Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To dlaczego tak duzo amerykanow gra na europejskich serwerach?.Ja na przyklad nie widze sensu grania na amerykanskim lub azjatyckim serwerze.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz ze duzo amerykanow gra na europejskich serwerach? Po nickach ich poznajesz? Duzo graczy europejskich ma tez konta na usa zalozone wiec...

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 29 mam lagi.Po tej przerwie w działaniu battleloga.Ostatnio grałem na eu serwerze to usłyszałem portugalskie wyzwiska,więc zapytałem skąd są,ci że z Brazylii.Po tym jak powiedziałem im,że jestem z Polski to się zapytali dlaczego gram z nimi na amerykańskich serwerach.ONI pewnie są łączenia do usa serwerów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo europejskie serwery są w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 29 mam lagi.Po tej przerwie w działaniu battleloga.Ostatnio grałem na eu serwerze to usłyszałem portugalskie wyzwiska,więc zapytałem skąd są,ci że z Brazylii.Po tym jak powiedziałem im,że jestem z Polski to się zapytali dlaczego gram z nimi na amerykańskich serwerach.ONI pewnie są łączenia do usa serwerów..

to trzeba było ich jeszcze zapytać jakie filtry mają ustawione w przeglądarce serwerów, lub jakie ty masz ustawione? // mogłeś też zapytać dlaczego grają na serwerach ameryki północnej, jak mieszkają w południowej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz ze duzo amerykanow gra na europejskich serwerach? Po nickach ich poznajesz? Duzo graczy europejskich ma tez konta na usa zalozone wiec...

Sent from my iPad using Tapatalk

A skad wiesz ze duzo amerykanow gra na europejskich serwerach? Po nickach ich poznajesz? Duzo graczy europejskich ma tez konta na usa zalozone wiec...

Sent from my iPad using Tapatalk

Z ciekawosci wchodzę na battlelog i sprawdzam raporty bitewne.Sprawdzam graczy,skąd pochodzą.Dużo ludu z kuby,brazyli, usa.Nie wydaje mi się,żeby byli tak mało rozgarnięci i nie korzystali z filtrów.Być może podają skąd pochodzą, a mieszkają aktualnie gdzieś w europie i grają na europejskich serwerach, w co wątpie !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam mega okropny problem. Zgubiłem gdzieś płytę do BF3. I tutaj mam prośbę do któregoś z graczy BF: czy ktoś mógłby mi udostępnić wersję cyfrową? Bardzo proszę :) Wiem, że to głupie i wgl. Szukałem wszędzie i nie znalazłem :(

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo europejskie serwery są w USA.

Z jakiej racji? Bo ktoś na forum Battleloga napisał, że tak jest?

mogłeś też zapytać dlaczego grają na serwerach ameryki północnej, jak mieszkają w południowej :biggrin:

kazikosky napisał, że grał na serwerze EU więc po co miał pytać czy grają na serwerach amerykańskich. Znając życie dołączyli do gry przez opcję szybkiego meczu czy jak to się zwie, nie przed przeglądarkę i wbiło ich na europejski serwer. Albo oni mogą być z Brazylii, ale czy w niej mieszkają to już nie koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z jakiej racji? Bo ktoś na forum Battleloga napisał, że tak jest?

kazikosky napisał, że grał na serwerze EU więc po co miał pytać czy grają na serwerach amerykańskich. Znając życie dołączyli do gry przez opcję szybkiego meczu czy jak to się zwie, nie przed przeglądarkę i wbiło ich na europejski serwer. Albo oni mogą być z Brazylii, ale czy w niej mieszkają to już nie koniecznie.

Jeżeli mam w filtrze ustawione tylko serwery europejskie,a wybieram szybką grę,to może mnie połączyć z amerykańskim lub azjatyckim serwerem ?.Jeśli tak,to straszna lipa.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolega robił testy serwerów i oto co napisał:

"Najszybciej udało mi się połączyć z serwerami z Azji (odpowiedź ok 284ms) ,więc raczej słabo.

2 miejsce Australia i Oceania (odpowiedź 356ms).

Nie znalazłem jeszcze afryki.

Stany mają dwie lokalizacje, California i New York obydwie próby połączeń nie udane, za długi czas łączenia.

Europa i Rosja stoją w 99,9 procent w Stanach.

Przepatrzył większość serwerów klanowych i efekt był zawsze ten sam pingi z kosmosu, a z naszym się kilka razy w ogóle nie połączył.

A wy grając ostatnio na polskich serwerach nie zauważyliście większych lagów ?

Edytowane przez Kielbas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ping jakiegoś polskiego serwera i zobaczysz, że znajdują one się jednak w Europie. Dla przykładu ping serwera PPT 63ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam mega okropny problem. Zgubiłem gdzieś płytę do BF3. I tutaj mam prośbę do któregoś z graczy BF: czy ktoś mógłby mi udostępnić wersję cyfrową? Bardzo proszę :) Wiem, że to głupie i wgl. Szukałem wszędzie i nie znalazłem :(

Proszę o pomoc

no co Ty,tak na poważnie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, może kobitę jeszcze? Wątpię aby trafił się tu na forum jakiś święty mikołaj. Proponuje dział black market i post z treścią: kupię cyfrowego bf'a na pół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to jest tutaj zabronione kupowanie gier "na spółe" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś będzie człowiekiem, i podeśle chłopakowi cyfrową wersję, ja bym mu wysłał ale mam tylko na płycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyślij mu płytę, a jak znajdzie swoją to Ci odeśle :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, wiem że to może nie dokładnie ten dział, ale o wiele więcej osób go czyta - kupię slota do Premium ( bez podstawy ). Info na PW

Edytowane przez simonides
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagi ostatnio tez mam mega. rozdupca moja cierpliwosc ;/

I tutaj mam prośbę do któregoś z graczy BF: czy ktoś mógłby mi udostępnić wersję cyfrową? Bardzo proszę :) Wiem, że to głupie i wgl. Szukałem wszędzie i nie znalazłem :(

Proszę o pomoc

Witam, wiem że to może nie dokładnie ten dział, ale o wiele więcej osób go czyta - kupię slota do Premium ( bez podstawy ). Info na PW

zgadajcie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł !

Już dobiliśmy targu, ja wysłałem koledze płytkę z podstawą, a w ramach wdzięczności dostałem oponę od tira :banana:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Letnią czy zimówkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Srednio oplacalna wymiana, jeszcze zrozumialbym jak bys sie wymienil na "tirowke", ale na opone od tira? Leeee.... :D

Edytowane przez baku83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnosnie hit detection gram zwyklym kolimatorem i czesto mam tak jak strzelam obok typa a pozniej najade na niego to w ogole zaden hit nie wchodzi chodz bym strzelał cały magazynek, dzisiaj oglodalem filmik yoshiego i powiedział ze niby lepiej hity wchodzą na kobrze ktos cos wie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram tylko na kobrze, sama kropka(imo) to często za mały odnosnik jak na ekranie dużo się dzieje. Bywało że gubiłem ją i zamiast strzelać w klienta strzelałem milimetry obok. Też miałem wrażenie że coś jest nie tak z hit detection. Ale wiem że to mój błąd. W kobrze jakoś mi łatwiej "zalockować" wroga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ok dzieki tylko jak wytlumaczyc to gdy strzelam ogniem ciągłym w niego wczesniej strzelajac minimalnie obok nie zadawało mu obrazen :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×