Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie. Wrócę z pracy to zaakceptuję.

Jeszcze jedno. Nie wiem, czy to dobre miejsce na zadanie takiego pytania, ale czy BF3 to dobry zakup ? Nie będę zawiedziony, jeśli wcześniej ciupałem w BC2 ? Słyszałem ogromną ilość negatywnych komentarzy na ten temat. Na dobrą sprawę nie zmieniałbym bfa na nowszą wersje, gdyby nie fakt, że na BC2 serwery są prawie puste. Od czasu do czasu trafiało mi się 8vs8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Nie wiem, czy to dobre miejsce na zadanie takiego pytania, ale czy BF3 to dobry zakup ? Nie będę zawiedziony, jeśli wcześniej ciupałem w BC2 ? Słyszałem ogromną ilość negatywnych komentarzy na ten temat. Na dobrą sprawę nie zmieniałbym bfa na nowszą wersje, gdyby nie fakt, że na BC2 serwery są prawie puste. Od czasu do czasu trafiało mi się 8vs8

Jako, że już BF3 kupiłeś to zagraj i sam sobie odpowiedz na to pytanie. Nikt nie oceni gry bardziej niż ty sam. Kwestia gustów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niedokładnie przeczytałeś kolego. :) Jeśli miałbym polegać tylko na swojej opini, to nie pytałbym się na forum. Zanim gra do mnie dotrze, to chciałem się dowiedzieć co inni o tym sądzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Wrócę z pracy to zaakceptuję.

Jeszcze jedno. Nie wiem, czy to dobre miejsce na zadanie takiego pytania, ale czy BF3 to dobry zakup ? Nie będę zawiedziony, jeśli wcześniej ciupałem w BC2 ? Słyszałem ogromną ilość negatywnych komentarzy na ten temat. Na dobrą sprawę nie zmieniałbym bfa na nowszą wersje, gdyby nie fakt, że na BC2 serwery są prawie puste. Od czasu do czasu trafiało mi się 8vs8

Po pierwsze żle zrobiłeś że sprzedałeś BC2 zanim nie spróbowałes gry w BF3 bo możesz być deczko zawiedziony na początku, ja byłem bardzo. Jak dla mnie są to dwie bardzo różne gry (A tak na marginesie to ile można teraz dostać za BC2 20 może 30 zł.) Po drugie chyba żle szukasz serwerów, wczoraj i przedwczoraj graliśmy na BC2 cały czas na harcie i liczba graczy żadko spadała ponizej 20 i po trzecie ja jak dostaje wpier......ol na BF3 to dla poprawieni nastroju i wiary we własne siły odpalam BC2. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest super , imo, pakiet premium obowiązkowy. Znam takich co uważają bf3 za totalny gniot. Zagraj, bo tu na forum ile ludzi tyle opinii. Będzie trochę ciężko ci się przestawić po bc2, ale wiele osób dało radę i nie narzeka, w tym ja.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle opinii ile jest ludzi. Co ci z tego, że ktoś powie, że mu się gra podoba, a ktoś inny jeszcze powie, że nie. W szczególności jeśli grę już masz zakupioną, więc jednak polegałeś na własnej opinii jeśli nie zraziły cię te negatywne komentarze o których pisałeś. Gra jest dobra, ma swoje słabsze jak i mocniejsze strony. Skoro grałeś po dziś dzień w BF:BC2 to nie poczujesz się jakoś specjalnie w domu gdyż te gry to inna bajka. Sprzedanie BF:BC2 możesz czasami żałować, bo będziesz chciał wrócić na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie, które zapewne padło już milion razy.

Czy konto premium można kupić na pss ? A może lepiej w jakimś sklepie ? Jaka jest tego cena i dlaczego to taka konieczność ?

I ostatnie pytanie, obiecuję ! Czy to prawda, że mapy są takie duże, że w przypadku PS3, gdzie serwery są na 24 osoby, czasami ciężko znaleźć przeciwnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojna twoja rozczochrana przeciwnik sam Cię znajdzie :laugh: A tak na serio map jest od zaje....nia i te duże i ta bardzo małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

najwygodniej w psn(sen).ceny nie znam ,kupno premium nie jest koniecznością możesz grać w mapy z podstawki, jeśli je kupisz będziesz miał dostęp do dodatkowych map i broni/pojazdów.mapy są takie same jak na pc tylko jest mniejsza ilość graczy niż na komputerach. ale da się grać . wiadomo, są mapki małe gdzie walka jest non stop , a i są mapki większe gdzie trzeba trochę się naszukać . jednak nudą nie wieje.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium nie jest wymagane. Dopiero po 550h przegranych godzinach zdecydowałem się na zakup. Co prawda wersję na PC, ale Premium to Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farmazony z AEK/M16 dla medyka, to wcale nie najlepsze gany. raczey najbardziej oklepane...

moja ostatnia runda z G3 http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/80460743/4/209085183/

najgorszy gan to SCARL zdecydowanie. Reszta jest bardzo dobra, tak jak - KH czy AN z burst fire i tlumikiem dzwieku rozjeb ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do AN się zgodzę jak ktoś umie tym grać jest nie do zajebania na każdym dystansie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kh przestałem grać bo za dobrze mi szło ;P . a tak na poważnie to te bursty to to nie dla mnie. imo , trza grać nimi na dystans , z lekka kampić na tyłach. ja tam lubie kicać na pierwszej linni.;) łempe siedem i latara !!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma manię jak ja sprawdzania statystyk każdej z broni przed jej użyciem, a potem dobieranie do tego najodpowiedniejszych dodatków to polecam tą stronę - http://symthic.com/bf3-stats. Wszelkie spory co do broni powinny być rozwiązane, ale trzeba pamiętać, że dobra broń nie czyni z nas od razu wymiataczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

latarka omg bursty raczej dla mlodych graczy ze sprawnymi paluchami ;) ale tez lubie na plecyki wbijac z tym systemem. ostatnio gram czesto z tlumikiem dzwieku, najlepiej mi sie sprawdza z G3 pewnie z racji jego DMG...zajebiscie lubie z PDW UMPka laser i silencer = pogrom...

@Karol, cos za cos demedż kontra rpm. jedyna super bron to MP5 jest OP

reszta w miare sie rowna oczywiscie przy odpowiednich dodatkach jak i skilu of koz..

Edytowane przez freesssbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi ! :) Widzimy się na polu bitwy.

Tylko najlepiej rano włóż płytkę w celu aktualizacji ( około 6G), to może wieczorem Cię trochę pozabijają :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy misje coop odblokowują się jak przejdzie się te dwie co są na początku dostępne czy reszta jest w premium ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejść obie, by iść dalej. Premium daje pierdółki tylko multi.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam witam ! Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale sprzedałem swojego cudownego BC2, na rzecz BF3. Jutro jadę odebrać zamówienie.

Jeśli jest jakaś samotna duszyczka, która chciałaby ze mną pograć, to zapraszam

ID - Lethal_d0ze ( tak, tam jest zero, nie O )

gg - 5428171

Wysylam zaproszenie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by ktoś chciał pograć z headsetem to dodajcie : skomeros

Nudzi mnie juz gra samemu : ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym zadaniem "Specjalista L96" chodzi mi bardziej o ten strzał w głowę z 350m, to jest jakaś suma hs? czy trzeba trafić z tej odległości lub większej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by ktoś chciał pograć z headsetem to dodajcie : skomeros

Nudzi mnie juz gra samemu : ))

Przymierzam sie do kupna headseta, wiec jak cos to sie odezwe:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×