Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A co konkretnie oni znerfili w tych heli? Bo przyznaje, że dla mnie ta gra istnieje tylko w Rushu na Metro, Bazarze, Sekwanie i Demavendzie, pozostałe mapki "znosiłem" tylko dzięki heli.

Strzelec w heli nie ma już flar co daje taki efekt że heli z ogarniętym przeciwnikiem pada po minucie, ot taki mały szczególik, a tak zniszczył zabawę grając w helikopterze. Jakby mało było sposobów żeby zniszczyć go ... ale jacyś mistrzowscy gracze musieli się poskarżyć że ich heli leje, jak się nie potrafi zniszczyć i działać zespołowo to i owszem, wyniki po 60-3/4 miewałem na publiku ale jeśli wróg wali do mnie z jetów, heli, igieł i czołgu to długo nie polatam nawet z flarą strzelca. Czas pomyśleć o nieśmiertelnym CS-ie w wydaniu na konsole, w BF-a tylko klanowo zacznę grać chyba, publik zaczął się robić za bardzo randomowy i "piechociarski", drugi CoD z dużymi mapami się zaczyna robić, cała esencja gry przepadła. Jak to mówił Siara "No i w pizdu i wylądował i cały misterny plan też w pizdu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem dzisiaj w helikopterze z moim ogarniętym strzelcem (siedział obok mnie, graliśmy na dwóch telewizorach) i jednak da się latać, ale tylko wtedy kiedy przeciwnik nie ma cię dość i nie weźmie rakiet AA. Latanie w helikopterze wygląda tak - dla przykładu Kaspijska Granica.

- krążysz nad C (zataczając równe koła z unikami) młócąc i tłukąc tam przeciwników, których zabija twój ogarnięty strzelec na termowizji (widzi wszystko) w ruch idą także W KOŃCU użyteczne rakiety pilota, które zabijają 3-4 pociskami pojedynczego przeciwnika;

- ktoś nagle zaczyna cię namierzać, ty puszczasz ECM i w czasie, który ten zagłuszacz działa starasz się uciec od tej flagi i lecisz na inną. Czasami zdarza się, że jak wracasz to ktoś nadal cię namierza, no cóż wtedy znowu trzeba dać nura w ziemię, aż do zestrzelenia delikwenta z pociskiem AA.

Kilka skutecznych smaczków zachowałem dla siebie, nie lubię wszystkiego zdradzać, ale z ogarniętym (NAPRAWDĘ ogarniętym) strzelcem, który zdejmie wszystko co się znajduje pod nami i szybko wychwyci kto nas namierza da się latać, ominie jednego gościa i już rakieta do nas leci. Czołgi zdejmuje na jeden szybki przelot i to nie ważne na jakim pułapie (czasami w 3 sekundy dało się czołg z 100% rozwalić, ale to też trzeba znaleźć sposób. Zabawa się kończy aż ktoś trafi cię z pocisku AA, który od razu unieruchamia pojazd, nie dość, że trzeba wylądować to jeszcze trzeba odlecieć poza zwiększony zasięg tychże rakiet bo i tak cię namierzy. Używanie flar zamiast ECM to samobójstwo.

Więc nie ma paniki, ogarnięty pilot i ogarnięty strzelec nadal mogą rządzić w powietrzu!

Wiadomość do wszystkich znajomych: usunąłem wszystkich znajomych z Battleloga, bo nie mogłem wybrać finalnej 100 z 150. Więc plis, zaproście mnie bo dla was to jedno kliknięcie, a dla mnie 100x tyle.

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie ilości znajomych na BL - kolejny niezrozumiały pomysł geniuszy z DICE!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie ilości znajomych na BL - kolejny niezrozumiały pomysł geniuszy z DICE!!

Ta niby Battlelog miał być super społecznościowo-friendly, a tu dupa, nie rozumieją, że jak oni mają mało znajomych, to inni mają więcej. Ja się ledwo w 150 zamykałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta niby Battlelog miał być super społecznościowo-friendly, a tu dupa, nie rozumieją, że jak oni mają mało znajomych, to inni mają więcej. Ja się ledwo w 150 zamykałem...

Limit może i głupi, ale ile osób z tych "znajomych" naprawdę znasz? Większość to zapewne ludzie, z którymi grałeś raz w życiu, grasz raz na miesiąc lub dodałeś tak "dla zasady". Dodawanie np. wszystkich członków plutonu to według mnie bezsens. Czasami wystarczy po prostu przejrzeć listę i od razu się więcej miejsca zrobi.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limit może i głupi, ale ile osób z tych "znajomych" naprawdę znasz? Większość to zapewne ludzie, z którymi grałeś raz w życiu, grasz raz na miesiąc lub dodałeś tak "dla zasady". Dodawanie np. wszystkich członków plutonu to według mnie bezsens. Czasami wystarczy po prostu przejrzeć listę i od razu się więcej miejsca zrobi.

