Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge sie zalogowac, wyskakuje komunikat ze trwa konserwacja sieci sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram Lewandowskim i calkiem niezle mu idzie. ja z kolei szukam zmiiennikow na cm amf w granicach 3-5 milionow, pomoze ktos?

ja na amf mam lucas'a moure. dla mnie super gdyz lubie byc przy pilce ;-)

a na cmf mam muemba (jakos tak) z OL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CF polecam Falcao jesli chodzi o cene ok 10 mln. Bym zmiennikiem u mnie i bylem zadowolony. Teraz mam RvP i Hulka, a Menez tez jest naprawde dobry w swojej cenie ;)

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie rozegrałem wczoraj 6 meczów z tego 2 za dodatkową kasę. Wszystkie wygrałem tylko jeden koleś mnie wkurzył ja mam team 743 a on miał około 780 w składzie Eto, Neymar itd. Do 70 min był remis 1-1 i w pewnym momencie koleś pękł strzeliłem mu 4 bramki jedna po drugiej :D było 5-1 i frajer się rozłączył a ja zarobiłem 780 tysi ;/ ale trudno dobrze, że rzadko mi się zdażają tego typu dupki.

A na CF kupiłem Lewandowskiego za nim podwieszony SS DI Natale i fajnie się gra :) zakupiłem na lewą pomoc ALAN ale nie grałem nim jeszcze bo już późno było miał go ktos w składzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam momentami tak dosyć, ludzie gracie tylko w MLO? Nikt normalny nie ma ochoty pograć normlanie dla frajdy? Kuźwa bo juz mam tak dosyć. w pokoju Trachomin rzadko ktoś bywa, wieć wchodze na ogólny na Warszawe ale nie ma z kim grać. Ludzie jesli to czytacie opanujcie się z tymi realami z tymi :triangle: niech te mecze wyglądaja bardziej realistycznie. Wchodze na pokój warszawski. Pokazuje mi przeciwnika, pisze do mnie, czy gram "średniakami" odp mu, ze jak najbardziej. Oki wybieramy średniaków, zaczynamy mecz i kur.. co??? Przeciwnik gra jedno i tylko jedno z własnej połowy wręcz obrońcami ładuje pasek i :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: 95% akcji do napastników po ziemi no kur.. czy tak wyglada mecz???? 5 piłek przejmę lub spalony ale 6,7,8 przejdzie i grajac piach taki dupek wychodzi non sto 1 na 1. to po co mam się produkowac, rozgrywac, tworzyć jak w tej grze wystarczy zwykłe :triangle: Kolejny mecz, wchodzi inny typek. Pisze mu, że gram tylko średniakami on oki. Wchodzimy wybierac druzne, ja biore Aston Ville a ten kur... Real. Ręce opadają Oczywiście taktyka niczym Jacek Gmoch rozrysowana jedna; ładuje mi Benzeme, Higuaina i CR7 w moim polu bramkowym, szkoda, że ich kur.. na poprzeczce mojej nie ustawił. Gdzie tu jest realizm, czy ktoś widział taką taktyke w relanym meczu, gdzie w zasadzie jest ma szpicy jeden CF który zawsze jest już peirwszym obronca, cofa się do srodka, na boki a nie stoi w moim polu bramkowym i czeka na :triangle: Apeluje do tych wszystkich ktorzy po prostu nie potrafią grac a robią z tej gry zrecznościówke opanujcie się, albo pograjcie sobie w tetrisa jak Wam na pkt zalezy. Dziękuje za uwage wkurw.. sie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam momentami tak dosyć, ludzie gracie tylko w MLO? Nikt normalny nie ma ochoty pograć normlanie dla frajdy? Kuźwa bo juz mam tak dosyć. w pokoju Trachomin rzadko ktoś bywa, wieć wchodze na ogólny na Warszawe ale nie ma z kim grać. Ludzie jesli to czytacie opanujcie się z tymi realami z tymi :triangle: niech te mecze wyglądaja bardziej realistycznie. Wchodze na pokój warszawski. Pokazuje mi przeciwnika, pisze do mnie, czy gram "średniakami" odp mu, ze jak najbardziej. Oki wybieramy średniaków, zaczynamy mecz i kur.. co??? Przeciwnik gra jedno i tylko jedno z własnej połowy wręcz obrońcami ładuje pasek i :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: 95% akcji do napastników po ziemi no kur.. czy tak wyglada mecz???? 5 piłek przejmę lub spalony ale 6,7,8 przejdzie i grajac piach taki dupek wychodzi non sto 1 na 1. to po co mam się produkowac, rozgrywac, tworzyć jak w tej grze wystarczy zwykłe :triangle: Kolejny mecz, wchodzi inny typek. Pisze mu, że gram tylko średniakami on oki. Wchodzimy wybierac druzne, ja biore Aston Ville a ten kur... Real. Ręce opadają Oczywiście taktyka niczym Jacek Gmoch rozrysowana jedna; ładuje mi Benzeme, Higuaina i CR7 w moim polu bramkowym, szkoda, że ich kur.. na poprzeczce mojej nie ustawił. Gdzie tu jest realizm, czy ktoś widział taką taktyke w relanym meczu, gdzie w zasadzie jest ma szpicy jeden CF który zawsze jest już peirwszym obronca, cofa się do srodka, na boki a nie stoi w moim polu bramkowym i czeka na :triangle: Apeluje do tych wszystkich ktorzy po prostu nie potrafią grac a robią z tej gry zrecznościówke opanujcie się, albo pograjcie sobie w tetrisa jak Wam na pkt zalezy. Dziękuje za uwage wkurw.. sie :laugh:

I tak twoje wypociny nic nie pomogą każdy będzie grał tak jak mu się podoba :) Mnie też to wkur...ale co zrobić mam żelazną taktykę na gości z :triangle: i żatko przechodzi piłka. A nie gram żadnych sparingów bo MLO mnie wciągnęło i buduje sobie fajny team. Pozdro ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,

jesli formacja danejh druzyny jest przypisana domyslnie jako np 4-3-3, to jesli ja zmienie, to zwaodniy beda mniej skuteczni?

