Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jou, kto wie jak zrobic, zeby MP443 bylo odblokowane w menu gry? Wbilem juz 100tki ze wszystkich pistoletow procz tego MP443 i M9 bez tlumika... Na BLu jest do wyboru a faktycznie nie ma jak wlacze mape ;/

(jest dostepny ale z kludnka jakbym nie odblokowal)

nie lubie mistrza broni wiec nie bede tam wbijal setki

support needed pls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odblokowalem Scar-L,ale nie moge go wybrac:/ battlefield jest pelen cudow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest turniej reprezentacji europejskich - organizowany przy wsparciu twórców gry.

Oficjalnie na Battlelogu wszystko jest organizowane.

"Załapać" się już raczej nie da rady - chyba, że pogadasz z Deadmau'em

Gra jest tylko na normalu, bo jednak BF3 bardziej "noobski" jest na hardcorze :P

Ok, czyli jak rozumiem, reprezentacja jest wyłaniana z jednego klanu, wielu klanów, narodowych rozgrywek klanowych? Grają tylko na "normal"?

p.s. nie wszczynam dyskusji, ale bardziej "noobski"? Co jest bardziej noobskiego, od rzucania granatów bez szkody między swoich, oznaczonych postaci przeciwnika, i grania szturmowcem na turbomedpaczce? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli jak rozumiem, reprezentacja jest wyłaniana z jednego klanu, wielu klanów, narodowych rozgrywek klanowych? Grają tylko na "normal"?

p.s. nie wszczynam dyskusji, ale bardziej "noobski"? Co jest bardziej noobskiego, od rzucania granatów bez szkody między swoich, oznaczonych postaci przeciwnika, i grania szturmowcem na turbomedpaczce? ;)

W takim razie ludzie grajacy o kase w BF3 sa noobami bo graja na normalu gdzie trzeba przynajmniej wycelowac zeby zabic. Poza tym powazne turnieje (na PC) gra sie w FF i wylaczonym 3d spotem. Na szczescie ilosc hp zostaje taka sama bo wtedy nawet malpa moglaby grac w pro klanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teee koleś,input lag jest do tej pory,problem z dzwiękiem,zawiecha konsoli,a ty masz klapki na oczach i kupujesz premium.Dice powinno poprawić te błedy a nie wypuszczać kolejne dlc.Widać,że są tacy co dorabiają się dużych pieniędzy na ludzkiej głupocie.Dlatego nie wydam 180 zeta na kilka mapek,kamuflaży i karabinków...

to nie wydawaj i nie nazywaj wiare glupcami. kupilem premium jak sporo ludzi z tego forum.

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ma ktoś ochote wpaść dzisiaj razem ze mną na kaspiana i pozestrzeliwac pare śmigłowców z wieży? Chodzi mi o coś takiego (

).Tylko nie mówić że sie nieda, bo już pare wpadło mi :biggrin: Jeżeli jest ktoś zainteresowany, niech napisze tutaj.

Psn: ml-22kl-09

a nie lepiej zrobic cos pozytecznego dla druzyny?:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ludzie grajacy o kase w BF3 sa noobami bo graja na normalu gdzie trzeba przynajmniej wycelowac zeby zabic. Poza tym powazne turnieje (na PC) gra sie w FF i wylaczonym 3d spotem. Na szczescie ilosc hp zostaje taka sama bo wtedy nawet malpa moglaby grac w pro klanie

przy BBC2 też była podobna gadka. Miałem nie wszczynać dyskusji ;)

Masz rację co do jednego, jak dla mnie, nie najważniejszego. Skilla w headshootach (mam podejrzenia co do detekcji trafień na korpus w normalu;). Czasem wchodzę na normal, by się nie "rozleniwić" ;).

