Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiedzialem gdzie zapytać czy da się spalszczać gry na ps3 ? np gta 4 czy PES'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem gdzie zapytać czy da się spalszczać gry na ps3 ? np gta 4 czy PES'a

A wyjaśnij najpierw co to jest spalszczać? To jakaś nowa odmiana spolszczenia?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgraj sobie fote herbu na dysk. pozniej zmien w edit team w menu glownym gry.

udało się , dziękuję za radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało się , dziękuję za radę

spoko. sam tak zrobilem wiec wiedzialem jak pomoc ;-)

a wie ktos moze jak dodac przyspiewki do swojej druzyny? dodam ze mam zmieniona druzyne z 2 ligi angielskiej. I jesli normalnie dodam przyspiewki w Ediit Team to kurde jak w MLO robie Copy Team to laduje tylko nazwe druzyny i stroje a stadionu i przyspiewek nie... sa jakies standardowe (chyba) w czasie meczu a nie te ktore wgralem...

Ma ktos na to jakas rade ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko. sam tak zrobilem wiec wiedzialem jak pomoc ;-)

a wie ktos moze jak dodac przyspiewki do swojej druzyny? dodam ze mam zmieniona druzyne z 2 ligi angielskiej. I jesli normalnie dodam przyspiewki w Ediit Team to kurde jak w MLO robie Copy Team to laduje tylko nazwe druzyny i stroje a stadionu i przyspiewek nie... sa jakies standardowe (chyba) w czasie meczu a nie te ktore wgralem...

Ma ktos na to jakas rade ?

pozdrawiam

Na online przyspiewek Ci nie wgra. Tak samo herbu. Owszem ty go widzisz. Ale przeciwnik nie. Ja np drużynę KS SZELAWCE przerobiłem na Górnik Zabrze, zrobiłem sobie herb wyłącznie dla poprawy własnego samopoczucia ale przeciwnik i tak widzi oryginalny herb KS SZELAWCE. Wczoraj np grałem z gościem który zaadoptował do online tą samą drużynę co ja i na ekranie miałem dwa herby Górnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na online przyspiewek Ci nie wgra. Tak samo herbu. Owszem ty go widzisz. Ale przeciwnik nie. Ja np drużynę KS SZELAWCE przerobiłem na Górnik Zabrze, zrobiłem sobie herb wyłącznie dla poprawy własnego samopoczucia ale przeciwnik i tak widzi oryginalny herb KS SZELAWCE. Wczoraj np grałem z gościem który zaadoptował do online tą samą drużynę co ja i na ekranie miałem dwa herby Górnika.

okej rozumiem Cie ze tylko widac nazwe druzyny... tzn przeciwnik to widzi a ja widze to co mam u siebie na konsoli.

ale np. gdy wgram przyspiewki "pod orginalne druzyny" co nie idzie zmienic herbu to dzialaja pod online bo gdy kopiuje cala "orginalna druzyne" a gdy zrobie to z druzyny nieorginalnej to wowczas przyspiewki dzialaja tylko w meczu towarzyskim a pod MLO nie... wiec nie da rady jakos pod cos wgrac by dzialalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , gram w MLO głównie tryb managera . Bardzo często kiedy wygywam powiedzmy 2 - 0 , nagle gra zaczyna lagować i jest rozłączenie , mam zero kasy a meczyk zawodnikom z kontraktu zszedł , ewidentnie widać że " pussy " nie umieją przegrywać i coś kombinują z łączem , dzisiaj już miałem taką sytuacje 3 razy ! po kazdym takim meczu pisze delikwentowi fucka i dzisiaj doczekałem sie odpowiedzi " hahahah hahahahah sorryy " , to utwierdziło mnie w tym przekonaniu że jednak palanty oszukują , wkurza mnie już to bardzo , a jeszcze bardziej że już były 3 łatki , a dalej nie jest to naprawione , jestem fanem peesa już od psx czyli naście lat i zastanawiam się czy nie przerzucić sie na fifę ( jestem zdesperowany hehe ) , nienawidzę oszustwa , tak w życiu jak i w grach i strasznie mnie to boli że przez tych palantów będę musiał zrezygnować z PEESA , nie grałem w 2012 , czy tam też były takie wały ? bo w 11 nie , teraz proszę kogoś kto gra w fifę , czy jest podobny tryb gry online do MLO , czy są ligi , spadki , awanse ( tego mi brakuje w pes 2013 bo w 2011 było 5 dywizji , aktualizacja raz w tygodniu , startowaliśmy z 500 punktami , awans około 530 , spadek około 470 , to było świetne) , w 2013 tego brakuje , pozdrawiam fanów piłki kopanej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kolega wyżej jestem zdesperowany..... po ostatniej aktualizacji nie potrafię grać na peesie.... gram wyłącznie online, nie wiem co żółtki zrobili ale teraz po prostu odrzuca mnie ta gra bo wyglądam jakbym ją włączył pierwszy raz a towarzyszę jej od narodzin.

