Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

kolego jak tez smigam na OFie WENB V3.1 i nic sie nie wiesza .... dziwna sprawa.... Ja na Twoim miejscu to bym wszystko skasowal i wgral wszystko od nowa lacznie. Tylko szkoda postepu w karierze jak juz duzo sezonow rozegrales :P

a mogę save'a skopiować na pendrive i później wrzucić do gry? nie będzie mi szkoda mojej dróżyny rozegrałem dopiero nie cały sezon, ale mam takie pytanie, czy itemy które do tej pory zdobyłem pójdą w niepamięć? chce żeby wszystko sprawnie śmigało, mogę poświęcić swoją obecną ML.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mogę save'a skopiować na pendrive i później wrzucić do gry? nie będzie mi szkoda mojej dróżyny rozegrałem dopiero nie cały sezon, ale mam takie pytanie, czy itemy które do tej pory zdobyłem pójdą w niepamięć? chce żeby wszystko sprawnie śmigało, mogę poświęcić swoją obecną ML.

Ja w Twojej sytuacji zrobiłbym tak:

-skasowal kompletnie wszystkie save'y i OFa

- usunal aktualizacje 1.01 i data pack 2.00

- potem odpalil gre pobral na nowo ver 1.01 i data pack 2,0

- wyszedl z gry i skasowal ten save co sie stworzyl

- zgral OFa

- odpalil gre i zaczal nowe ML ;)

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiesza mi się gra jak chce dodać w ML jakiemuś graczowi energy drinka lub inny rzeczy, gram na patchu od paula, znajomy ma taki problem na patchu wenb. Jak temu zaradzić??

ja też mam tak samo.i to zobaczyłem niedawno choć długo gram w ML. Ja to mam wyyyyebane na te drinki i gram bez tego. nie chce mi się instalować od nowa wszystkiego a jak znowu tak samo bedzie? w poprzednich częściach nie było takich item - ów i było ok. Może traktuj to że tak ma być nie myśl o ulepszaczach he z resztą na komputer można sobie radzić bez tych malutkich tuningów hy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak napisał Grzybu, znikneły mi loga kilku lig na tym patchu WENB 3.1 ale myślę, że Grzybu mi coś na to zaradzi :P no i statów teamów nie wyświetla.

Edytowane przez Jason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak napisał Grzybu, znikneły mi loga kilku lig na tym patchu WENB 3.1 ale myślę, że Grzybu mi coś na to zaradzi :P no i statów teamów nie wyświetla.

cos musialo pojsc nie tak bo ja tez robilem tak i u mnie wszystko smiga :)

skasowales save data jak pobrales ponownie ver 1.01 i data pack 2.0 i dopiero wtedy wrzucales OFa??

a jesli chodzi o WENB to najpierw pobieramt to http://www.mediafire...lopmbx1yb91q��a potem update w sensie to http://www.gamefront.com/files/22502634/PS3.zip

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak zrobiłem. http://winningeleven...g-npower-teams/ ten patch pobrałem.

ten link co podales to jest do update'a :P trzeba pobrac jakby glowny patch 3.0 :P

sciagnij i zgraj to co Ci podalem ;)

Jason sorry, ale linki cos sie zjebaly.. wejdz moze po prostu na pes.com.pl i sciagnij :P

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten link co podales to jest do update'a :P trzeba pobrac jakby glowny patch 3.0 :P

sciagnij i zgraj to co Ci podalem ;)Jason sorry, ale linki cos sie zjebaly.. wejdz moze po prostu na pes.com.pl i sciagnij :P

czyli wszystko od nowa robic? I na koncu wgrac ten dodatek?

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wszystko od nowa robic? I na koncu wgrac ten dodatek?

Wysłane z mojej Nokii 3310

teraz to juz tylko skasuj wszystkie save'y i zgraj tego OFa co Ci polecilem i powinno smigac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie dac maly offtopic.

