Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Koledze chodziło o namierzanie z 3 miejsca w czołgu i odpalenie P-Z.

A tak na marginesie odnośnie filmiku z heli co to za rakieta zniszczyła ten pojazd w ok. 1m.45sek. Mi jakoś nie namierza pojazdów lądaowych a sofalmem go nikt nie oznaczył.

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem calkiem

Widac opanowane ma to do perfekcji.

Jedynie do realnosci gry mozna sie przyczepic. Rozpietosc skrzydel takiego ptaszka to 8m, a ten mozna powiedziec, ze przez drzwi do pokoju wlatuje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=zZz3B3_bmWU&feature=youtube_gdata_player

Zobaczcie co koleś wyprawia helikopterem, kopara opada !!!

Ja to kiedys sie cieszylem jak tunel na szczycie demawendu mi wychodzil bezblednie a tu koles cos takiego odwala :)

Idę wypróbować xd (bez kitu). Realacje zdam tutaj

EDIT: Lol no bez kitu XD 1 head i gościu pada. Tylko bullet drop jest mocniejszy niż w snajperce.

Na 1 strzala w heada tez ze snajperki padaja wiec czym sie cieszyc? I ten celownik jest beznadziejny, lepszy normalny ten z x8 i x12 + laser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, czy warto kupić BF3 na moją czarnulkę? Słyszałem różne plotki typu, że duże lagi, mało osób a duże mapy, że grywalność na ps3 jest żałosna itp. Pytam, gdyż wole się dowiedzieć od was jak to z tym jest. Nie chce wydać pieniędzy na marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to z hc, a tam wystarczy snajperką trafić w nogę by zabić :biggrin:

up@ obejrzyj kilka gameplay na yt z ps3, to się przekonasz czy jest dynamicznie czy nie; ew. z miejsca kup premium edition, wygeneruj sobie triala https://onlinepass.battlefield.com/index.php, pograj 2 dni, po czym możesz odsprzedać gre na allegro jak ci się nie spodoba;

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, czy warto kupić BF3 na moją czarnulkę? Słyszałem różne plotki typu, że duże lagi, mało osób a duże mapy, że grywalność na ps3 jest żałosna itp. Pytam, gdyż wole się dowiedzieć od was jak to z tym jest. Nie chce wydać pieniędzy na marne.

Lagi? ja tam nie mam. Grywalność-żaden multi mnie tak nie zassał. Na PS3 jest najwięcej aktywnych graczy.Gra warta zakupu, najlepiej na spółkę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi? ja tam nie mam. Grywalność-żaden multi mnie tak nie zassał. Na PS3 jest najwięcej aktywnych graczy.Gra warta zakupu, najlepiej na spółkę :)

A jak jest z mapami? Najbardziej mnie martwi to, że większość czasu będę musiał kogoś szukać po mapie. A to mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pomimo posiadania Premium mam czasami problemy z wejściem na niektore servery? Wyskakuje mi komunikat że czegoś tam nie mam i mam iść do sklepu (po bułki chyba)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedizesz musiał nikogo szukać na są 3 mniejsze mapy ale na tych wiekszych tez sie dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pomimo posiadania Premium mam czasami problemy z wejściem na niektore servery? Wyskakuje mi komunikat że czegoś tam nie mam i mam iść do sklepu (po bułki chyba)?

A ściągnąłeś wszystkie 4 dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tak. Mam je zainstalowane ale cholera teraz jak mi napisałeś to będę musiał sprawdzić czy na 100%:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z hc, a tam wystarczy snajperką trafić w nogę by zabić :biggrin:

up@ obejrzyj kilka gameplay na yt z ps3, to się przekonasz czy jest dynamicznie czy nie; ew. z miejsca kup premium edition, wygeneruj sobie triala https://onlinepass.b...d.com/index.php, pograj 2 dni, po czym możesz odsprzedać gre na allegro jak ci się nie spodoba;

Ten trial to tylko do PS3 i X360?? Czy do PC też? Chętnie bym sprawdził czy na moim kompie chodzi i oczywiście chciałbym porównać wersje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z mapami? Najbardziej mnie martwi to, że większość czasu będę musiał kogoś szukać po mapie. A to mija się z celem.

Tak sluchaj sie glupkow grajacych w coda.Jesli chcesz ostej sieki graj TDM oraz Rush.Tam nigdy sie nie bedziesz nudzil,a nawet zobaczysz jaki wolny jest cod.

CQ jest wolniejszya,ale to zalezy na jakich mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli bez problemu będę mógł bawić się w pilota myśliwców czy helikopterów, będę miał co niszczyć? Świetnie, ale i tak wstrzymam się do premiery Crysisa 3, chce zobaczyć co ta pozycja zaoferuje w rozgrywce sieciowej i wtedy ostatecznie podejmę decyzję.