Obecnie daje jej szansę jeszcze do końca tygodnia i jeżeli się nic nie zmieni ( nie podejrzewam ) alledrogo i przeskakuje na FIFĘ. Jest tu ktoś kto będzie potrafił mnie zniechęcić bo nie chcę ale........... FIFO przybywam...... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem że tylko w Polsce tak jest, jak coś dobrze funkcjonuje jakiś geniusz wpadnie na pomysł żeby to poprawić i spierd...a co było spierdo......zostawi w spokoju. Małe żółte ludziki uczą się od nas.....

Wszystkie gry przychodziły i odchodziły a PES był zawsze ale chyba widać i jego czas przyszedł......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi jeśli można wiedzieć???

Zagraj sobie w wersji 1.00, a pozniej 1.03 i od razu bedziesz wiedzial o co chodzi.

Panowie nie slyszal nikt nic o aktualizacji v1.04? Albo pamieta ktos, kiedy mniej wiecej w wersji 2012 byl data pack z zimowymi transferami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież od 6 lat cała japonia robi b. słabe gry, czemu się dziwisz ? Gdy nie potrafili zrobić multi w 2008 i 09 , polskie studia dev pisały świetne kody sieciowe.

Japonia jest na końcu wyścigu a będzie tylko gorzej, za nic nie dadzą rady next genom

Kolego , wypluj to słowo , nie chce przechodzić na FIFE , ale fakt coraz częściej zaczynam spamować trójkąt , przez tych kolesi , bo jak inaczej z nimi pograć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przesadzacie wiadomo, że pierwotna wersja była mistrzowska ale bez przesady żeby przechodzić od razu na fife. Mi osobiście dobrze się gra wiadomo wolałbym wersję pudełkową ale "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma". co do rozłączania ostatnio miałem na 20 meczów jedną sytuację więc tragedii nie ma. Ogólnie podsumowując gram cały czas MLO, które bardzo mnie wciągnęło. Teraz poszukuję dobrego napastnika (nie typowego popierdalaka) w granicach od 8-13 mln, który ma dobre uderzenie, potrafi się przepchać i dobrze wychodzi do piłki. Kogo polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja trochę nie na temat ale jakby ktoś reflektował to mam na zbyciu nowiutki, niezałączany, nawet nie wyciągnięty z folii/woreczka Sony Xperia J.

Pudełko otwarłem przy kurierze by wykluczyć uszkodzenia mechaniczne.

Dodaje kartę 16GB marki Toshiba.

Kolor od przodu czarny z tyłu biały. Ładnie wygląda.

Cena to:

700 z kartą pamięci

670 bez karty pamięci

Cena nie jest sztywna więc można ponegocjować.