Jestem pod wrazeniem podejscia kolegow, ktorzy podobnie jak ja zmeczeni sa ciaglym graniem przeciw Realowi i Barcy. Ja gralem od dluzszego czasu w F11, ktora byla dla mnie satysfakcjonujaca, jednak F12 i F13 powoduja niesamowita frustracje. PES'a znam jeszcze z pierwszego PlayStation, na ktoym pocinalem w WE i pierwsze PESy i ISSy. Pozniej na PS2 walczylem z mlodszymi PES'ami. I dopiero wspomniana F11 sklonila mnie do zmiany stajni.

Jednak w tym roku znowu jestem przy PES i z tego co widze, mozna tu znalezc odpowiedzialnych i honorowych graczy, ktorzy nie uciekaja od rozgrywek i graja do konca. Ja tez nie cierpie, gdy ktos sie rozlacza i tez nienawidze grac ciagle przeciwko tym samym druzynom. Sam najczesciej gram Roma i Benfica.

Jesli wiec ma ktos ochote ze mna pograc online - zapraszam. Moj PSN ID to Bananozaur. Mam PES13 dopiero od kilku dni, wiec sie ponownie przyzwyczajam do sterowania i mechaniki gry, wiec pewnie bedzie to latwych kilka punktow dla was do zebrania. :) Mi z kolei pozwoli to popracowac troche nad soba, podszkolic sie i pograc z kims kto nie bedzie mnie chcial upokorzyc, a w sytuacji gdy bede prowadzil - nie ucieknie z gry.

I jeszcze z takich ciekawostek - mam 31 lat i uzywam headseta.

Wybaczcie brak polskich znakow, ale pisze z UK.

Pozdrawiam

Bananowy Janek vel Bananozaur

PS. Nie chce robic sobie reklamy, ale jesli ktos mialby ochote obejrzec video recenzje gier z przymruzeniem oka, to mam tez strone: www.bananowyjanek.pl. Jest tez relacja z moich wrazen z grania w demo Fifa13 tam. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie by kopanie w portach cos dalo. Zadzwon do dostawcy internetu i zapytaj o wiekszy upload. Upload to jakis tam procent download i tego sam raczej nie zwiekszysz. Pewnie zaproponuja Ci wyzszy pakiet a co za tym idzie drozszy.

Miałem problem z lagami i to prawie w kazdym meczu.Ustawiłem DMZ server na adres konsoli bo ktoś mi tak podpowiedział i problem rozwiązany.Zero lagów praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z lagami i to prawie w kazdym meczu.Ustawiłem DMZ server na adres konsoli bo ktoś mi tak podpowiedział i problem rozwiązany.Zero lagów praktycznie.

Mógłbyś mi napisać jak to dokładnie zrobić bo też mam lagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie dac maly offtopic.

Jestem pod wrazeniem podejscia kolegow, ktorzy podobnie jak ja zmeczeni sa ciaglym graniem przeciw Realowi i Barcy. Ja gralem od dluzszego czasu w F11, ktora byla dla mnie satysfakcjonujaca, jednak F12 i F13 powoduja niesamowita frustracje. PES'a znam jeszcze z pierwszego PlayStation, na ktoym pocinalem w WE i pierwsze PESy i ISSy. Pozniej na PS2 walczylem z mlodszymi PES'ami. I dopiero wspomniana F11 sklonila mnie do zmiany stajni.

Jednak w tym roku znowu jestem przy PES i z tego co widze, mozna tu znalezc odpowiedzialnych i honorowych graczy, ktorzy nie uciekaja od rozgrywek i graja do konca. Ja tez nie cierpie, gdy ktos sie rozlacza i tez nienawidze grac ciagle przeciwko tym samym druzynom. Sam najczesciej gram Roma i Benfica.

Jesli wiec ma ktos ochote ze mna pograc online - zapraszam. Moj PSN ID to Bananozaur. Mam PES13 dopiero od kilku dni, wiec sie ponownie przyzwyczajam do sterowania i mechaniki gry, wiec pewnie bedzie to latwych kilka punktow dla was do zebrania. :) Mi z kolei pozwoli to popracowac troche nad soba, podszkolic sie i pograc z kims kto nie bedzie mnie chcial upokorzyc, a w sytuacji gdy bede prowadzil - nie ucieknie z gry.

I jeszcze z takich ciekawostek - mam 31 lat i uzywam headseta.

