Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Panowie

BF3 ma on-line pass ?

Tak jak wszystkie gry od EA(pomijajac moze stare gry).Ma...

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Koleżka koleżkę reanimuje ,to i k/d jest wysokie.Proponuje zagrać przez miesiąc samemu,to gwarantuje,że k/d spadnie szybciutko.

To, ze tobie spada to nie znaczy, ze wszystkim ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do statystyki umiejętności. Google nie boli.

SL = skill level. Tłumaczyć mam nadzieję nie muszę, a powinno to rozwiązać wszelkie spory.

Co takiego Ci ukradli? Hmm? Wyciągnęli pieniądze z portfela siłą i pod groźbą straty życia wcisnęli BF3 do napędu? I niby pod jakim względem Premium to karmienie złodzieja? Ciesz się chłopie, że za każdy dodatek nie trzeba bulić osobno, bo takie grymasy jak ty dopiero wtedy mieliby powody do narzekania. Premium to bardzo dobra usługa pozwalająca zaoszczędzić kasę na czymś co i tak bym kupił, a żeby tego było mało dokładają do tego całkiem dużo frykasów i jeśli kupując Premium oszczędzam to alleluja i do przodu. Poza tym, co ma Dice do MoH:Warfigter?

PS. I jeśli życzysz komuś straty pracy to jesteś kompletnym idiotą i mam nadzieję, że 97 w nicku to nie rocznik.

DLC to zło to jest poprostu branie piły mechanicznej i rozcinanie gry na części a potem sprzedawanie osobno. Płacenie 2x 200 zł po to aby mieć mieć pełną gre. Dobrze zrobili twórcy magicki jedna osoba kupuje DLC a reszta może z nią grać dalej. Upadek EA masz racje za mocno powiedziane można wywalić te osoby które niszczą ich marki. Poza tym na potwierdzenie w części mojej tezy przypomne, że to oni postanowili zwiększyć ceny detaliczne gier. W empiku widziałem gre od EA za 300 zł. bez bonusów itd.

Pracować pracowałem i wiem co robią ze słabymi pracownikami. Obecnie szukam jakieś stałej na weekendy. Dla tego bez powodu im tego nie życzył. Pomyś jak by przykładowo wyglądał by wiesiek pod skrzydłami EA. Masa DLC uzupełniające dziury w story line pozostawiane przez twórców.

Michodziło o te, że jeśli DICE nie postawi na swoim to BF4 może być gorszy od CoD'a. Wydawca za dużo się wcina w produkcje gier. (Tu mogło by być powiązanie z kościołem katolickim i polityką ale to może nie których zdenerwować). Powinni oni siedzieć cicho i patrzeć na produkcje a nie w kazać wcisnąć multika. Zobacz na produkcje od VALVE w studiu panuje luz. Jeśli ktoś by się zapytał "Ej dodasz mój ulubiony noż do gry -Gabe" / "Nie - pracownik"/ "Spoko-Gabe". Zobacz jakie oni perełki robią jak wyjdzie HL 3 to wszystkie inne gry by poszły w odstawkę. BTW w portalu 2 jest ester egg który pokazuje filmik z logiem HL 3 i na pisane tam jest FALL 2013. (Wierze w to tak jak w koniec świata czyli jak będzie to będzie nie to nie). Kończe pisać bo już PS3 mi niewyrabia wszystko pisze z opóźnieniem. ;_;

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC są tworzone od roku więc wątpię, że były wycięte z gry. No może najwyżej B2K bo było zapowiedziane już przed premierą, a o reszcie nikt nie wiedział przez dość spory okres czasu więc nie stosowali takiej taktyki jak np. Capcom (co dopiero jest wycinaniem zawartości z gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno duże korporacje idą drogą że nie ważne są koszty produktu , ważne jest za ile konsument to od nich kupi( oczywiście musi to być na korzyść producenta.) Mimo że koszt puszki cocacoli to pewnie z 50 groszy, my za nią płacimy 2 zeta. Tak samo jest z grami, jeśli ludzie płacą nawet za niedorobione gnioty 250 zł to firmy mimo że wiedzą o błędach mają to w dupie, bo przecież spece od marketingu są człowiekowi wstanie wcisnąć przysłowiowe goofno w papierku. I mimo że bf3 z pakietem premium uważam za super produkt , to na to słowo super musiałem czekać do ostatniego pacza, który usunął wreszcie większość bugów( ponad rok czekania,lol!). Inna sprawa to zarobki.250 zł dla małolata w Polsce to sporo kasy, ale dla niemiaszka czy angola 50-60 euro to troszkę większe drobne. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... ale za to doszły nowe mi i paru osobom bf 3 sie freezuje. Wyczywalny jest 0-wy hit detection jak strzelasz z 0,5m.. (Typ mi zasłonił pół ekrenu i nie trafiłem w tedy musiałem chyba w tył strzelać). W kampanii skrypty zapominają się wczytać, kompani co przechodzą przez ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że ja nie mam takich problemów... Freez'a mam rzadziej niż raz w miesiącu, hit detection w normie, single.... kogo w tej grze interesuje single ? LOL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że ja nie mam takich problemów.

