Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Majster spokojnie - skoro Input laga nie było to dlaczego wszem i wobec ogłaszają, że została zaadresowana poprawka tego elementu gry. Daj sobie na wstrzymanie z tym "naszym" Input Lagiem. Graj na piecu, przecież nikt Ci nie zabroni.

deadmau nie twierdzi ze nie bylo laga, tylko ze przeszkadzal on niewielkiej w skali swiata czesci marudzacych graczy, ktorym przeszkadza zazwyczaj wszystko. Ja podobnie jak deadmau gralem od dnia premiery z lagiem i gralo mi sie swietnie, kompletnie to w niczym nie przezkadzalo. Co wiecej gralem rownoczesnie w wersje X i zmieniajac z dnia na dzien platforme, nie odczuwalem problemow ze sterowaniem. A wiec tak - LAG BYŁ..... ale tak naprawde nie stanowil problemu w rozgrywce. Krotko i na temat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dźwięk( zaniki) też przeszkadzał nielicznym , wiecznie marudzącym . kurcze , skoro to był naprawdę taki promil to czemu to naprawiali?

ty może nie miałeś problemu z tym lagiem , a ja kiedy odpalałem konsolę w 720 miałem ratio 0.8 , a kiedy odpalałem w 576 miałem 2.5 . robiłem tak kilkukrotnie , więc o tym że sobie laga wmawiam lub że nie przeszkadza mi on w grze , można zapomnieć.

dajmy już spokój z tym lagiem , cieszmy się nowymi mapkami .

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykłady, które podales potwierdziły, ze jakby twórcy gier poswieciliby trochę więcej czasu na wersję ps3 wyladalyby one o niebo lepiej od wersji na x360, a tak przez trudność programowania gier na konsoli Sony jesteśmy skazani na przeciętne porty. Niestety.

musieli by poświęcić trzy razy więcej czasu lub zatrudnić trzy razy większą ekipę :biggrin:

temu dodatkowi tez mogli ciut więcej czasu poświęcić, mapki w zdzm i zdm cq są imo przy duże ;(

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ilu z was samo się dowiedziało, że input lag w BF3 jest?

Zapewne kazdy kto odpalil gre :whistling:

Czy może padła plotka "to input lag! Zmieniamy na 576p bo tam gra się lepiej!" i tak się potoczyło? Ja osobiście jakby mi ktoś nie powiedział, że ma lagi przez niejakiego input laga to bym w życiu się o nim nie dowiedział.

Co to jest screen-tearing tez trzeba ci wytlumaczyl zebys zaczal go dostrzegac? Bo naprawde, nie trzeba byc nie wiadomo jakim mozgiem zeby odczuc ze cos jest ze sterowaniem nie tak, do tego nie potrzeba znac fachowej nazwy. To tak samo jak w BO2 - nie kazdy musi znac okreslenie "lag-compensation" zeby zauwazyc, ze co innego dzieje sie u niego na ekranie a co innego pokazuje kill-cam.

Input lag może i jest, ale to nie jest coś co aż tak przeszkadza w grze, że trzeba od razu męczyć się w niskiej rozdzielczości zmieniając już dosyć brzydką grę w jeszcze gorszą.

No nie wiem, dla mnie celnosc w FPSach to sprawa wrecz priorytetowa, bez tego nie da sie wygrac pojedynkow, i kazde starcie bedzie czysta loteria. No chyba ze ktos preferuje spamowanie granatami, walenie na pale z RPGa, czy granie glownie w pojazdach, itp., wtedy owszem, celnosc i precyzja nie sa az tak potrzebne.

Na przykład tego co dane jest nam zobaczyć w Uncharted albo Killzone? ;)

Czyli relatywnie male przestrzenie, waskie korytarze i ciasne pomieszczenia? No bo cos za cos, z 256MB RAM nie da sie miec wszystkiego, a swoim rozmachem BF3 zjada w.w. tytuly na sniadanie, wcale nie ustepujac im przy tym graficznie.

