Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kumplem popykałem trochę on-line przed chwilą. Nawet się nieźle grało ale dużo meczów na remis i wyniki hokejowe 4-4 6-6 itp. obrony dziurawe jak ser no i te suwaki, niby obronę ustawiam cofniętą a i tak stoi prawie na połowie boiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszustów czyli typów co się rozłączali czy kogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszą o manipulacji systemem online, więc chodzi o jakiś przewał związany z nabijaniem statystyk. Poza tym zapowiadają walkę z ogólnie pojętym niesportowym zachowaniem, więc może i era rozłączania się przed końcem spotkania zostanie zakończona

Edytowane przez LukeDNB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na tych tez trzeba wytepic , grałem wczoraj z typem wygrywałem do przerwy 4:0 i sie rozłączył w efekcie , tylko 320tys :/

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam po sieci gram tylko ranking match jak kumpel przyjdzie w formule 2 vs. 2, więc nie mam skali porównania, ale tam też zdarzają się typy co wyłączają mecz po złapaniu 3 bramek na początku. Wkurza to niezmiernie, bo wkładamy w to sporo, a po drugiej stronie dzieciaki, które nie umieją dostać po łbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami widać że grasz z kimś duzo gorszym od siebie , ale nie chce strzelać bramek w pierwszej połowie więcej niż 2 żeby się czasem nie wyłączył i kończy się jakimś frajerskim remisem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszą o manipulacji systemem online, więc chodzi o jakiś przewał związany z nabijaniem statystyk. Poza tym zapowiadają walkę z ogólnie pojętym niesportowym zachowaniem, więc może i era rozłączania się przed końcem spotkania zostanie zakończona

zapowiadają ją od lat, zapomnij więc. Tylko tym razem sprawa musi być głębsza bo jakoś większość firm sobie z quiterami nie radzi.

A ta akcja Cheetwatch się zwie i organizują ją FANI, raportują oszustów i jak na razie 279 zbanowano rzekomo. Tylko 279, co to jest

Edytowane przez Celt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z quiterami

dobra nazwa , to oficjalna :D ? Panowie gdzie w opcjach moge ustawić sobie jakąś kiwkę pod przycisk , bo szukałem i znaleźć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

Ma ktoś jakiś sposób na wbicie trofea "Proud Skipper"? Trzeba zostać kapitanem drużyny, ale nie wiem w jaki sposób tego dokonać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cheaterow nie wytepią. Mam L4 bo malo co nie wykorkowałem. Taka grypa mnie powaliła. 4 dni nie ruszalem konsoli (nic właściwie nie ruszalem) i dzis sobie wlaczam i pierwsze trzy mecze pięknie ida. Zero trojkatow, i mimo ze goscie przegrywaja nadal nie wala w trójkąt. Myślę sobie COŚ SIE CHYBA WYDARZYŁO. CUD JAKIŚ. I tu jest koniec ckliwej historii. Następny meczyk koles w pierwszej polowie przy 3:0 dla mnie przerywa mecz.

Przyznam ze dziś tez przerwalem jeden. Celowo by gnojowi nawalic w statysyke. 2:1 dla pajaca, 84 minuta meczu a ten mi zaczyna wypierdalac po boisku, podaje z obrońcami i sie bawi. No to wylaczylem w 90-tej minucie. Gdyby skur...syn gral normalnie to by sie to skonczylo gwizdkiem. A moze i remisem. Te dwa gole miz wsadzil bo jego Eto, Hulk, Benzema radzili sobie z moimi obroncami ale moi slabsi napastnicy tez robili jego wcale nie zlych obrońców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze dziś tez przerwalem jeden. Celowo by gnojowi nawalic w statysyke. 2:1 dla pajaca, 84 minuta meczu a ten mi zaczyna wypierdalac po boisku, podaje z obrońcami i sie bawi. No to wylaczylem w 90-tej minucie.

jak jak wyłaczyć celowo mecz , chyba tylko przez restart lub wyłączenie całkiem gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

Ma ktoś jakiś sposób na wbicie trofea "Proud Skipper"? Trzeba zostać kapitanem drużyny, ale nie wiem w jaki sposób tego dokonać :).

