Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Holendrzy nas cziterami nazwali xD, z supasem w pewnym momencie się śmialiśmy zamiast grać :biggrin:. Szkoda, że na plecy przez to weszli ;)

no ja wczoraj Cie Kosmalko i Twoj team tez od roznych wyzwalem, ale to tylko w dobrej wierze zeby sie bardziej zmobilizowac :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pomaga to tak trzymaj xD

No przeciez wiesz, ze nie pomoglo. Rezultat przecierz znasz. (czyli kac moralny i ten normalny jak sie o 5-tej do roboty wstaje)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pomaga to tak trzymaj xD

ubiłem cię chociaż raz? narazie to chyba nasze staty 0-30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10 przestałem liczyć także nie wiem xD.

Jaja se robie, nie bierz tego na serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksty o czitowaniu i myszkach to chyba największe komplementy jakie mogą spotkać gracza BF3. :biggrin:

Ale tak na serio, Holendrzy to dobry zespół i wygrana smakuje o wiele lepiej niż z Litwą czy Ukrainą, choć zapewne zaraz odezwą się głosy że Holendrzy grali drugim składem ...

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksty o czitowaniu i myszkach to chyba największe komplementy jakie mogą spotkać gracza BF3. :biggrin:

Ale tak na serio, Holendrzy to dobry zespół i wygrana smakuje o wiele lepiej niż z Litwą czy Ukrainą, choć zapewne zaraz odezwą się głosy że Holendrzy grali drugim składem ...

lol sami to napisali w temacie na BL :D Dziwne tylko,ze tak sie rzucali. Powinni ogarnac,ze ktos jest lepszy i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano pany nie na darmo sie mówi że nie ma cwaniaka na Polaka :biggrin: Naparzamy się z połową Europy juz od czasów papy Mieszka więc wprawę w napier......u mamy zajebistą :banana: Poza tym zawsze możecie napisać że wy też graliście drugim, ba trzecim składem i niech się cieszą że pierwszy spał skacowany bo byście pruli Holendrom kichy ich własna bronią :rofl: Trzymam kciuki za dalsze zwycięstwa :psbutton:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można używać teraz broni z dodatków na prywatnym servie?

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLSKA 4-0 HOLANDIA

Supas i trzymanie tyłu bazaru xD

A jakiś filmik z tego meczu? I nie chodzi mi o piłkę kopaną której nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ale miałem M417 wtedy :biggrin:

raczej chyba sie da bo dostałem raz od gościa z famasem a server był nie rankingowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jest jakiś filmik z tego meczu? Na wakacjach nudno mi bez konsoli i bfa, to chociaż obejrzałbym jak te holenderskie dziewczyny gwałcicie na respie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z ligi-najpierw gratulacje z powodu kolejnej wygranej a teraz podsunę pomysł co by może któryś z Was założył odrębny temat poświęcony tylko i wyłącznie lidze.Sopro ostatnio piszecie o meczach i warto może zrobić odrębny temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole ta gra,nie ma battlerecordera ktore Dice obiecalo juz przed premiera..

Jak na tym internetowym turnieju wychwycisz gracza,ktory gra na myszce,albo glitchuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak będzie następny "Turniej Narodów" to da się jakoś zapisać czy tylko jakieś najlepsze klany z polski grają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz być conajmniej tak słaby jak kosmala ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole ta gra,nie ma battlerecordera ktore Dice obiecalo juz przed premiera..

Jak na tym internetowym turnieju wychwycisz gracza,ktory gra na myszce,albo glitchuje?

Jak glitchuje to szybka fota i tyle. Innego wyjscia nie ma, a na myszce gra DJ chociazby. No i tego sie nie wychwyci, nie ma opcji i trzeba wierzyc na slowo,ze wszyscy graja na padach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dlugo jak przegrywaja, moga sobie grac na myszkach! Brawo Panowie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak będzie następny "Turniej Narodów" to da się jakoś zapisać czy tylko jakieś najlepsze klany z polski grają?

To jest zbieranina najlepszych Polskich graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak glitchuje to szybka fota i tyle. Innego wyjscia nie ma, a na myszce gra DJ chociazby. No i tego sie nie wychwyci, nie ma opcji i trzeba wierzyc na slowo,ze wszyscy graja na padach

Nie brzmi to niestety tak, jakby miało to jakiś sens. Niestety nie wyobrażam sobie innego wyjścia w tej sytuacji. Nie oszukujmy się, że gra na myszce jest prostsza niż na padzie. Jak ktoś naprawdę chce wygrać to wiadomo co dzieje się z tą "wiarą na słowo". ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas ciśnie na myszce tylko DJ. Zwycięstwa zawdzięczamy zajebistą ekipą, dobrej organizacji (tak przynajmniej myślę) i przestrzegania taktyk. Po meczach z Niemcami i Holendrami myślę, że oni wgl. żadnej taktyki nie przestrzegali. Po tych meczach widać, jak wyglądają te wielkie kozaki z vVv, pp itd. Banda "super" graczy, którzy cisną randomów na respie grając w super ekipie. Ale to nie oznacza, że jesteśmy niepokonani. Przed nami mecze z Finlandią w której grają piloci zajmujący pierwsze i szóste miejsce w światowym rankingu pilotów myśliwców na PS3... no i jeszcze Włochy, którzy podobno są najgroźniejsi.

Zdjęcia po meczu z Holendrami:

http://img819.imageshack.us/img819/9743/bazar1.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/7144/bazar2.jpg

http://img832.imageshack.us/img832/7100/metro1w.jpg

http://img32.imageshack.us/img32/8573/metro2d.jpg

Wyzwiska w naszą stronę od hakerów, myszkowców i innych są nie na miejscu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×