Generalnie to nie rozumiem za bardzo do czego pijesz? Probujesz wmowic ludziom (rok po premierze gry) ze nie ma zadnego input-laga i wszystko sobie sami ubzdurali? Jakby naprawde tak bylo to nie powsztal by osoby temat temu poswiecony ciagnacy sie przez kilkadziesiat stron, i to tylko na tym forum, nie wspominajac o tych wiekszych zagranicznych. Moze jeszcze pojdziesz na forum CoD i bedziesz przekonywal ludzi ze ktos wmowil im lagi w BO2 po sypnal nazwa "lag-compensation"? ;) Ogolnie, jak sie robi multiplatformowke to jak sama nazwa wskazuje - na KILKA platform, a nie tylko jedna (PC) a reszcie daje sie niedopracowany chlam ktory jest daleki od ukonczenia.

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM DUŻY PROBLEM !!! Nie wiem jak wam, ale po patchu BF3 mi teraz klatkuje i nie da się grać. :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaaaardzo długi czas nie grałem w BF'a czy możecie mi powiedzieć jaka jest teraz rekomendowana broń na asfalta bo dziś próbowałem M16 i ni huhu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co kolega powyżej, zostałem zmuszony grać przez kabel component gdyż mój kochany tv sony oczywiście 2 miesiące po gwarancji nie może się połączyć z konsolą przez hdmi, ale mniejsza o to , po wgraniu najnowszego patcha obraz zaczął klatkować, przy machaniu bronią lewo-prawo nie ma płynności, niestety jest to na tyle dokuczliwe że zabiera całą przyjemność z grania

Wie może ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki ale Ja nie mam żadnych problemów z kalatkowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaaaardzo długi czas nie grałem w BF'a czy możecie mi powiedzieć jaka jest teraz rekomendowana broń na asfalta bo dziś próbowałem M16 i ni huhu.

Polecam KH 2002
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaaaardzo długi czas nie grałem w BF'a czy możecie mi powiedzieć jaka jest teraz rekomendowana broń na asfalta bo dziś próbowałem M16 i ni huhu.

AEK-971 (kolimator i chwyt), M16A3 (kolimator, dwójnóg - byle nie z uchwytem), M416 (kolimator i chwyt) do tego bronie PDW dostępne dla każdej klasy: P90 (kolimator, laser i tłumik płomieni) i MP7 (kolimator, laser, powiększony magazynek).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu z was samo się dowiedziało, że input lag w BF3 jest?

Dla mnie reakcja na tym filmiku pomiedzy padem=tv jest znacznie dluga. Nigdy nie rznalem w bfa w 576i tylko non stop w 720 i mimo ze nie mialem az tak duzego opoznienia jak na tym filmiku to sie przyzwyczailem, a teraz po tym paczu gra sie jeszcze lepiej.

Nie ma juz co ciagnac tematu, tylko cieszyc sie gra i nowym dodatkiem..

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Input lag i dźwięk został naprawiony, ale wyraźnym kosztem bo gra straciła kilka klatek na płynności.

Swoją drogą, nie wiem dlaczego, ale mi się lepiej grało z input lagiem O_O do tego nowego sterowania jeszcze się nie przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Input lag i dźwięk został naprawiony, ale wyraźnym kosztem bo gra straciła kilka klatek na płynności.

Swoją drogą, nie wiem dlaczego, ale mi się lepiej grało z input lagiem O_O do tego nowego sterowania jeszcze się nie przyzwyczaiłem.

Zmniejsz czułość albo po prostu poświęć trochę czasu i przyzwyczaisz się do szybkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odblokowalem belty dlugodystansowe. Pytanie: jak je ustawic do swojej kuszy, bo nie widze tego w customizacji broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odblokowalem belty dlugodystansowe. Pytanie: jak je ustawic do swojej kuszy, bo nie widze tego w customizacji broni?

Dokładnie tak samo jak zmienia się tryb strzału w broni automatycznej czyli strzałka w dół :dpad:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo jak zmienia się tryb strzału w broni automatycznej czyli strzałka w dół :dpad:.

dziekuje Ci bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dorzucę do tematu laga (lub braku).