Wybaczcie brak polskich znakow, ale pisze z UK.

Pozdrawiam

Bananowy Janek vel Bananozaur

PS. Nie chce robic sobie reklamy, ale jesli ktos mialby ochote obejrzec video recenzje gier z przymruzeniem oka, to mam tez strone: www.bananowyjanek.pl. Jest tez relacja z moich wrazen z grania w demo Fifa13 tam. :)

Kolego bylem na tej Twojej stronce i obejrzalem kilka wideo. Dobra byla recenzja multi w BF 3 ;) ku*wa, ku*wa, ku*wa, ja pie*dole, ku*wa, ja pie*dole :biggrin: Lepiej nie dalo sie tego ujac.

Jak chcesz to mozemy pograc czassem, tylko nie mam headseta i na razie pochlonal mnie AC3 ;)

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@januszp85

to zalezy od routera, ale mniej wiecej wyglada to tak (i jest to dosc proste)

1. zaloguj sie na router

2. znajdz sekcje, ktora zawiera zaawansowane ustawienia sieci (upnp, port forwarding, dyndns, etc.)

3. znajdz DMZ

4. wpisz w ustawieniach DMZ adres IP swojej konsoli (mozesz to sprawdzic w ustawieniach sieci PS3)

5. zatwierdz ustawienia i zrestartuj router

Pamietaj, ze wstawiajac konsole (czy cokolwiek innego) w DMZ wystawiasz ja przed firewall. Zatem eliminujesz ochrone na drodze Internet <-> Ty. Dotyczy to bardziej komputerow, ale wole cie uprzedzic.

I niestety w DMZ mozna wstawic tylko jedno urzadzenie.

Pozdrawiam

Bananozaur vel Bananowy Janek

Kolego bylem na tej Twojej stronce i obejrzalem kilka wideo. Dobra byla recenzja multi w BF 3 ;) ku*wa, ku*wa, ku*wa, ja pie*dole, ku*wa, ja pie*dole :biggrin: Lepiej nie dalo sie tego ujac.

Jak chcesz to mozemy pograc czassem, tylko nie mam headseta i na razie pochlonal mnie AC3 ;)

Bardzo sie ciesze, ze podobal ci sie BF3. :P

Jak tylko bedzie okazja mozemy sprobowac rozegrac kilka spotkan. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś link do patcha WENB 3.0???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś posparować słabszymi teamami? Jak tak to piszcie na prv się zgadamy ;D

Edytowane przez KoRcZuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzybu za pomoc, chyba wszystko działa dodałem item "free kick trening" więc i reszta pewnie będzie śmigać. Dzięki!!! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzybu za pomoc, chyba wszystko działa dodałem item "free kick trening" więc i reszta pewnie będzie śmigać. Dzięki!!! :)

Trzeba sobie pomagac ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić first glory competition czy jakoś tak

wystarczy wygrać jakiś mecz w turnieju online i weź się w końcu w garść bo wszystko o co pytasz masz tu:http://www.ps3site.pl/forum/topic/73519-pro-evolution-soccer-2013/

Na priv wyślę Ci nr konta , jesteś mi winien 6zł, po 3zł za każdą odpowiedź na Twoje wielce problematyczne pytania :biggrin:

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wygrać jakiś mecz w turnieju online i weź się w końcu w garść bo wszystko o co pytasz masz tu:http://www.ps3site.pl/forum/topic/73519-pro-evolution-soccer-2013/

Na priv wyślę Ci nr konta , jesteś mi winien 6zł, po 3zł za każdą odpowiedź na Twoje wielce problematyczne pytania :biggrin:

a można ten mecz wygrać w mlo i tam jest opcja coach mode bo mam rating C więc w turniejach nie mogę brać udziału a tak nawiasem dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że na czyjejś konsoli inaczej Wam się gra? Masakra grałem u kumpla, nie mogłem się odnaleźć, miałem wrażenie jakbym grał online na lagach, mnóstwo piłek które normalnie nie przechodzą, dziwnych kiksów itd ogólnie mi się grało kiepsko, u siebie jak gram to jest zupełnie co innego :) Nie wiem czy to kwestia psychy czy faktycznie co konsola to inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×