Pytam, bo ostatnio wlasnie zauwazylem, ze ci, ktorzy niedawno mieli np 89, teraz mieli 50 a nawet mniej. Co wplywa zatem na spadek skilla (nie formy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,

jesli formacja danejh druzyny jest przypisana domyslnie jako np 4-3-3, to jesli ja zmienie, to zwaodniy beda mniej skuteczni?

Pytam, bo ostatnio wlasnie zauwazylem, ze ci, ktorzy niedawno mieli np 89, teraz mieli 50 a nawet mniej. Co wplywa zatem na spadek skilla (nie formy)?

Trochę pomyśl :P wiadoma sprawa jak np. zmienisz skrzydłowego na inną pozycję będzie skill mniejszy i tak jest z resztą zawodników. To zależy od ich umiejętności niektórzy mogą grać na kilku pozycjach a inni tylko na jednej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK, to jesli taki Benzema, ktory ma cos kolo 90, przejdzie kawalek do tylu i spadnie mu overall do 55, tzn, ze taki Obraniak go obejdzie? Innymi slowy - jakie wlasciwosci traci taki zawodnik? Predkosci raczej nie. Skutectnosc strzalow, tez nie - wiec co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kondziu82

Zgadzam się całkowicie z tym co piszesz. Też czasami trafiam na takich palantów na ale co zrobić. Ja już się nauczyłem z nimi grać i raczej wygrywam. Oczywiście potem mi jeden z drugim wysyłają wiadomości na psn cheater czy coś w ten deseń. Ale wiadomo jak to jest : Małe psy szczekają najgłośniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK, to jesli taki Benzema, ktory ma cos kolo 90, przejdzie kawalek do tylu i spadnie mu overall do 55, tzn, ze taki Obraniak go obejdzie? Innymi slowy - jakie wlasciwosci traci taki zawodnik? Predkosci raczej nie. Skutectnosc strzalow, tez nie - wiec co?

Jak go przestawisz to kliknij na niego jeszcze raz. Grałeś kiedyś w piłkę chyba nie. wiadomo że jak grasz na danej pozycji cały czas to jest ś ograny a jak ktoś cię zmieni od razu na inną to nie czujesz się zbyt dobrze. Ale jak zmienisz tego Benzyne to kliknij na niego jeszcze i zobaczysz, że overall się zwiększy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK, to jesli taki Benzema, ktory ma cos kolo 90, przejdzie kawalek do tylu i spadnie mu overall do 55, tzn, ze taki Obraniak go obejdzie? Innymi slowy - jakie wlasciwosci traci taki zawodnik? Predkosci raczej nie. Skutectnosc strzalow, tez nie - wiec co?

Każdy zawodnik ma swoją nominalną pozycję, niektórzy charakteryzują się ich wymiennością. Jak będziesz przestawiał zawodnika to zawsze klikaj na niego kwadratem i "select role" i tam wybierasz. W przypadku Benzemy może on grac CF(szpica), SS(cofnięty napastnik) i chyba oba skrzydła choć nie pamiętam jak to jest z lewą stroną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK, to jesli taki Benzema, ktory ma cos kolo 90, przejdzie kawalek do tylu i spadnie mu overall do 55, tzn, ze taki Obraniak go obejdzie? Innymi slowy - jakie wlasciwosci traci taki zawodnik? Predkosci raczej nie. Skutectnosc strzalow, tez nie - wiec co?

Coś tam Ci taki Benzema np. jako środkowy pomocnik będzie grał ale pewnie będzie się motał, źle ustawiał itd... straci sporo na swojej wartości, więc najlepiej ustawiać każdego na swojej nominalnej pozycji i taktykę też dobierać pod zawodników a nie odwrotnie :)

PS. Jakby ktoś chciał przez tarchomin porypać czasami średniakami to mój nick psn-korczus, rzućcie zapro się zgadamy ;) ostatnio z kolegą kondziu82 udało się zagrać 2 spary i było całkiem sympatycznie ;D

Edytowane przez KoRcZuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie community Warsow.Jak tam zagrać? Widzę liste urzytkowników i to wszystko.Tworze jakiś pokoj ,ale moge tylko zapraszać ludzi do niego ze znajomych lub po wpisaniu psn id ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ile trwa ta konserwacja bo od wczoraj nie idzie nic zagrac

zarówno wczoraj wieczorem jak i dziś (16 ) PSN działał , polski przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz sprawdziłem normalnie loguje sie do PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili będę rozgrywał , mecz w MLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać czy warto się skusić na tą wersje ? Tylko mam prosbe zeby wypowiedzieli się ludzie którym podobał się pes 2011 (tak jak mi ... 300h na liczniku) zebym miał jakieś porównanie. Demko mi się dosyc podobało ale demo do pełnej wersji jak dla mnie czesto ma się nijak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ma byc o 23 wolny. Dziwne to, bo z jednego konta moge sie zalogowac, a z drugiego nie.

Wracajac do ustawien:

skoro jesli przestawie zawodnikow i traca na swojej wartosci, to jak ustawic barcelone w formacji 4-2-3-2? Oni sa 4-3-3 a ja takiego ustawienia nie lubie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako def pomocnik Busquets i Song, 3 pomocników to Xavi (środek) oraz Iniesta z Pedro. Atak to Messi i Villa. Obrona wiadomo ..z tym, że zostało 3 a nie 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×