Mam to samo i tez sie dziwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy warto kupować mi BF'a bez dodatków? Starczy mi tylko na wersje pudełkową, nie mam na premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

warto! podstawowe mapy są wporzo. jak ci się znudzą , zawsze możesz dokupić kolejne dlc osobno .dostępne są 4 dodatki(piąty w drodze) po 55 zeta każdy. jedno dlc to 4 mapy plus nowe bronie i inne pierdoły.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobacz na produkcje od VALVE w studiu panuje luz. Jeśli ktoś by się zapytał "Ej dodasz mój ulubiony noż do gry -Gabe" / "Nie - pracownik"/ "Spoko-Gabe".

Gabe "robimy HL3"; Pracownik "nie", Gabe "spoko" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto! podstawowe mapy są wporzo. jak ci się znudzą , zawsze możesz dokupić kolejne dlc osobno .dostępne są 4 dodatki(piąty w drodze) po 55 zeta każdy. jedno dlc to 4 mapy plus nowe bronie i inne pierdoły.

Mogę komuś sprzedać dodatki.Kupiłem wersję pudełkową-premium edition.W razie pytań,pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gabe "robimy HL3"; Pracownik "nie", Gabe "spoko" :biggrin:

Rozwaliłeś mnie XDD

Mi się lekko wydaje, że to może być mod do gry który dodaje taką komorę. Nawet Gabe się na dole się wypowiedział XD

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś podwójny exp dla premium. Jak to napisali na blogu : walentynkowy. Także , w imię miłości , pozabijajmy się troszeczkę ! ;P

@down

zjedz i popij piwem . nie zapomnij beknąć !

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T a podwójny exp dla non będzie w dzień singla :P (jutro). Fajnie by było szkoda, że się okazało iż moja koleżanka jest złą kobietą. Nwm co mam zrobić z czekoladkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie, z kolegom planujemy zakupić podstawki BF'a żeby wiadomo pograć razem, ale tutaj nachodzi pytanie, bo wyczytał gdzieś, że na podstawce nie ma samolotów, czołgów, śmigłowców itp. A my raczej będziemy chcieli latać. Więc czy to jest prawda czy nie? Sorry za tyle pytań, no ale kogo mam zapytać jak nie was koledzy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie, z kolegom planujemy zakupić podstawki BF'a żeby wiadomo pograć razem, ale tutaj nachodzi pytanie, bo wyczytał gdzieś, że na podstawce nie ma samolotów, czołgów, śmigłowców itp. A my raczej będziemy chcieli latać. Więc czy to jest prawda czy nie? Sorry za tyle pytań, no ale kogo mam zapytać jak nie was koledzy. ;)

Lepiej nie czytaj po alkoholu.Wszytsko jest,pojazdy,bronie,lasery bomby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że jest PROMOD i można grać 5v5.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam troche nietypowe pytanie a mianowicie czy jest możliwosc w bf 3 gdy używam jakiegololwiek pojazdu zobaczenia do tyłu tak jak jest to w bc 2 ? bo jak gram to nie moge tego zrobic czy trzeba moze cos odblokowac ? z gory dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Możesz jedynie przestawić na widok z trzeciej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ściągnąłeś wszystkie 4 dodatki?

Faktycznie nie ściągnąłem back to karkand.

Dziś podwójny exp dla premium. Jak to napisali na blogu : walentynkowy. Także , w imię miłości , pozabijajmy się troszeczkę ! ;P

@down

zjedz i popij piwem . nie zapomnij beknąć !

he he dobre dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów bf mam pytanie odnosnie premium mam zwykłą wersje gry ale chce kupic premium czy wtedy bede mogł grac na tej przepustce sieciowej z podstawowej wersji czy bede musiał uzyc nowego kodu ?? z gory dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od tego czy chcesz kupic konto z samym premium czy edycje gry premium, jesli samo konto z dodatkami to bedziesz mogl grac na online passie z podstawki, jesli jednak edycje gry premium to online pass z tej wersji jest konieczny do odblokowania dodatkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×