No nie bezsens... czasami fajnie jest zobaczyć co twój znajomy napisał, a nie zobaczysz tego bo nie masz go w znajomych. Pamiętaj, że żeby z kimś pogadać na Battlelogu trzeba go mieć w... znajomych. Dodanie wszystkich znajomych zapełnia moją listę, do tego dochodzą liderzy plutonów, które zamierzają zagrać z moim plutonem. 100 to za mało, nie wiem co im szkodzi zostawić to 150, albo dać więcej. Pamiętaj o graczach, którzy mają znajomych na kilku platformach tu też jest problem, bo jak masz tych 100 na PS3 i 100 na PC to gdzie pomieścisz ich wszystkich? Oprócz Orgin na PC, Battlelog jest jedynym miejscem gdzie możesz dołączyć do gry znajomego, a wszyscy wiedzą jak Orgin wygląda i ten program włącza się tylko z konieczności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle, po zagraniu paru rund na nowym dodatku (CQ i TS), jak już potestowałem nowe fury i po długich poszukiwaniach wroga kogoś w końcu ubiłem, to jak zobaczyłem grafikę na mapie z pustynią i się prawie porzygałem, to wbiłem na chwilkę spowrotem na kanały się odchamić i generalnie dzięki bogu że nie musiałem już nic więcej płacić za to.. Czekam na wersję na PC bo ta będzie zajebista, nie dość że 64 graczy to jeszcze grafika będzie piękna. Bo to co zobaczyłem przed chwilą to momentami gorsze od PS2 było. I nie żartuję ani nie przesadzam... Dawać to PS4!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam nie kupię tego dodatku:) nie uśmiecha mi się tak długo szukać przeciwnika.jak już ograniczyli liczbę graczy na konsoli to mogli stworzyć podobne dodatki niż na pc dostosowane do ilości graczy na konsolach.to takie dawanie ochlapow z ich strony

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niektórzy jeszcze się katują 576p :shok: No tych to ja podziwiam

Tak na prawdę ten dodatek jak dla mnie i dal ludzi z którymi grałem wygląda obłędnie nawet na 576p. To co będzie się działo na PC to będzie obłęd !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co będzie się działo na PC to będzie obłęd !

Niestety dopiero za tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę się doczekac wersji PC, dziś z nudów kupiłem BFBC2 na PC i jest miodzio, serwery pełne polaków i ten klimat.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze z dodatku jest TDM na Pancernej Tarczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się zawiodłem...tak czekałem na AK i wielka lipa.Jak ktoś potrafi latać to może jeszcze sobie pogra ale ja po 2 godzinach grania (a raczej jeżdżenia) już chyba prędko nie wrócę na te mapy.Jak już wcześniej pisano za mało ludzi...trafiałem na serwery,gdzie sami klanowcy grali - moze z ogarniętymi ludźmi ma to jeszcze sens,ale z randomami,żadnego.Pomijam już fakt masy trolli rozwalajacych własne heli na respie itp.Po grze mam poczucie nudy i straty czasu,nic więcej.Szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym oficjalnie pogratulować dla ludzi, którzy narzekali, że M16 jest OP. Nic w tym temacie się nie zmieniło. W połączeniu ze znerfieniem aim-assista mimo zwiększenia lekko odrzuty będziecie płakać jeszcze bardziej! Ale to jeszcze NIC! Przywitajcie nowego potwora waszą nową ulubioną broń (prawdziwego OP!!!!) z powodu, której będziecie płakać jak jeszcze nigdy, jest nią AEK!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich zawiedzionych...... pamietajcie ze sa tryby TDM i SQDM, ktore na tych mapach sprawdzaja sie swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pancerz w tym gunshipie to jakaś porażka. Sam jeden go zdjąłem 5 czy tam 6 strzałami z igły XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze z dodatku jest TDM na Pancernej Tarczy.

wypas mapka :biggrin: wszystkich pozostałych jeszcze nie widziałem, ale ta zimowa też jest niezła w trybie conq/rush, w DM/BP ssie, a w SQR i miniDM nie grałem jeszcze.

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej liczyłem na poprawienie zanikającego głosu a tutaj du...Dice po raz kolejny nas wydymało.Jestem zniesmaczony ich postawą.Nowych mapek jeszcze nie sprawdzałem po waszych negatywnych komentarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zanikającego głosu . po nowym paczu miałem zanik dzwięku na sekwanie , co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło . mam nadzieję że to było jakieś jednorazowe bo mnie ku..ca strzeli jak na każdej! mapie będę biegał po omacku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki ograne, tryby również. Cóż. Wiadomo było, że to wybuchnie na PC-ach, natomiast na konsolach jest średnio. Przy 64 graczach, można ładnie rozłożyć siły na piechotę i pojazdy, tutaj mamy tylko zabawę różnego rodzaju czołgami oraz latawcami. Zabawa jest chłodnawa, a po dłuższym pograniu będzie już tylko gorzej. Dodatkowo położył mnie na łopatki tryb Bitwa Pancerna... :fool: Wytłumaczcie mi, bo nie ogarniam. Jakim trzeba być idiotą, żeby stworzyć deathmatch z czołgami w roli głównej? Twórcy mieli ciężkie dzieciństwo? DICE sięgnęło dna. EA to już osobna kwestia. Tworzą głupkowate gry dla gimbazy począwszy od Fify, skończywszy na Batku i aż strach myśleć, co odwalą w Medalu.

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy patch poprawil cos w kwesti Aim Laga?Nie pobralem jeszcze 1.06 wiec pytam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×