Grają na normalu bo jest bardziej popularny i widowiskowy przez dłuższą rozgrywkę

Nie mówię o 3d spocie, bo na hardzie, niestety też jest mapka :/. Mówię o pasku na postacią przeciwnika, to prawie jak wykrzyknik "tu jestem!". W ciemnych lokacjach, w dymie, w grupie to znacznie ułatwia celowanie.

Ludzie przedkładają swoje ego, czyt. skill, nad "umowny" realizm. O ile wiem, na hard nie zaimplementowali żadnego algorytmu na rykoszet, więc by zabić trzeba celować. Kwestia jest tego typu, że piewcy swego skilla nie mogą sobie bezkarnie biegać środkiem, bo mają tylko 60% health i nie tylko headshoot im zagraża :D.

To i kick za 5xFF i możliwość spawnu tylko na kapitanie, skłania do bardziej przemyślanego grania. Na hardzie raczej nie uświadczysz parenastominutowej, napier....ki w dymie

i kurzu, a to jest właśnie widowiskowe stąd turnieje.;)

Próbowałem grać na normal, i właśnie małpy mnie odstraszyły.:) Masa granatów zewsząd, kolesie biegający z C4, killcam z dupy, odbierający przyjemność grania snajperem,

a co gorsze odbierający przyjemność za odnalezienie takowego (dogtag),samonaprawiające się pojazdy. ;)

Dobra, jak powstanie serwer "normal" z FF, bez spota, samonaprawiania itd, ale z 100% health, to dajcie znać ;)

Pozdro

Siema ma ktoś ochote wpaść dzisiaj razem ze mną na kaspiana i pozestrzeliwac pare śmigłowców z wieży? Chodzi mi o coś takiego (

).Tylko nie mówić że sie nieda, bo już pare wpadło mi :biggrin: Jeżeli jest ktoś zainteresowany, niech napisze tutaj.

Psn: ml-22kl-09

Czekając na tylko 2 samoloty? Powodzenia i cierpliwości ;)

tak jak Siemek napisał , zgłoś akces do któregoś z klanów ( jest tu na forum osobny dział temu poświęcony). tam, jak cię zlustrują , będziesz miał szansę pograć na dobrym poziomie przeciwko rodakom i z rodakami . na ligę europejską raczej nie ma szans , trzeba nieźle wymiatać . no chyba że jesteś lepszy od starego cheatera vvv lolka , który grając żelazkiem ma k/d ratio 10.0 :biggrin: ;) .

Raczej nie jestem ;) ale k/d ratio nie jest akurat miarodajne. Grając we 4, szturmowcami, (a to głównie widzę na yt) takie k/d nie dziwi ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można carrować gre ^^. Ja tam chętnie poczekam, nawet niewiecie ile przyjemność to sprawia :D A kiedy sie wtrafii te uczucie 1337 =DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teee koleś,input lag jest do tej pory,problem z dzwiękiem,zawiecha konsoli,a ty masz klapki na oczach i kupujesz premium.Dice powinno poprawić te błedy a nie wypuszczać kolejne dlc.Widać,że są tacy co dorabiają się dużych pieniędzy na ludzkiej głupocie.Dlatego nie wydam 180 zeta na kilka mapek,kamuflaży i karabinków...

Ja cię w zupełności rozumiem bo by grać w nowe gry na PC kupujesz nowy procek i własnych klapek nie widzisz . PS3 ma ok 6 lat i taka gra jak BF3 jeszcze ( co prawda nie jest piękna jak na PC z 2011 roku ) na niej idzie a czy by poszła w minimalnyh detalach na PC z 2006 roku ? Czy byś miał okazje sprawdzić czy dźwięk działa bo moim zdaniem by ci się kompa zawiesił na instalce . Wiadome jest nie od dziś że BF-y itp są robione pod PC bo je da się łatwo dostosować ( jak to nazwałeś ludzka głupota bo zamiast grać na jednym sprzęcie kupią nowy , droższy i tak co roku lub po kilka razy do roku ) a konsole to dodatek który jest ich uprzejmością choć wiedzą dobrze że tacy głupcy jak ty by go chcieli za free i do tego konsole + wypłatę co piątek .