Sam używam SE NEO V a ten ma nieco większe parametry więc jestem pewien zadowolenia przyszłego użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja trochę nie na temat ale jakby ktoś reflektował to mam na zbyciu nowiutki, niezałączany, nawet nie wyciągnięty z folii/woreczka Sony Xperia J.

Pudełko otwarłem przy kurierze by wykluczyć uszkodzenia mechaniczne.

Dodaje kartę 16GB marki Toshiba.

Kolor od przodu czarny z tyłu biały. Ładnie wygląda.

Cena to:

700 z kartą pamięci

670 bez karty pamięci

Cena nie jest sztywna więc można ponegocjować.

Sam używam SE NEO V a ten ma nieco większe parametry więc jestem pewien zadowolenia przyszłego użytkownika.

Iceman ja mam tego Sony i jestem Mega zadowolony. Internet śmiga bardzo dobrze bateria również trzyma dość długo biorąc pod uwagę duży wyświetlacz. POLECAM!

Mam pytanie jakiego polecasz napastnika ?ale nie z tych mega szybkich tylko takiego rosłego żeby miał dobre uderzenie i żeby do piłek wychodził oczywiście w granicach 8-12 mln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakiego polecasz napastnika ?ale nie z tych mega szybkich tylko takiego rosłego żeby miał dobre uderzenie i żeby do piłek wychodził oczywiście w granicach 8-12 mln

Ja mam na szpicy Gomisa z OL kosztuje cos ok 8. Jestem z niego b.zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz poszukuję dobrego napastnika (nie typowego popierdalaka) w granicach od 8-13 mln, który ma dobre uderzenie, potrafi się przepchać i dobrze wychodzi do piłki. Kogo polów jedną sytuację więc tragedii nie ma. Ogólnie podsumowując gram cały czas MLO, które bardzo mnie wciągnęło.

Van Der Mirch :P , ogólnie to kupuj testuj sprzedawaj tak najlepiej , a w ogóle da się negocjować kontrakt lub cenę kupna zawodnika , jeżeli tak to jak to się robi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się negocjować. Pisałem, że chcę napastnika takiego prawdziwego a nie Van Der Mircha czy innych tego typu piłkarzy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceman ja mam tego Sony i jestem Mega zadowolony. Internet śmiga bardzo dobrze bateria również trzyma dość długo biorąc pod uwagę duży wyświetlacz. POLECAM!

Mam pytanie jakiego polecasz napastnika ?ale nie z tych mega szybkich tylko takiego rosłego żeby miał dobre uderzenie i żeby do piłek wychodził oczywiście w granicach 8-12 mln

Ja ich nie mam nie jestem też pewien czy są w tej granicy cenowej ale ostatnio jeden kolo robił mnie nieźle Menezem i Nene.

Tyle że nie pamiętam czy Nene jest CF bo SS na pewno.

Z tanich napastników to ja od wersji 2012 brałem Victora Montano. umie się dobrze znaleźć pod bramką no i Utaka bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił. Uderza bardzo celnie.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram Lewandowskim i calkiem niezle mu idzie. ja z kolei szukam zmiiennikow na cm amf w granicach 3-5 milionow, pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram Lewandowskim i calkiem niezle mu idzie. ja z kolei szukam zmiiennikow na cm amf w granicach 3-5 milionow, pomoze ktos?

Stefanović, Albin, Miguel Veloso ale on kosztuje 9 ale jest rewelacyjny jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

mam pytanie mieszka ktos z tego forum w Holandii? Jak tak to prosze o kontakt GG 9242765.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram Lewandowskim i calkiem niezle mu idzie. ja z kolei szukam zmiiennikow na cm amf w granicach 3-5 milionow, pomoze ktos?

Nie pamietam czy on jest CM ale na pewno DMF i moze tez na obronie pobiegac. Nazywa sie Culma. Tani a mnie zaskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki panowie sprawdze jak tylko psn zacznie dzialac :biggrin:
a co nie działa dopiero co wylaczylem konsole a pykalem w MLO

Sent from Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×