Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy na czym lubisz grać CQ - to małe mapy i mi się kojarzy z COD'em i bym nie brał.

Brałbym BTK,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest za battlefeed? o co kaman? dopiero co włączyłem BF3 na czarnuli ._.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest za battlefeed? o co kaman? dopiero co włączyłem BF3 na czarnuli ._.

oj daav oj daav :D

Battlefeed pokazuje/informuje co zdobyli/wbili twoi znajomi z Battleloga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy to,że na allegro kod do premium moge dostać już za 95 zł na pc,chociaż cena zwykła w sklepie jest chyba taka jak na ps3,179 zł?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje z rosji które są zdecydowanie tańsze.

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu szykuje się 2X exp(25-26)szkoda,że tak krótko;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj daav oj daav :biggrin:

Battlefeed pokazuje/informuje co zdobyli/wbili twoi znajomi z Battleloga

tylko mi tam coś pisze o jakimś niezweryfikowanym koncie o0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie.Wczoraj dałem na nsaszym serwerze kika polakowi za łamanie zasad na nim obowiązujących.Najpierw mnie przeprosiłil i po 2 minutach zrobił to samo ,wtedy go wyrzuciłem.Następnie otrzymałem od niego bardzo chamską wiadomość.Gdzie moge to zgłosić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie.Wczoraj dałem na nsaszym serwerze kika polakowi za łamanie zasad na nim obowiązujących.Najpierw mnie przeprosiłil i po 2 minutach zrobił to samo ,wtedy go wyrzuciłem.Następnie otrzymałem od niego bardzo chamską wiadomość.Gdzie moge to zgłosić?

Z tego co mi wiadomo to można zglaszać wiadomości które otrzymałeś od innych użytkowników na PSN,tak więc możesz to zgłosić do sony jeżeli zostałeś obrażony.

Prawdziwy Assasyn w Battlefield :biggrin:

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najeżdzasz na wiadomość którą Ci wysłał,wciskasz trójkąt i wybierasz zażalenie.Zanim naciśniesz OK przeczytaj 2 punkt w ,,warunkach świadczenia usługi" ,by się upewnić,że to co napisał podchodzi pod rzecz ,,karalną" na PSN,bowiem napisane jest:Jeśli użytkownik nie narusza Kodeksu [...],który został zawarty w warunkach korzystania z usługi oraz umowie użytkownika,nie należy zgłaszać zażalenia.Jeśli zostanie zgłoszone zażalenie,którego nie będzie można uzasadnić,może się to wiązać z usunięciem lub zawieszeniem konta w sieci SEN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się tworzy drugiego żołnierza na tym samym koncie na battlelogu i na tej samej platformie?

zaloguj sie pasami z tego konta na BL i on powinien cie zapytać czy połączyć z innym kontem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,opłącalny ten BF3 Premium Edition.Cena za zestaw 239,odjąć cene premium 179 zł wychodzi 60 zł sama gra.Gdyby kupić to na PSS,sprzedajesz slota za 100-120 zł i jesteś gość,za lekko ponad stówkę masz bfa ze wszystkimi dodatkami.Szkoda,że mam juz bfa ;p

Mam też pytanie - kiedyś była promocja na pss na back to karkand,można go było nabyć za 36 zł bodajże.Czy na najbliższe tygodnie/miesiące planowana jest podobna obniżka cen na dodatki do bfa?Bo na to,że sony w swojej letniej promocji je przeceni to nie wierze,tym bardziej,że sama podstawka została już przeceniona,dodatki zaś nie.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie heavy metal :) Lub coś podobnego ale raczej heavy, nazwali go Armored Shield czy jakoś tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×