Zdobądź opaskę kapitana w klubie w trybie Become a Legend. Musisz grać w tym trybie tworząc całkowicie nowego zawodnika, czyli nie możesz wybrać super gwiazdy i grać nią. Częsta i regularna gra, bramki i asysty, wysoka średnia ocen, sukcesy z klubem i wysokie statystyki indywidualne, a w końcu dostaniesz opaskę. Musisz grać, bo za siedzenie na ławce opaski nie dostaniesz. Stanie się to prawdopodobnie w drugim sezonie gry w tym samym klubie. Dowolny stopień trudności i ustawienia meczu. Edytowane przez Benny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jak wyłaczyć celowo mecz , chyba tylko przez restart lub wyłączenie całkiem gry ?

Tak. Wyłączyłem konsolę. Ale to wszystko pikuś.

Gram sobie teraz meczyk. Normalny. Konczy sie remisem a po meczu patrzę a tu mi nalicza za mecz plus special match mimo ze remis i mecz ponadto taki nie byl ale jaja to ja widzę na gorze gdzie pokazuje moja kasę. Patrze a tam 4 milardy 290 milionow i 750 tysięcy. Liczbowo tak: 4.290.750,000

Gały mi wychodzą, szczęka opada i chwilę sie w to gapiłem. Szkoda że fotki nie zrobiłem bo po wejsciu już normalnie w game plan pokazalo właściwą kwotę.

Ale wyobraźcie sobie gdyby ten błąd pozostał. Mógłbym dożywotnio przedluzyc moim kontrakty i jeszcze z palcem w dupie kupic im jako zmiennikow C. Ronaldo, Messiego, i samych takich. Ale jaja by były....

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłbym to samo :P , panowie , ponawiam moje pytanko , o przypisanie triku pod R3 jak to zrobić gdzie to wybrać ?

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wyłączyłem konsolę. Ale to wszystko pikuś.

Gram sobie teraz meczyk. Normalny. Konczy sie remisem a po meczu patrzę a tu mi nalicza za mecz plus special match mimo ze remis i mecz ponadto taki nie byl ale jaja to ja widzę na gorze gdzie pokazuje moja kasę. Patrze a tam 4 milardy 290 milionow i 750 tysięcy. Liczbowo tak: 4.290.750,000

Gały mi wychodzą, szczęka opada i chwilę sie w to gapiłem. Szkoda że fotki nie zrobiłem bo po wejsciu już normalnie w game plan pokazalo właściwą kwotę.

Ale wyobraźcie sobie gdyby ten błąd pozostał. Mógłbym dożywotnio przedluzyc moim kontrakty i jeszcze z palcem w dupie kupic im jako zmiennikow C. Ronaldo, Messiego, i samych takich. Ale jaja by były....

znając Konami nie wiedzieliby ocb i by ci bana wpierdzielili :D

ech panowie :/ tak sobie na próbę PES 2013 odpaliłem w sieci...nie, on jest dużo lepszy niż 12. Duży krok naprzód został poczyniony. Mam cholerną cholerną nadzieję, że naprawią tą obronę bo ten obecny BUG (nie da się tego nazwac inaczej) jest nie do zniesienia. Zagralem sobie meczyk MU, koleś Realem. Przegrałem 4-3 z czego 3 bramki byłe przeze mnie nei zawinione , nic nie mogłem zrobić bo te kołki stały na 40 metrze z Ronaldo jest szybszy niz Vidić czy Rio

Naprawcie to. Ale z drugiej strony i tak jakaś trama teraz będzie: zrobią PESa 2014 , powiedzmy , ze wyjdzie super (oby) i człowiek będzie na mszę dawał u proboszcza by nie robili patchy żadnych .Sick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłbym to samo :P , panowie , ponawiam moje pytanko , o przypisanie triku pod R3 jak to zrobić gdzie to wybrać ?