Grałem na dwóch różnych TV przez większość czasu - 46" i 29".

Różnica między nimi była naprawdę spora i przy grze 720 kontra 576 osiągałem różne wyniki. Czułem wręcz, że przy 720 celownik "pływa".

Nie jestem żadnym prosem i być może dla naprawdę szybkich to była mała zmiana. W każdym razie ja u siebie zanotowałem wzrost ratio o jakieś 0,5 w tym czasie.

@Dedmałek - zazwyczaj się z Tobą zgadzam, ale tym razem nie do końca. Naprawdę czułem tę różnicę w szybkości i dokładności przesuwanego po ekranie celownika.

Chociaż nie wykluczam, że mógł to być też efekt placebo - sam sobie wkręciłem, że jest lepiej i zacząłem inaczej grać. Myślę jednak, że zbyt wiele osób również widziała tę różnice po zmianie ustawień wyświetlania.

BTW U mnie też nagminnie nie ma animacji przeładowania - w AEKu więcej razy nie mam niż mam :/

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dajmy sobie po "strzale" i po temacie :) Do tych którzy grają na PC - można normalnie podłaczyć pada od PS3 i na nim grać? Jak juz bym grał na piecu to bym własnie trolował padem :)

Edytowane przez Liquid_Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW U mnie też nagminnie nie ma animacji przeładowania - w AEKu więcej razy nie mam niż mam :/

Przecież to jeszcze radziecka produkcja, nie wiem co w tym dziwnego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu coś zjebali - nobki wchodzą nad metro na B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten glicz był zawsze i nigdy tego nie nareperowali . tak samo jak glicza z respieniem się na drugim piętrze w kamienicach nad kafejkami . choć stąd palantów łatwiej wykurzyć, spamowanie granatami i m320 szybko rozwiązuje sprawę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeb..., ten imput lag to już taka brzoza smoleńska BF3 :D

p.s. tak, tak, input, ale imput jakoś mi się z impotencją kojarzy. Chcę ale nie mogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dajmy sobie po "strzale" i po temacie :) Do tych którzy grają na PC - można normalnie podłaczyć pada od PS3 i na nim grać? Jak juz bym grał na piecu to bym własnie trolował padem :)

Można.

Pograłem wczoraj na PS3, dwie rundki i gra mi się tak samo - mimo przerwy dwu tygodniowej od pada. Pograłbym dłużej jakby mi się konsola nie zwiesiła tak, że musiałem kabel od zasilania wyrywać... :D No a dźwięk mi nie znikł, wszystkie animacje okej więc może Dice coś naprawiło! A spadki klatek strasznie mi się rzucały w oczy... pewnie dlatego że się do płynności przyzwyczaiłem. Jest okej.

Edytowane przez deadmau49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten glicz był zawsze i nigdy tego nie nareperowali . tak samo jak glicza z respieniem się na drugim piętrze w kamienicach nad kafejkami . choć stąd palantów łatwiej wykurzyć, spamowanie granatami i m320 szybko rozwiązuje sprawę .

Wchodzenie na te drugie piętra to nie jest żaden glitch. Da się tam po prostu wejść, trzeba mieć C4 albo RPG aby wysadzić kawałek ściany. Chociaż nie ukrywam, że byłbym za usunięciem możliwości wejścia tam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, no widzisz , nawet nie wiedziałem jak tam wbić bo nigdy tam nie byłem . niestety jest w tej grze kilka miejsc gdzie ludzie respią się i skitrani przejmują flagę( często tak jest na firestormie, na jeden z budynków nie ma wejścia , a ludki podlatują sobie tam na heli i siedzą cały mecz) . albo powinni takie miejscówki jakoś kastrować , albo dać możliwość łatwiejszego wejścia wszystkim , aby szybko pozbyć się delikwenta. bo czasem , człowiek zamiast normalnie grać musi się męczyć z typami którzy siedzą w takim półgliczu , obłożą cię czujkami , clajmami czy c4 i udają że grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×