Ja premium kupiłem by wspierać DICE w nowych projektach ale nie wymagam kokosów na sprzęcie sprzed 6 lat . Już kiedyś tłumaczyłem to w temacie o premium na podstawie ( by ta chorda głupców zrozumiała w tym i ja ) klubu piłkarskiego . Najbardziej na wydawanie pieniędzy narzekają ci co nadal żyją na utrzymaniu rodziców a co dzień tracą na fajki 10zł i tu klapki mają szeroko otwarte bo łatwiej 10 zł spalić w 20 papierosach niż położyć na stoliku i podpalić banknot i tak 365 dni w roku ... bo to lepsze niż 180 zeta na kilka mapek itp tu masz 20 fajek co dzień o_O i je można palić gdzie się chce o_O nosić w kieszeni , chować przed starymi i sępić przed znajomymi bo są za 10 zeta !!

Hardcore to taki easy mode. Tego nikt nie gra klanowo

Faktycznie klanowo nie ale jedyne co jest dobre to friendly kills daje to więcej realizmu nie że twoje kule nic towarzysza nie rorbią ;) ale reszta to fakt gość dwa strzały w stope i pada :biggrin: ( chyba że o szurówkę )

Edytowane przez KJN86
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Ten koleś w filmiku wyżej natrzepał naprawdę sporo fragów w myśliwcu..... 58 000+ O,O I zauważyłem jeszcze nick TvojaStara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za HC mode jak jest radar, lol

Ponawiam prosbe o info odnosnie MP443!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frees tak jak Ci mowilem.Po pewnym czasie grajac pistolami sam mi sie odblokowal.Mialem ten sam problem.Moze jakis bug z tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za HC mode jak jest radar, lol

Ponawiam prosbe o info odnosnie MP443!

Masz na myśli MP443 ( Latarka ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gołe MP443, w menu mam locka przy tym ganie ;/

@Jarwal, jest to przedostatnia bron, na ktorej nie mam jeszcze blachy. moze jak wbije 500tke na jakims pistolu to mi sie odblokuje, lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie,czas podwojonego expa uległ zmianie i teraz trwać będzie do 31.8,ja mam premium i dla mnie to fajne info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gołe MP443, w menu mam locka przy tym ganie ;/

Nie wiem czy po ostatniej łatce podstawowe gnaty można brać tylko do danej strony. Zobacz czy u ruskich możesz wybrać Gracha.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, takie pytanie, tak jak tu napisałeś, jak gram USA to nie moge lecieć z AK74M (podst. broń szturmu u ruskich)? Bo M16A4 mi nie podchodzi.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, takie pytanie, tak jak tu napisałeś, jak gram USA to nie moge lecieć z AK74M (podst. broń szturmu u ruskich)? Bo M16A4 mi nie podchodzi.. :/

Ostatnim unlockiem u szturmowca jest M16 dla ruskich i AK74M dla US. Musisz to sobie odblokować.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki :) jeszcze pytanie, wam w grze też nie udaje się połączyć z battlelogiem? czy to możę być winątego, że mam konto i gre kupioną z uk store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o Battle Feed? Też ostatnio mam z tym problem. Przez jakiś czas nie działał poprawnie aż w końcu całkowicie przestał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, o battlefeed, ta tabelka na prawo w menu, gdzie niby powinno pokazywać co kumple robią ^^

ok, dzięki za info, świeżak w bf3 jestem dopiero ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu BattleFeed zatrzymał mi się na wydarzeniach z przed dwóch tygodni. Od niedawna nie aktualizuje się wcale. Wkrótce wszystko wróci do normy (jak zawsze).

"Suwak" odpowiadający za czułość w grze jest uniwersalny? Chciałem sobie trochę zmniejszyć czułość w jetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×