowo BF'owych map jest lekko smieszne. Wlosi tez wola mala mapke zamiast duzej (sekwane chyba). Moze jakims cudem niemcy albo finowie kiedys zagraja cos duzego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to licze na to,ze kiedys jakas druzyna zdecyduje sie na jedna z duzych map (w to,ze wybierzecie co innego niz metro to przestalem wierzyc). Ciagle granie tych malych popierdolek i nie tykanie typowo BF'owych map jest lekko smieszne. Wlosi tez wola mala mapke zamiast duzej (sekwane chyba). Moze jakims cudem niemcy albo finowie kiedys zagraja cos duzego

A ten znowu swoje... Tak jesteśmy dobrzy tylko na metro...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i juz sie zaczyna... Slowa nie mozna powiedziec bo zaraz od hejterow beda cisna. Wybieracie taka mape jaka wam najbardziej odpowiada i nic w tym dziwnego. Dziwi mnie to,ze inne ekipy majac dobrych lotnikow, wola sie kisic na malych mapach a przeciez BF to nie tylko infantry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i juz sie zaczyna... Slowa nie mozna powiedziec bo zaraz od hejterow beda cisna. Wybieracie taka mape jaka wam najbardziej odpowiada i nic w tym dziwnego. Dziwi mnie to,ze inne ekipy majac dobrych lotnikow, wola sie kisic na malych mapach a przeciez BF to nie tylko infantry

Ale czyja to wina? Oni najwidoczniej też się czują mocni na mapkach, które wybierają. Szwedzi wybrali Teheran - czolgi, bmpki i masa Inzynierów i daliśmy rade. To chyba jest mapka battlefieldowa jednak, nie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również dziwi to, że reszta ekip wie jakimi jesteśmy wymiataczami w piechocie, a i tak wybierają mapy typu Bazaar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o tym mowie. Przeciez wszyscy sledza wyniki i wiedza na jakich mapach gra jaka ekipa i jakie ma wyniki. Wlosi tez,maja swietnych pilotow wybieraja sekwane. Pozostale ekipy z innych grup tez nie sa zbyt skore do grania duzych map. Chyba sobie pilotow na FN zostawiaja a europa na infantry. Szkoda wielka bo BF to nie tylko metro,bazar,sekwana i teheran. Wy grajcie tak zebyscie wygrywali a inni niech w koncu ogarna,ze na ziemi bedzie ciezko i moze ktos wybierze duza mape. Chociaz raz :D

No i z dedykacja "haters gonna hate"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak Niemcy wybrali wielką mapę - Kaspijską i ich tam pokonaliśmy to pisałeś, że to się nie liczy. Weź się zdecyduj. Moja wina, że wybierają takie mapki, no moja? Metro to nasza specjalność i tą mapę rozwijamy najbardziej, co widać na wynikach. Z każdym przeciwnikiem dajemy sobie radę jak na razie. Na naszej mapie jak i ich.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś stream z tych meczów jest ? albo może VOD żebym mogł sobie oglądnąć =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie to życie supasie , jak opier....cie już wszystkich to zacznie się gadanie że przecież jeszcze nie graliście z marsjanami na mapie "księżyc" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde kozacko Panowie, gratulację, szkoda że nie ma jakiegoś streamu albo nawet best shots / scenes. Kiedy następne mecze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny mecz już 31.08, gramy przeciwko Włochom i jest to zarazem ostatni mecz fazy grupowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniam temat.

wiekszosc narzeka na C4 na mapach CQ. obczajcie jak to jest na PC

Edytowane przez freesssbee
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialiscie sie dlaczego ktos notorycznie ubija was w pol sekundy? Dla mnie tajemnica graczy ktorzy "robia" chore wyniki sie wyjasnila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×