Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Polscy tłumacze pracujący w EA niestety po wyjściu dlc AK strzelili tzw. "byka", w nazwie "działo samobierzne" zamiast "rz" powinno być "ż". Wiem że większość graczy tego nie dostrzeże ale to jednak kole w oczy (jak profesjonalizm to profesjonalizm). Chociaż to i tak najmniejszy problem tego dlc bo jest jeszcze kilka istotnych błędów które popełniło DICE wydając AK na konsole czyli praktycznie niegrywalny tryb Rush (ktoś pisał że "miód jak w BC2 ale raczej dla atakujących) grając jako obrońcy, wszystko dzięki "kanonierce" i nieodpowiedniemu balansowi pojazdów (skoro atakujący ma gunship'a to obrońca powinien mieć przynajmniej tunguskę. Myślę że DICE może w jakimś małym patchu po prośbie graczy to naprawi), tryb CQ = pustki, jedynie tryb BP (bitwa pancerna aka tank superiority) daje radę. Dlc kupie (bo premium nie mam) żeby sprawdzić to wszystko na własnej skórze.

Hmm teraz dopiero tego byka zauważyłem, ale w 100% racja troszkę dali ciała.

Co do kanonierki to w najbliższym czasie zostanie zmieniony jej czas respawnu z 60 sekund na 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL! Nie wiedziałem, że takie coś jest możliwe na PS3... z każdym dniem boję się coraz bardziej, że mi PS3 wybuchnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś problemy z BF3 online jak naciskam graj online to mi się wczytuje i wczytuję bez końca a jak wchodze w PSN to pisze że trwa konserwacja tej usługi wytłumaczy mi to ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@freesss

dobre , a teraz przyznaj się skąd pochodzi towar i daj namiary na dilera :biggrin2:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ci, którzy logowali się w trakcie konserwacji ale czy to jakaś nowość, że nikt nie wie ocb?

Edytowane przez tomekzwzg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie o trofiki: Odznaczony - zdobądź wszystkie beretki w grze, teraz AK doszły nowe z trybów pancernych, czyli trofika już nie dostanę bez DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przed ostatnim patchem konsola wieszała mi się raz na 10 h gry, tak po patchu wiesza się 1-2 razy na godzinę. Kuźwa ...

Macie może jakieś magiczne sposoby jak już ekran zatnie a dźwięk czasami jest w tle ? Pad nie reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie o trofiki: Odznaczony - zdobądź wszystkie beretki w grze, teraz AK doszły nowe z trybów pancernych, czyli trofika już nie dostanę bez DLC?

Chodzi o beretki tylko i wyłącznie z podstawy.

LOL! Nie wiedziałem, że takie coś jest możliwe na PS3... z każdym dniem boję się coraz bardziej, że mi PS3 wybuchnie

Wydaje mi się, że to wina gry nie konsoli. Na potwierdzenie mojej tezy mogę powiedzieć, że gdy miałem coś takiego i zmieniałem broń z podstawowej na dodatkową wszystko wracało do normy. Po prostu jakiś szalony błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale u mnie po patchu konsola sie jeszcze nie zwiesila, malo tego, dzwiek mi znikl moze ze 2 razy. DICE moze ruszylo dupe zeby cos naprawic.

Tapnięte z SGS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po tym "patchu" dzwięk mi nie znikł a konsola też się nie zwiesiła jedyne co mnie dziwi to że wszyscy latają z aek-971 wcześniej to prawie każdy latał z F2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AEK to teraz jeszcze większa kosiara.Mi jak na razie też się jeszcze nie zawiesiła ale głos jak zanikał tak zanika;/Wczoraj np na Kaspijskiej co do tej pory nigdy mi się nie zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, z AEK zrobiła się teraz kosa. Pewnie zaraz zacznie sie hejt na tych co używają, ale mam to gdzieś bo zacząłem grać tą bronią jeszcze na długo przed ostatnim patchem...

Edit// No i mi również jeszcze nie zawiesiła się konsola, ani o dziwo nie uciekł dźwięk. Zawiechy to mi w sumie bardzo nie przeszkadzały, bo przytrafiały sie prawie zawsze przy starcie gry, w trakcie samego meczu może ze 2 razy. Natomiast utraty dźwięku były strasznie wkurzające.

Edytowane przez Roniqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aek jest kosiarką , ale przed paczem też był dobry. teraz mocno poprawili pp2000 i ump . na metrze dużo osób z tym biega ( wcześniej jakoś z tym nie latali). wiadomo, zawsze będzie gadanie jak ktoś z op bronią będzie latał . już mi to wisi kalafiorem. natomiast ch*j mnie strzela jak widzę ludzi z setnym orłem i m320 napiernicza jeden z drugim , albo kampi w kartonach na dwójnogu z pkp. no , po prostu ku***ca na maxa. wszystko mogę przeboleć , tego jakoś nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym patchu mam spore problemy grając głównie na Rushu. Pomiędzy rundami zawiesza mi się konsola (przy ładowaniu kolejnej mapy, napis wczytywanie lub zapisywanie, nie pamiętam) pad nie reaguję i konieczny jest restart. Czy ma ktoś taki problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :) Czy w necie znajdę gdzieś mapki z oznaczeniami gdzie wszystko jest???

Ostatnio szukałłem PLOT na Pancernej Tarczy w podboju, wiem że jest po stronie USA ale nie wiem dokładnie gdzie, z góry dzieki za odp

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aek jest kosiarką , ale przed paczem też był dobry. teraz mocno poprawili pp2000 i ump . na metrze dużo osób z tym biega ( wcześniej jakoś z tym nie latali). wiadomo, zawsze będzie gadanie jak ktoś z op bronią będzie latał . już mi to wisi kalafiorem. natomiast ch*j mnie strzela jak widzę ludzi z setnym orłem i m320 napiernicza jeden z drugim , albo kampi w kartonach na dwójnogu z pkp. no , po prostu ku***ca na maxa. wszystko mogę przeboleć , tego jakoś nie.

No coś w tym jest. Ostatnio kolega powiedział mi, że nie umiem grać w BF3, bo biegam z AEK i M16.Odpowiedziałem mu, że po co mam być gorszy od innych, jak większość osób z tym biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra tym czym lubi. Przed patchem M16 było podobno OP, a ja nie potrafiłem tym grać. Straszny badziew dla mnie. Za to w AEK od razu się zakochałem :)

Edit// No może nie każdy, bo są jednak ludzie co grają daną bronią tylko dlatego, że jest OP.

Edytowane przez Roniqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×