Zanim wejdziesz w jakiegokolwiek trybu gry. Najpierw OPTIONS, potem ONLINE SETTING, walę z głowy więc mogę się mylić w każdym bądź razie musisz wejsć tam gdzie jest mozliwośc wejścia w PERSONAL DATA SETTING i tam jest cośtakiego jak LINK FEINTS. Tu ustawiasz te triki pod :r3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie drugiego sezonu i jestem dobrej myśli :). Dzięki za odpowiedź Benny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja się przypominam z tym smartfonem jakby ktoś chciał.

Sony Xperia J, jak ktoś chce dołozę kartę 16GB, talefonik nówcia nie załączany nawet.

Wzięty w T-Mobile, tylna klapka biała ale wygląda swietnie,

Powiedzmy ze trochę opuszczę do poprzedniej ceny...

600 telefon

630 telefon z tą kartą 16GB

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do udziału w III sezonie Ligi PES2013 na PS3. Gramy tylko średnimi ekipami. Liczba miejsc ograniczona. Pozdrawiam :)

PS. I błagam, nie trójkątowcy :biggrin:

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam .Najlepsza liga w Polsce..... Śmiać mi sie chce jak piszecie tu o wersjach 1.1 1.3 i bóg wie co jeszcze.... Gracie realami smierdzącymi z daleka i tym podobnymi to normalne że ta gra nie ma większego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że niby nie widzisz różnicy? Rany , to już nawet ślepy na jedno oko beduin by dostrzegł :)

swoją drogą aleś anty- reklamę lidze zrobił (która może jest i fajna, nie wiem , twój post od niej odstrasza - np śmierdzące reale, człowiekowi się od razu alarm anty gimberski włącza )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam .Najlepsza liga w Polsce..... Śmiać mi sie chce jak piszecie tu o wersjach 1.1 1.3 i bóg wie co jeszcze.... Gracie realami smierdzącymi z daleka i tym podobnymi to normalne że ta gra nie ma większego sensu.

Kolego jak nie wiesz o co chodzi, to wez sie kuzwa dowiedz. W tym temacie 95% osob nie toleruje reali, barc i innych $hitow. Toleruje to za ladnie powiedziane, jakbys nam dal czlowieka na wyciągnięcie ręki, ktory naparza ciagle tymi topami to bysmy go chyba zayebali :P . A co do wersji 1.03 to "genialnie" i inteligentnie zachowuja sie obroncy przede wszystkim ;). Kolego no na serio jak mozna grac online na v 1.03 i mowic, ze nic sie nie dzieje? Obudz sie Polsko ;)

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak nie wiesz o co chodzi, to wez sie kuzwa dowiedz. W tym temacie 95% osob nie toleruje reali, barc i innych $hitow. Toleruje to za ladnie powiedziane, jakbys nam dal czlowieka na wyciągnięcie ręki, ktory naparza ciagle tymi topami to bysmy go chyba zayebali :P . A co do wersji 1.03 to "genialnie" i inteligentnie zachowuja sie obroncy przede wszystkim ;). Kolego no na serio jak mozna grac online na v 1.03 i mowic, ze nic sie nie dzieje? Obudz sie Polsko ;)

a przed tem sie nic nie dzialo? Mi ta wersja odpowiada ma swoje wady ale nie wielkie czasem jak tu ktos beczy to mam wrazenie ze mowimy o dwoch roznych grach. ;) nikt nigdy nie zrobi gry ktora kazdego zadowoli.

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przed tem sie nic nie dzialo? Mi ta wersja odpowiada ma swoje wady ale nie wielkie czasem jak tu ktos beczy to mam wrazenie ze mowimy o dwoch roznych grach. ;) nikt nigdy nie zrobi gry ktora kazdego zadowoli.

Wysłane z mojej Nokii 3310

Ta wersja kolego ma hiper wady. Widziałeś kiedyś by w meczu od razu po rozpoczęciu jebnąć długą piłę w kierunku bramki przeciwnika na zapierdalającego już tam szybkiego sprintera? A tak te głąby w większości grają.

Wczoraj pograłem sobie offline i takie numery nie wychodzą. trzeba się trochę napracować w budowaniu akcji.

I tak to powinno wygladać. Taktyka kontra taktyka. A nie szybszy kontra szybszy. Bedę chciał pobiegać zapiszę się na maraton albo sprint na setke.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×