Edytowane przez Azureus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wrócę to tematu skilla na blogu. kuźwa , nie mogę tego rozgryźć. biegam , latam ,podnoszę , zabijam na metro , k/d ratio robię 3.0, 4,0 czasami 5.0 i skill mam nie więcej niż 650 . teraz trochę polatałem na jetach na mapach armored kill , zabijałem ze dwie ,trzy osoby na krzyż i skill skacze do 700 . chyba napiszę do ewy drzyzgi , albo zgłoszę się do programu trudne sprawy , bo nie ogarniam tego. xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. BF doskonale wie, że granie na metro jest dla noobów i nie wymaga żadnych umiejętności :happy:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill zalezy od tego czy jestes dzwigany czy killsteaki robisz. Zabijasz 100 range skill wzrasta i mala w sumie tez ale mniej. Jezeli jedzie cie maly lvl skill drastycznie spada jezeli 100 to prawiee w ogole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. BF doskonale wie, że granie na metro jest dla noobów i nie wymaga żadnych umiejętności :happy:

Dokładnie.Koleżka koleżkę reanimuje ,to i k/d jest wysokie.Proponuje zagrać przez miesiąc samemu,to gwarantuje,że k/d spadnie szybciutko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja wiem że skill spada jak pykam się z noobkami. ale mi bardziej chodziło o to że na metrze( nawet grając z randomami) trzeba się trochę spocić . a na takiej mapce z armored kill , wsiadłem do jeta pokręciłem trochę kółek , na 20 minut może ustrzeliłem ze trzy osoby i skill mi wzrósł. tak to trochę niesprawiedliwe. czyżby gra preferowała kampienie?

ale w sumie nie , bo przy kampieniu spm spada .

aaa chuj z tym, kończę robotę i idę na piwo , ostatki dzisiaj!

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam premium nie kupuje. Nie potrzebne mi to i nie będę karmił złodzieja. Bf'a odkupiłem bo kolega dostał na święta ps3 i sobie bottlefielda kupił.

Kiedyś znaczek EA to była gwarancja dobrej gry (pierwsze medale, NFS underground). Dziś ten wydawca niszczy marki. Życzę im to samo co się stało z THQ (nawet gorzej) bo następny BF będzie jak MOH:W o ile DICE postawi na swoim.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym sprawdził czy na moim kompie chodzi i oczywiście chciałbym porównać wersje :biggrin:

Wersji z pc-ta nie masz co porównywać do konsol,ja od tygodnia już walczę na pc mapy z konsoli niby te same a ja na nowo je ogarniam.

Stałe 60fps w full HD 1920x1080p na 50" TV robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do statystyki umiejętności. Google nie boli.

So basically, this is what determines your skill level on your stats page:

- You gain/loose SL based on every confrontation with another player

- Killing a highly skilled enemy gives you more points than killing someone less skilled

- Points are not transferred from a player to another, they are simply added/subtracted based on the encounter and the SL of both parts (thus, after an encounter, one part may go up 50 points while the other loses only 20)

- The SL is used for matchmaking

SL = skill level. Tłumaczyć mam nadzieję nie muszę, a powinno to rozwiązać wszelkie spory.

Ja tam premium nie kupuje. Nie potrzebne mi to i nie będę karmił złodzieja. Bf'a odkupiłem bo kolega dostał na święta ps3 i sobie bottlefielda kupił.

Kiedyś znaczek EA to była gwarancja dobrej gry (pierwsze medale, NFS underground). Dziś ten wydawca niszczy marki. Życzę im to samo co się stało z THQ (nawet gorzej) bo następny BF będzie jak MOH:W o ile DICE postawi na swoim.

Co takiego Ci ukradli? Hmm? Wyciągnęli pieniądze z portfela siłą i pod groźbą straty życia wcisnęli BF3 do napędu? I niby pod jakim względem Premium to karmienie złodzieja? Ciesz się chłopie, że za każdy dodatek nie trzeba bulić osobno, bo takie grymasy jak ty dopiero wtedy mieliby powody do narzekania. Premium to bardzo dobra usługa pozwalająca zaoszczędzić kasę na czymś co i tak bym kupił, a żeby tego było mało dokładają do tego całkiem dużo frykasów i jeśli kupując Premium oszczędzam to alleluja i do przodu. Poza tym, co ma Dice do MoH:Warfigter?

PS. I jeśli życzysz komuś straty pracy to jesteś kompletnym idiotą i mam nadzieję, że 97 w nicku to nie rocznik.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdy dodatek można bulić osobno.

Nie wykupując premium.

Co do filmiku z heli, to ładnie typ wymiata. Dokąd nie pograłem z naszym reprezentacyjnym kolegą jako strzelec to myślałem że takie wygibasy w powietrzu to jakaś czarna magia. Ale teraz wiem że takie filmiki można kręcić nawet bez zgona na całą rundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×