Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem 2 raz takiego laga, że nagle wszyscy staneli w miejscu i nie dało się poruszać a po 30 sekundach wyskoczył niebieski co mógł i sprzedał 2 kosy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czasami tak mam. Często w takich przypadkach pomaga samobójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi,utracenia połączenia to temat u mnie nagminny,dzisiaj na kilkanaście prób dokończenia gier udało sie skończyć...3 ehh...Wczoraj było znośnie i dało się grać,dzisiaj-szkoda gadać.Czekamy do jakiejś łatki i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lagi,utracenia połączenia to temat u mnie nagminny,dzisiaj na kilkanaście prób dokończenia gier udało sie skończyć...3 ehh...Wczoraj było znośnie i dało się grać,dzisiaj-szkoda gadać.Czekamy do jakiejś łatki i zobaczymy.

Wlasnie z tego powodu Battlefield 3 trafil na polke podczas gry nie bylo tych wszystkich problemow z zanikami glosu, zawieszaniem sie gry, lagami i utratami polaczenia gra nie opuszczala konsoli-przykre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zrobili update Battleloga i można wyposażenie sobie ustawić na BL i potem takie się ma w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zrobili update Battleloga i można wyposażenie sobie ustawić na BL i potem takie się ma w grze :)

fajna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deadmau49

Niby nic ale jednak zawsze jakiś bajer :) Dajmy na to jesteś poza domem a chcesz pokazać znajomemu jakiego wyposażenia używasz (wiem, wiem głupi przykład), albo po prostu chcesz podejrzeć kto z jakimi bajerami gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem dokonać zakupu BF3 na PS3 i nachodzi mnie kilka pytań. Po pierwsze - czy warto? Czy wersja na PS3 jest wykonana dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem dokonać zakupu BF3 na PS3 i nachodzi mnie kilka pytań. Po pierwsze - czy warto? Czy wersja na PS3 jest wykonana dobrze?

Ehh... no cóż... dobrze to pojęcie względne. Jeśli nie przeszkadzają Ci nagminne zaniki głosu (co w takiej grze jest istotne), zwieszki i utraty połączenia z serwerem to jest wykonana dobrze :biggrin: Gra technicznie leży ale poza tym jest świetna i daje dużo funu. Decyzja należy do Ciebie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Cię wkur... na max., pomyślisz, że masz już dosyć, że nie ma opcji na kolejną próbę a potem jedziesz z koksem przez cały dzień i nie myślisz o niczym innym.

Technicznie jest niedorobiona i np. Deadmau czy NFL mają porównanie między obiema wersjami i najlepiej wiedzą ile PC przerasta wersję PS3.

Każdy narzeka (i słusznie!), ale wszyscy cisną równo. Mam na liście znajomych ok.100 osób i wieczorem online 35-40 z czego 90-95% gra w BF3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True story Siemku :-D . Babol na babolu, a i tak wszyscy cisną opór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Cię wkur... na max., pomyślisz, że masz już dosyć, że nie ma opcji na kolejną próbę a potem jedziesz z koksem przez cały dzień i nie myślisz o niczym innym.

Technicznie jest niedorobiona i np. Deadmau czy NFL mają porównanie między obiema wersjami i najlepiej wiedzą ile PC przerasta wersję PS3.

Każdy narzeka (i słusznie!), ale wszyscy cisną równo. Mam na liście znajomych ok.100 osób i wieczorem online 35-40 z czego 90-95% gra w BF3 :)

Wersji PS3 z PC to nawet nie ma co porównywać, jak ustawiam najniższe detale to i tak jest lepiej niż na PS3, ale też nie ma co się łamać, BF3 jest po prostu piękną grą, czy to na PC czy na PS3

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograł bym na PC ale nie ogarniam myszki i klawiatury w FPSach totalnie :D Wszyscy mówią: Jak można grać na padzie? A ja mówię: Jak można grać na klawiaturze :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna grac na wszystkim, wystarczy sie przyzwyczaic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo tak chcę kupić jakąś grę do pogrania na multi. Teraz gram w Black Ops i jest nieźle, ale małe mapy + brak pojazdów to nie to :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj bo to najlepszy FPS jaki obecnie jest na rynku. PC czy PS3 to nadal BF3 świetna gra, tak samo mam kilku friendsów to tylko kacą w bfa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedziec po ile chodzą aktualnie dostępne dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego niektórzy w battlelogu, w statusie weterana mają znaczek BF3 w złotej ramce i z inną główką żołnierza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego niektórzy w battlelogu, w statusie weterana mają znaczek BF3 w złotej ramce i z inną główką żołnierza?

W zotej ramce jak ktoś ma premium :) A główkę żołnierza sobie w ustawieniach można wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymajcie forme :ok:

Będzie Cię wkur... na max., pomyślisz, że masz już dosyć, że nie ma opcji na kolejną próbę a potem jedziesz z koksem przez cały dzień i nie myślisz o niczym innym.

Technicznie jest niedorobiona i np. Deadmau czy NFL mają porównanie między obiema wersjami i najlepiej wiedzą ile PC przerasta wersję PS3.

Każdy narzeka (i słusznie!), ale wszyscy cisną równo. Mam na liście znajomych ok.100 osób i wieczorem online 35-40 z czego 90-95% gra w BF3 :)

i tu masz racje, gra wkorwia jak zadna inna, ale nie ma w innej ktora tak wciaga

Edytowane przez gany1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supasy to celebryty. Grają na myszkach i cheatują. I chodzą na imprezy do Piróga. :-P ;-)

A tak na poważnie, to wielkie graty i szacun panowie! Aż mam banana na ryju że większość z was mam na friend liście i mogę z wami ciorać co wieczór :-D

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holendrzy nas cziterami nazwali xD, z supasem w pewnym momencie się śmialiśmy zamiast grać :D. Szkoda, że na plecy przez to weszli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×